Reklama
reklama

Brno - venkov

Chcete strávit aktivní dovolenou? Vyrážíte za zážitky s rodinou a svými ratolestmi? Nebo si prostě chcete jen užít chvilku klidu? Ve všech případech je řešení snadné. Získá si vás Golf Hotel Austerlitz a jeho zázemí.
Stáří: 1 týden 3 dny
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dobrý odhad nebo tip měl zatím neznámý zloděj, který se vloupal do domu šedesátilétého majitele. V domě našel cennosti a hotovost v cekové hodnotě 350 tisíc korun.
Auto po nehodě Foto: Policie ČR
Do muže bez reflexních prvků narazil ve středu večer řidič osobního auta. Na místě chodec zemřel. Policie hledá svědky tragické autonehody na Brněnsku.
Nehoda Foto: Městská policie Brno
Při včerejším čelním střetu dvou osobních vozidel se u Zakřan na Brněnsku zranili čtyři lidé.
K neobvyklé dopravní nehodě došlo dnes krátce před sedmou hodinou ranní v Rosicích.
Posprejované auto Foto: Městská policie Brno
Mladíky malující po okně hotelu v Benešově ulici postřehla v sobotu večer obsluha kamer městské policie. O tři minuty později dopadla trojici podezřelých dvoučlenná hlídka strážníků v nedaleké Novobranské ulici.
Nehoda dvou aut si vyžádala tři zraněné Foto: Firebrno.cz
Při nehodě dvou osobních automobilů u Vranovic na Brněnsku se zranili tři lidé. Zasahovali hasiči i policisté.
Poslední prázdninový víkend má před sebou většina českých školáků. Ještě před nástupem do školních lavic a začátkem všech povinností si však děti i dospělí mohou v Aqualandu Moravia užít pořádné rozloučení s létem. V sobotu 2.
Dnes krátce po osmé hodině došlo na dálnici D1 na 176. kilometru ve směru na Prahu k závažné dopravní nehodě.
Především na cyklostezce spojující Brno s Vídní se můžou cyklisté setkat s policisty z obvodního oddělení Rajhrad na jízdních kolech. Dvojice jízdních kol v policejních barvách je nově ve výbavě policistů tamního obvodního oddělení.
Poprvé od roku 1941, kdy byla uvedena do provozu vodní elektrárna v Brně – Kníničkách, prochází celkovou rekonstrukcí systém rychlouzávěru, který je mechanickou pojistkou hráze.
Přijďte prožít Slavnosti města Mikulova, kde můžete nasát jejich jedinečnou současnou i historickou atmosféru. Těšit se můžete na oblíbenou Muzejní noc, dobový jarmark či Mikulovské vinné trhy.
Lidé v Kuřimi si konečně mohou oddechnout. V pondělí byla zahájena výstavba dlouho očekávané autobusové zastávky v lokalitě Díly pod sv. Jánem ve směru z Brna na Kuřim. Stavba potrvá až do konce dubna a přinese s sebou přechodné úpravy provozu a dopravního značení.
Opravdu překvapivým výsledkem skončila akce policistů z Dopravního inspektorátu Brno venkov. Ti se na začátku týdne zaměřili na dodržování pravidel na železničních přejezdech.
Město Kuřim ve spolupráci s Kuřimským dámským klubem zvou na Kuřimský masopust, který se koná tuto sobotu 18. února.
K závažné dopravní nehodě došlo včera večer na silnici mezi obcemi Nesvačilka a Těšany.