Reklama
reklama

Brno - venkov

Jaderná elektrárny Dukovany má vedle řady speciálních a unikátních zařízení také jednu novou, netradiční, ale praktickou novinku.
Stáří: 2 měsíce 2 týdny
Nezvyklou dopravní nehodu vyšetřují policisté v Moravských Bránicích. Poblíž železničního přejezdu stálo ve středu večer odstavené osobní auto, pod nímž ležel muž bez známek života. Přivolaní policisté zjistili, že muže jeho vozidlo rozdrtilo, když na něj spadlo ze zvedáku.
Policie zadržela dva muže, kteří na Pohořelicku a Židlochovicku vyráběli a prodávali pervitin. Stalo se tak 31. května 2018. Mladší z mužů podle policistů za poslední rok vyrobil více než dvě stě gramů drogy.
Skoro pět promile. Tolik nadýchala žena v hospodě obci Březina v Brně–venkov v úterý 1. května 2018. Žena následně začala nadávat hostům podniku. Personál na stupňované agresivní chování reagoval zavoláním policie, která ženu zpacifikovala a předala do péče zdravotníků
Chcete strávit aktivní dovolenou? Vyrážíte za zážitky s rodinou a svými ratolestmi? Nebo si prostě chcete jen užít chvilku klidu? Ve všech případech je řešení snadné. Získá si vás Golf Hotel Austerlitz a jeho zázemí.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dobrý odhad nebo tip měl zatím neznámý zloděj, který se vloupal do domu šedesátilétého majitele. V domě našel cennosti a hotovost v cekové hodnotě 350 tisíc korun.
Auto po nehodě Foto: Policie ČR
Do muže bez reflexních prvků narazil ve středu večer řidič osobního auta. Na místě chodec zemřel. Policie hledá svědky tragické autonehody na Brněnsku.
Nehoda Foto: Městská policie Brno
Při včerejším čelním střetu dvou osobních vozidel se u Zakřan na Brněnsku zranili čtyři lidé.
K neobvyklé dopravní nehodě došlo dnes krátce před sedmou hodinou ranní v Rosicích.
Posprejované auto Foto: Městská policie Brno
Mladíky malující po okně hotelu v Benešově ulici postřehla v sobotu večer obsluha kamer městské policie. O tři minuty později dopadla trojici podezřelých dvoučlenná hlídka strážníků v nedaleké Novobranské ulici.
Nehoda dvou aut si vyžádala tři zraněné Foto: Firebrno.cz
Při nehodě dvou osobních automobilů u Vranovic na Brněnsku se zranili tři lidé. Zasahovali hasiči i policisté.
Poslední prázdninový víkend má před sebou většina českých školáků. Ještě před nástupem do školních lavic a začátkem všech povinností si však děti i dospělí mohou v Aqualandu Moravia užít pořádné rozloučení s létem. V sobotu 2.
Dnes krátce po osmé hodině došlo na dálnici D1 na 176. kilometru ve směru na Prahu k závažné dopravní nehodě.
Především na cyklostezce spojující Brno s Vídní se můžou cyklisté setkat s policisty z obvodního oddělení Rajhrad na jízdních kolech. Dvojice jízdních kol v policejních barvách je nově ve výbavě policistů tamního obvodního oddělení.
Poprvé od roku 1941, kdy byla uvedena do provozu vodní elektrárna v Brně – Kníničkách, prochází celkovou rekonstrukcí systém rychlouzávěru, který je mechanickou pojistkou hráze.
Přijďte prožít Slavnosti města Mikulova, kde můžete nasát jejich jedinečnou současnou i historickou atmosféru. Těšit se můžete na oblíbenou Muzejní noc, dobový jarmark či Mikulovské vinné trhy.