Reklama
reklama

Designový i funkční prvek interiérů? Kvalitní stínící technika

Přáním každého z nás je cítit se ve svém domově příjemně, mít v něm pocit bezpečí a ideální klima k odpočinku. Myslet bychom proto měli nejen na vybavení interiérů odpovídající našemu vkusu, ale bezesporu i na kvalitní stínící techniku. Nejenže se může stát zajímavým designovým prvkem a naši domácnost příjemně oživit, ale zároveň plní mnoho funkcí, ochranou počínaje a úsporou energií konče.

Stínící technika neodmyslitelně patří k moderním částem vybavení nemovitostí, které výrazně ovlivňují kvalitu našeho života. Zaleží již jen na osobních preferencích a potřebách, jaký typ stínění je právě pro vás nejvhodnější.

Stejně tak jako existuje mnoho druhů oken, můžete na trhu vybírat z různých typů stínící techniky. Rozhodovat se můžete mezi technikou vnitřní  a venkovní.

Důvodů, proč patří vnitřní žaluzie k nejčastěji využívanému typu interiérové stínící techniky, je mnoho. jsou nejen pro poměrně snadnou a rychlou montáž, ale boduje rovněž to, že je lze použít na všechny typy oken, mají dlouhou životnost a vyžadují minimální údržbu. Další výhodou je také to, že vyberete-li si právě vnitřní žaluzie, nemusíte sáhnout ani hluboko do rodinného rozpočtu, jejich pořizovací cena je totiž velice příznivá.

Je-li vaším cílem především úspora energií, zaměřte se na výběr žaluzií a rolet venkovních. Ty totiž patří, co se týče ochrany před slunečními paprsky, k těm nejlépe fungujícím prvkům. Brání pronikání paprsků na okenní skla a ty pak nemohou v létě zvyšovat teplotu v místnosti, v zimě zase naopak podstatně omezí unikání tepla z budovy do jejího okolí. Benefitů však vašemu domovu přinesou mnohem více.

Například? Oproti interiérovým žaluziím umožňuje venkovní stínění i vyšší regulaci osvětlení a slunečního svitu. A právě přirozené světlo v místnostech má přímý dopad na to, jak se cítíme a ovlivňuje naši náladu, pokud navíc nepatříte k ranním ptáčatům, jsou venkovní žaluzie či rolety ideální volbou. K dalším plusům patří také ochrana nemovitosti před povětrnostními vlivy i zraky sousedů, izolace proti hluku z ulice a jasný signál pro případné zloděje, že je na cestě za nevítanou návštěvou čekají překážky.

Nevíte si rady s výběrem z pestré nabídky? Myslete především na kvalitu a zamiřte k odborníkům s mnohaletými zkušenostmi. Proškolený personál Žaluzií Slavík poradí, jaký typ a provedení je nejvhodnější právě pro vaše potřeby, a to s důrazem na kvalitu, funkčnost i design. Pusťte se do výběru stínící techniky nejlépe ještě dnes.

Sochorova 11, Brno 616 00

Tel: 541 247 622

obchod@zaluzie-slavik.cz

www.zaluzie-slavik.cz 

Autor: 
PR
Aktuálně
Součástí technického vybavení požárních jednotek Hasičských záchranných sborů jaderných elektráren Dukovany a Temelín jsou nově i kontejnery pro hašení elektromobilů. Počty zásahů podnikových hasičů...
25.02.2024 - 08:42
Lenka Filipová je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček, která se proslavila svým osobitým stylem a již jako hodně mladá dívka se zamilovala do francouzské hudby.
24.02.2024 - 08:03
Už máte víkendové plány? Jestli ne, inspirujte se našimi tipy. Objevujte zajímavosti o Brně při komentovaných prohlídkách k Mezinárodnímu dni průvodců, na hvězdárně navštivte seriál přednášek o...
23.02.2024 - 19:37
Prvními mláďaty roku 2024 jsou v brněnské zoo tři malí vlci hřivnatí. Na svět přišli na konci ledna, zatím se jim daří velmi dobře. Poslední štěňata těchto nejvyšších psovitých šelem byla v Zoo Brno...
23.02.2024 - 19:28
Třetí měsíc v roce, tři vodojemy, tři dny! Magie Vodojemů Žlutý kopec přitáhla od jejich prvního otevření na tisíce návštěvníků. Ve své plné kráse, tedy všechny tři nádrže i s návštěvnickým centrem a...
22.02.2024 - 14:40
Nepříjemné překvapení čekalo v úterý večer na čtyřiadvacetiletou majitelku auta, které zaparkovala v brněnských Štýřicích.
22.02.2024 - 10:13
Komentáře