Reklama
reklama

Krimi

Rychlým skrčením mezi vozy zaparkované v Kuldově ulici zareagoval dnes kolem jedné hodiny ráno osmnáctiletý mladík na blížící se autohlídku městské policie.
Stáří: 1 den 8 hodin
Rány do skla znepokojily včera před pátou hodinou ráno v Pekařské ulici mladou ženu a přiměly ji zatelefonovat na městskou policii.
K souboji s přenosnou dopravní značkou u kruhového objezdu se v noci na úterý odhodlala dvojice opilých mužů v Bystrci.
Chování muže s malou holčičkou a se psem odmítal akceptovat svědek, který se v sobotu večer obrátil na linku 156.
Neosvětleného cyklisty jedoucího po Živného ulici směrem k Odbojářské si v sobotu večer všimla hlídka městské policie.
Nejkratší cestou přímo ke skupince osob čekajících na nástupišti u hlavního nádraží si to v pátek večer namířil dvaašedesátiletý muž.
Křik a řinčení skla, takové zvuky se ve čtvrtek odpoledne rozléhaly Vídeňskou ulicí. Upozornil na ně volající na lince 156 a upřesnil, že zde pravděpodobně někdo demoluje tramvajovou zastávku.
Brněnští strážníci v Denisových sadech prověřovali informaci o ženě, která si tam prý aplikovala injekční stříkačkou drogy a předtím manipulovala se zbraní, a dokonce z ní i střílela.
Brněnští strážníci se už vícekrát přesvědčili, že někteří navyklí lidé dokážou komunikovat i při smrtelně nebezpečných hladinách alkoholu v těle.
Od středečního rána do pátečního poledne odstranily hlídky městské policie z brněnských ulic, parků, zastávek hromadné dopravy, ale třeba i z výběhu pro psy celkem 23 jehel a stříkaček.
Těžko uvěřitelnou záchranu za sebou mají brněnští strážníci a jihomoravští hasiči.
Hlídka brněnské městské policie ve čtvrtek pozdě v noci výrazně zpozorněla, když si ve ztichlé Krokově ulici všimla odloženého batohu a jízdního kola opřeného o dům. Strážníci vytušili, že na místě nebude zřejmě všechno v pořádku a to se potvrdilo hned vzápětí.
Železniční nehoda včera večer zastavila provoz na trati v Rájci-Jestřebí na Blanensku.
Na muže postávajícího v houští nedaleko školy upozornila strážníky v pátek odpoledne žena procházející jednou z komárovských ulic.
Dojetí se neubránili dva brněnští strážníci, které v neděli večer oslovila v Králově Poli mladá žena.