Reklama
reklama

Krimi

Velmi překvapivý nález přímo v centru města ohlásil v úterý dopoledne městské policii muž, který byl na procházce s malým synem v Denisových sadech.
Stáří: 6 dnů 7 hodin
Na dva běžící muže zaměřili v pátek v noci pozornost pracovníci dohledového centra městské policie. Když jejich směrem pootočili kameru, viděli, že utíkají ke člověku ležícímu na silnici.
Na velkou olejovou skvrnu na parkovišti ve Vojtově ulici upozornil strážníky ve středu odpoledne volající na linku 156.
Vozidlo odstavené na parkovišti nedaleko nákupní galerie v centru města se v neděli odpoledne podle svědka volajícího na linku 156 stalo terčem údajného zloděje.
Prověřit informaci, že se brněnskými ulicemi projíždí údajně opilý řidič, se vydala v pondělí navečer hlídka pořádkové jednotky.
Poměrně rušno bylo v pátek večer na hradbách pod Petrovem, kde přímo pod kamerami posedávala a bavila se skupinka mladých lidí.
Hlídka městské policie, dnes v jednu hodinu ráno spatřila muže se zbraní zavěšenou na rameni, když vstupoval do obchodu u hlavního nádraží.
V noci na středu zasahovalo několik hlídek městské policie u hlavního nádraží proti psovi, který údajně napadl tři cestující.
Mávajícího muže kráčejícího vstříc jedoucí autohlídce městské policie potkali v úterý odpoledne strážníci na Mendlově náměstí.
Díky tomu, že městská policie nepřetržitě kontroluje hlavní nádraží a jeho okolí, mohou se na její hlídky okamžitě obracet lidé s potížemi.
Pracovníci městské policie, kteří hlídají bezpečí v ulicích prostřednictvím kamer, znovu předvedli obdivuhodnou předvídavost. V přístřešku před hlavním nádražím zaměřili v neděli v noci svoji pozornost na dva mladíky.
Hlídky městské policie zasahovaly ve čtvrtek večer u případu nevybíravého napadení v tramvaji linky 3 směřující do Komína.
Hlídky brněnské městské policie dělají vše pro to, aby vandalům neprocházelo ničení vozidel dopravního podniku. Úsilí se vyplácí a jen za několik posledních dnů strážníci dopadli tři podezřelé, kterým teď hrozí vězení.
Ženu s pořezaným a krvácejícím lýtkem ošetřovali dnes o půl páté ráno strážníci z pořádkové jednotky městské policie.
Se svým záměrem pochlubit se vlastním tělem příliš neuspěla žena, která včera v centru města zastavovala návštěvníky luxusní restaurace.
Záchrannou akci v bohunickém panelovém domě spustil v sobotu odpoledne naléhavý telefonát na tísňovou linku 156.