Reklama
reklama

Golfista Jiří Zuska vyrazil na druhou část přípravy na Floridu

Nejlepší český golfista loňské sezóny Jiří Zuska ukončil několikatýdenní fyzickou přípravu a vyrazil do tréninkového kempu na Floridě, kde chystá nejen speciální golfový trénink, ale také první starty na nižších profesionálních sériích a kvalifikacích před turnaji PGA Tour.

„Zima už byla dost dlouhá. Snažil jsem se nabrat co nejvíce sil na hlavní sezónu – hodně jsem toho naběhal na běžkách, ke slovu přišlo plavání, ale také potřebná regenerace. Dostal jsem párkrát také na simulátor, ale golf mi moc chyběl, na venkovní hřiště a teplé podnebí se už moc těším,“ svěřil se Jiří  před odletem na jih USA, které je tradičně během zimy centrem přípravy mnoha golfistů z celého světa.

Na Floridě ale neplánuje český golfista pouze tréninkový dril. „Během zimy se tam hrají menší profesionální série, na kterých bych se rád dostal do turnajového rytmu. A pokud bude ta možnost, přihlásím se do jednodenních kvalifikací před turnaji PGA Tour,“ prozradil.

Během zimní pauzy strávené ve vlasti Jiří Zuska zvládnul nejen sportovní aktivity. Zúčastnil se samozřejmě Galavečera ČGF a věnoval se rovněž posílení svého partnerského týmu. V druhé polovině loňské sezóny získal zázemí a podporu od nejvýznamnější tuzemské agentury Sport Invest, je členem OLYMPu Centra Sportu MV, jeho partnerem je od léta Carling Auto, v závěru roku se významně připojila společnost Veolia. Podporu má od značky Titleist a na americké půdě ho zastupuje agentura Resolute Sports.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Součástí technického vybavení požárních jednotek Hasičských záchranných sborů jaderných elektráren Dukovany a Temelín jsou nově i kontejnery pro hašení elektromobilů. Počty zásahů podnikových hasičů...
25.02.2024 - 08:42
Lenka Filipová je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček, která se proslavila svým osobitým stylem a již jako hodně mladá dívka se zamilovala do francouzské hudby.
24.02.2024 - 08:03
Už máte víkendové plány? Jestli ne, inspirujte se našimi tipy. Objevujte zajímavosti o Brně při komentovaných prohlídkách k Mezinárodnímu dni průvodců, na hvězdárně navštivte seriál přednášek o...
23.02.2024 - 19:37
Prvními mláďaty roku 2024 jsou v brněnské zoo tři malí vlci hřivnatí. Na svět přišli na konci ledna, zatím se jim daří velmi dobře. Poslední štěňata těchto nejvyšších psovitých šelem byla v Zoo Brno...
23.02.2024 - 19:28
Třetí měsíc v roce, tři vodojemy, tři dny! Magie Vodojemů Žlutý kopec přitáhla od jejich prvního otevření na tisíce návštěvníků. Ve své plné kráse, tedy všechny tři nádrže i s návštěvnickým centrem a...
22.02.2024 - 14:40
Nepříjemné překvapení čekalo v úterý večer na čtyřiadvacetiletou majitelku auta, které zaparkovala v brněnských Štýřicích.
22.02.2024 - 10:13
Komentáře