Reklama
reklama

Brno - venkov

Nehoda dvou aut si vyžádala tři zraněné Foto: Firebrno.cz
Při nehodě dvou osobních automobilů u Vranovic na Brněnsku se zranili tři lidé. Zasahovali hasiči i policisté.
Stáří: 3 týdny 6 dnů
Poslední prázdninový víkend má před sebou většina českých školáků. Ještě před nástupem do školních lavic a začátkem všech povinností si však děti i dospělí mohou v Aqualandu Moravia užít pořádné rozloučení s létem. V sobotu 2.
Dnes krátce po osmé hodině došlo na dálnici D1 na 176. kilometru ve směru na Prahu k závažné dopravní nehodě.
Především na cyklostezce spojující Brno s Vídní se můžou cyklisté setkat s policisty z obvodního oddělení Rajhrad na jízdních kolech. Dvojice jízdních kol v policejních barvách je nově ve výbavě policistů tamního obvodního oddělení.
Poprvé od roku 1941, kdy byla uvedena do provozu vodní elektrárna v Brně – Kníničkách, prochází celkovou rekonstrukcí systém rychlouzávěru, který je mechanickou pojistkou hráze.
Přijďte prožít Slavnosti města Mikulova, kde můžete nasát jejich jedinečnou současnou i historickou atmosféru. Těšit se můžete na oblíbenou Muzejní noc, dobový jarmark či Mikulovské vinné trhy.
Lidé v Kuřimi si konečně mohou oddechnout. V pondělí byla zahájena výstavba dlouho očekávané autobusové zastávky v lokalitě Díly pod sv. Jánem ve směru z Brna na Kuřim. Stavba potrvá až do konce dubna a přinese s sebou přechodné úpravy provozu a dopravního značení.
Opravdu překvapivým výsledkem skončila akce policistů z Dopravního inspektorátu Brno venkov. Ti se na začátku týdne zaměřili na dodržování pravidel na železničních přejezdech.
Město Kuřim ve spolupráci s Kuřimským dámským klubem zvou na Kuřimský masopust, který se koná tuto sobotu 18. února.
K závažné dopravní nehodě došlo včera večer na silnici mezi obcemi Nesvačilka a Těšany.
Zkrášlit Ivančice k obrazu svému se asi rozhodl zatím neznámý pachatel, který se domnívá, že má grafický talent. 
Skoro čtyři stovky řidičů zkontrolovali policisté z Dopravního inspektorátu Brno venkov v pondělí ráno na parkovišti v Čebíně
Nenechte si ujít již IV. ročník soutěže o pohár města Rosic ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. Uskuteční se v sobotu 24.9. na nádvoří rosického zámku. 
K velmi vážné dopravní nehodě došlo včera vpodvečer v Předklášteří. Na přechodu pro chodce byla nákladním automobilem sražena třináctiletá dívka.
K dopravní nehodě nákladního automobilu s návěsem a kamionu vyjížděli dnes odpoledne hasiči na 9 km silnice D52 z Modřic do Pohořelic. Při příjezdu prvních jednotek byl jeden z řidičů cizí státní příslušnosti v péči zdravotníků.
Obavy z pětadvacetiletého piráta, který před několika dny ujížděl osobním automobilem BMW ivančickým policistům a divokou jízdu zakončil havárií v Pršticích, již nejsou na místě.