Reklama
reklama

Krimi

Trasa kolem lesíka poblíž medlánecké chatové oblasti se v úterý odpoledne mohla stát osudnou pro čtyřiačtyřicetiletého muže.
Stáří: 3 dny 22 hodiny
Ke kostelu svatého Tomáše na Moravské náměstí vyjížděli v neděli dopoledne brněnští strážníci kvůli muži, který tam údajně dorážel na kolemjdoucí a choval se velmi hlučně.
Kamerový systém městské policie si vzal do hledáčku osobní vůz Citroen, který během krátké chvíle spáchal hned několik dopravních přestupků.
Do pátrání po osmiletém školákovi, který se rodině ztratil poblíž supermarketu, se v neděli odpoledne zapojili brněnští strážníci.
Již dvakrát za poslední týden museli brněnští strážníci zamířit k pamětnímu kříži, který se nachází v Parkové ulici, v prostoru někdejšího maloměřického hřbitova.
Nepříjemné chvilky připravil policistům čtyřiatřicetiletý muž, který ujel po dopravní nehodě v Bystrcké ulici dnes krátce po třetí ráno.
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
Potíže s cestujícím nahlásila v úterý pozdě večer řidička tramvaje z konečné zastávky v Králově Poli.
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
Agresivní muž připravil svému anglicky mluvícímu sousedovi nemilé ranní probuzení.
Rutinní kontrola kamiónu a jím přepravovaného nákladu přinesla ve čtvrtek odpoledne celníkům na jihu Moravy nečekaný výsledek.
Policejní kontrola nedopadla pro čtyřčlennou posádku vozu příliš dobře.
Z popsání zastávky, kontejnerů, elektrického rozvaděče a několika dalších míst je podezřelý jednatřicetiletý muž z Brna.