Reklama
reklama

Olympia Brno jde vstříc zákazníkům. Modernizovala jídelní zónu i přístup k ní

Největší nákupní centrum na jižní Moravě Olympia Brno dokončilo půlroční rekonstrukci restaurační zóny. Takzvaný food court designéři přetvořili přesně podle potřeb návštěvníků centra. Prostor má nové členění, o 70 míst k sezení navíc, moderní vybavení a také nový, pohodlný přístup v podobě eskalátoru, který vede hned od hlavního vchodu. Pro rodiny s dětmi je k dispozici i nový dětský koutek a nábytek designovaný pro dětské strávníky.

„Hlavním impulsem k rekonstrukci food courtu byla potřeba vytvořit pro návštěvníky atraktivnější, pohodlnější a příjemnější prostor k jídlu, zábavě i trávení volného času“, vysvětluje Jan Pazour, ředitel Olympie Brno.

Půl roku trvající rekonstrukce se promítla do celého prostoru. Prostor původního schodiště jsme využili pro rozšíření jídelní zóny, kam nyní vede od hlavního vchodu eskalátor. Návštěvníci chodí po nových podlahách a využívat mohou nový, rozmanitý nábytek nebo unikátní systém osvětlení, který si umí pohrát s atmosférou místa. V prostoru se myslelo i na nejmenší návštěvníky. Centrum pro ně nachystalo speciálně designované židličky, jídelní kolotoč a také nový dětský koutek. Jejich rodiče zase ocení velkorysost a atraktivitu prostoru, variabilitu a množství míst k sezení a možnost využití zásuvek a USB portů.

„Rekonstrukce pro nás byla i logistickou výzvou. Rozdělili jsme ji proto do pěti částí, abychom co nejméně ovlivnili provoz a omezili návštěvníky, ale také proto abychom minimalizovali negativní dopad na tržby našich gastro partnerů,“ podotknul Pazour a přidal i zmínku o úsporných technologiích. Díky využití špičkových LED technologií teď Olympia šetří ještě víc elektrické energie. Modernizovaný food court v Olympii Brno zahrnuje široký výběr restaurací nabízející – jak klasickou, tak mezinárodní kuchyni, fast food, vegetariánská a veganská jídla, ale i kavárnu i čajové nápoje.

V Olympii Brno jsou k dispozici následující gastro značky: Akomi, Bageterie Boulevard, bok, Burger King, Café d´Eiffel, Café Zatti, Charlie´s Street, Coffeeshop Company, Fruitisimo, Garden Restaurant, Kajot Intacto, KFC, McDonald´s, Mex Dan, OXO, Tusto, Satyam, Spaghetti Parmigiano, Starbucks, Subway, Sushi Noodles, UGO, WraP´n Roll.

 

Autor: 
PR
Aktuálně
Součástí technického vybavení požárních jednotek Hasičských záchranných sborů jaderných elektráren Dukovany a Temelín jsou nově i kontejnery pro hašení elektromobilů. Počty zásahů podnikových hasičů...
25.02.2024 - 08:42
Lenka Filipová je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček, která se proslavila svým osobitým stylem a již jako hodně mladá dívka se zamilovala do francouzské hudby.
24.02.2024 - 08:03
Už máte víkendové plány? Jestli ne, inspirujte se našimi tipy. Objevujte zajímavosti o Brně při komentovaných prohlídkách k Mezinárodnímu dni průvodců, na hvězdárně navštivte seriál přednášek o...
23.02.2024 - 19:37
Prvními mláďaty roku 2024 jsou v brněnské zoo tři malí vlci hřivnatí. Na svět přišli na konci ledna, zatím se jim daří velmi dobře. Poslední štěňata těchto nejvyšších psovitých šelem byla v Zoo Brno...
23.02.2024 - 19:28
Třetí měsíc v roce, tři vodojemy, tři dny! Magie Vodojemů Žlutý kopec přitáhla od jejich prvního otevření na tisíce návštěvníků. Ve své plné kráse, tedy všechny tři nádrže i s návštěvnickým centrem a...
22.02.2024 - 14:40
Nepříjemné překvapení čekalo v úterý večer na čtyřiadvacetiletou majitelku auta, které zaparkovala v brněnských Štýřicích.
22.02.2024 - 10:13
Komentáře