Reklama
reklama

Golfista Jiří Zuska vyrazil na druhou část přípravy na Floridu

Nejlepší český golfista loňské sezóny Jiří Zuska ukončil několikatýdenní fyzickou přípravu a vyrazil do tréninkového kempu na Floridě, kde chystá nejen speciální golfový trénink, ale také první starty na nižších profesionálních sériích a kvalifikacích před turnaji PGA Tour.

„Zima už byla dost dlouhá. Snažil jsem se nabrat co nejvíce sil na hlavní sezónu – hodně jsem toho naběhal na běžkách, ke slovu přišlo plavání, ale také potřebná regenerace. Dostal jsem párkrát také na simulátor, ale golf mi moc chyběl, na venkovní hřiště a teplé podnebí se už moc těším,“ svěřil se Jiří  před odletem na jih USA, které je tradičně během zimy centrem přípravy mnoha golfistů z celého světa.

Na Floridě ale neplánuje český golfista pouze tréninkový dril. „Během zimy se tam hrají menší profesionální série, na kterých bych se rád dostal do turnajového rytmu. A pokud bude ta možnost, přihlásím se do jednodenních kvalifikací před turnaji PGA Tour,“ prozradil.

Během zimní pauzy strávené ve vlasti Jiří Zuska zvládnul nejen sportovní aktivity. Zúčastnil se samozřejmě Galavečera ČGF a věnoval se rovněž posílení svého partnerského týmu. V druhé polovině loňské sezóny získal zázemí a podporu od nejvýznamnější tuzemské agentury Sport Invest, je členem OLYMPu Centra Sportu MV, jeho partnerem je od léta Carling Auto, v závěru roku se významně připojila společnost Veolia. Podporu má od značky Titleist a na americké půdě ho zastupuje agentura Resolute Sports.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Jezdíte po Brně na kole? Zajímá vás rozvoj tras, stezek a všeho, co se městské cyklistiky týká? Odpověděli jste alespoň jednou ano? Tak přesně pro vás je tu Brněnský cyklomejdan! Koná se už tento...
18.07.2024 - 13:13
Hlídkám městské policie se podařilo začátkem prázdnin dopadnout tři muže podezřelé z fyzického napadení. Velkou měrou k tomu přispěl strážník sledující kamery na služebně v centrální části města.
17.07.2024 - 09:23
Stále více českých domácností řeší horké letní teploty pořízením klimatizace. Jedná se o často nejefektivnější řešení, ale může také znamenat významný nárůst spotřeby elektřiny. Jak tedy vybrat...
15.07.2024 - 10:07
Rezidentní parkování se rozšíří o další lokalitu. Modré zóny nově budou platit v oblasti 10-02 Oblá. Nová oblast spadá do návštěvnické zóny C.
12.07.2024 - 11:40
Ptačí oblast Střední nádrže Vodního díla Nové Mlýny má nové obyvatele. Trojice buvolů domácích tu pomůže s udržováním pestré mozaiky mokřadní vegetace. Odborníci z Masarykovy univerzity je do...
12.07.2024 - 07:22
Světový jazz rozezní park na Moravském náměstí, kde odstartuje hudební festival Bohemia JazzFest. Divákům zahrají 15. a 16. července zdarma interpreti z celého světa. Kulturní akce se koná i díky...
11.07.2024 - 11:22
Komentáře