Reklama
reklama

Archiv článků

Poměrně rozsáhlé manévry zapříčinila osmdesátiletá žena, která se dnes ráno dostavila na ředitelství Městské policie Brno ve Štefánikově ulici.
Současný rychlý a aktivní život se promítá do všech našich činností. Nejinak je tomu v rámci realitního trhu, především pak v odvětví kancelářského byznysu. Oblibu si totiž začínají získávat střednědobé a krátkodobé pronájmy.
Po dvou letech mají návštěvníci Zelného trhu možnost spatřit barokní kašnu Parnas v těchto jarních dnech opět napuštěnou vodou, tak jak jsou na ni zvyklí.
Neobvyklá roztržka vznikla v pátek odpoledne na poště v Nádražní ulici.
V sobotu v podvečer došlo na silnici poblíž Černé Hory k tragické dopravní nehodě.
Přívětivé letní počasí svádí k tomu využít možností brněnských parků, strávit příjemné odpoledne na dece a dopřát si sklenku vína či dobře vychlazenou dvanáctku. Jenže pozor. Právě sklenka něčeho ostřejšího vás může dostat do problémů.
Na Transfuzním a tkáňovém oddělení Fakultní nemocnice Brno se v pátek 28. dubna 2017 u příležitosti blížící se filipojakubské noci uskuteční tzv. čarodějnický odběr krve.
Přestože má realitní trh v České republice svá pravidla, každé město má, co se světa nemovitostí týče, i svá osobitá specifika. Platí to i pro jihomoravskou metropoli. Prodávají se zde více byty v novostavbách, či starší bytové jednotky? A jak je to s cenami?
Jihomoravská metropole již loni zabodovala u zahraničních serverů a médií a její oceňování pokračuje i letos. Zatímco u návštěvníků z cizojazyčných zemí vyhrává především svým kavárenským zázemím a bary, místním a těm, kdo do města dojíždí za prací, brněnský noční život působí spíše potíže.
O víkendu 22. – 23. dubna 2017 pořádá Technické muzeum v Brně přehlídku techniky. Kromě historických vozidel hromadné dopravy bude vystavena současná i historická hasičská technika.