Reklama
reklama

Krimi

Hlídka městské policie přispěchala v neděli brzy ráno k muži, kterého během kontroly před hlavním nádražím uviděla ležet na zemi.
Stáří: 1 týden 4 dny
Některým lidem se jízdní kola nečekaně ztrácejí a jiným zase objevují. Druhá situace je sice nejspíš méně častá, muž z brněnských Černých Polí však může potvrdit, že není vyloučená.
Brněnským strážníkům se naskytla vzácná příležitost doprovodit na tento svět nový život.
Lidé někdy nehlásí drobné krádeže v domnění, že oznámení nemá smysl a šance na nalezení věcí je nulová. Optimističtější postoj měl minulý týden třicetiletý muž z Brna a strážníci mu dokázali, že dobře udělal.
Hlídka městské policie projíždějící Cejlem si v pondělí krátce po poledni všimla opuštěného, dokořán otevřeného vozidla, ke kterému dovrávoral evidentně opilý muž.
Brněnští kriminalisté pátrají po skupince vandalů, která v neděli 9. října 2022 poničila tramvaj číslo 8.
Zřejmě průchod svým emocím dala ve čtvrtek několik hodin po půlnoci žena procházející podchodem pod hlavním nádražím.
Správně odhadnout situaci dokázal svědek, který v pátek před půl pátou ráno oslovil autohlídku městské policie kontrolující centrum města.
Neobvyklým případem, kdy dospělý člověk údajně napadl dítě, se v pátek odpoledne zabývali brněnští strážníci na Vinohradech.
Dávku dráždivé látky do obličeje dostal ve středu večer cestující poté, co prý na konečné v Bystrci ohrožoval dva řidiče dopravního podniku.
Uprostřed noci na sobotu si strážníci všimli řidiče škodovky, který projížděl Mendlovým náměstím pouze s denními světly a zadní část vozidla navíc nebyla osvětlená vůbec.
Předvídavost zkušených kolegů z dohledového centra městské policie hrála v sobotu ráno stěžejní roli při rozplétání údajné krádeže.
Není malých životů. Tímto heslem se řídí brněnští strážníci, a tak si už připsali záchranu řady menších i větších zvířat.
Se spravedlivým trestem i ponaučením odcházela v sobotu vpodvečer z Černovic žena, která v okolí Štolcovy ulice bezdůvodně vysypávala popelnice.
Od pondělních ranních hodin do středečního rána posbírali strážníci z brněnských ulic, trávníků, parků či různých zákoutí bezmála třicet aplikačních pomůcek, které se objevily hned v osmi městských částech.
Precizní práce pracovníků dohledového centra městské policie stojí za dopadením několika osob podezřelých z kapesní krádeže v podchodu u hlavního nádraží.