Reklama
reklama

Rozhovory

Jana Plodková se narodila v Jičíně, v Brně vystudovala JAMU. Po studiu začala její herecká kariéra v divadle Polárka, později se objevila v Divadle Na Fidlovačce, v HaDivadle a v současné době má stálé angažmá v Divadle Na Zábradlí.
Stáří: 1 týden 18 hodin
Aleš Zbořil absolvoval herectví na brněnské JAMU a po půlroční stáži na francouzské Ecole Florent působil jako rozhlasový moderátor. V současné době ho diváci znají především jako moderátora populární soutěže AZ--kvíz, se kterou je spjat už přes dvacet let.
Od letošního léta bydlí Vlaďka Erbová se svými dvěma dětmi a partnerem Michalem Gulašim v jihomoravské metropoli, vrátila se zde ke své původní profesi, zároveň se stále věnuje nadační činnosti a vypadá nadmíru spokojeně a vyrovnaně.
V lednu přišel do kin film Filipa Renče, ve kterém ztvárnila Zdenka Procházková Lídu Baarovou, herečku, kterou osobně znala, ale lidsky si jí nevážila. V letošním roce oslavila devadesáté narozeniny, dokončila svou pátou knihu v Nakladatelství Brána a další právě píše.
Jiří Vyorálek se narodil v Třebíči, vystudoval Konzervatoř a brněnskou JAMU. Ve stejném městě byl v angažmá v Divadle v 7 a půl a sedm let v Divadle Husa na provázku.
Zpěvák Xindl X, občanským jménem Ondřej Ládek, patří k současným nejpopulárnějším a nejhranějším interpretům. Sám sebe však považuje za písničkáře. Třiadvacátého září vydává nové album, singl Popelka však již jeho fanoušci mohli v rádiích slyšet. K nové desce plánuje hned dvě turné.
Energickou Danu Batulkovou nezaskočí žádná výzva.
Mladého a talentovaného hudebníka Václava Lebedu znají jeho fanoušci pod jménem Voxel. S kytarou, ukulele a looprem si klidně stoupne sám před mnohatisícové publikum. Když spustí oblíbený hit: „V naší ulici“, davy zpívají s ním.
Jestli někoho můžeme nazvat stálicí české (a slovenské) hudební scény, pak je to bezesporu zpěvák Miro Žbirka. Poprvé zazněly jeho písně z éteru koncem sedmdesátých let a od té doby jej pravidelně slýcháme v rádiu, v televizi i na koncertech.
Oblíbený herec  a moderátor Jan  Čenský  je elegán každým coulem a zároveň zapálený sportovec.
Zdeněk Izer patří k oblíbeným šoumenům českého showbyznysu. Dokáže si udělat legraci ze svého okolí, ale hlavně sám ze sebe. Kromě častého cestování za moderováním plesů a dalších společenských akcí také křižuje republiku se svými zábavnými pořady.
Když si Jiří Radocha před dvaadvaceti lety zařizoval s manželkou ložnici a narážel na to, že mu ji nikdo nedokáže vyrobit, netušil, že právě stojí na prahu své další profesní kariéry a především velké vášně – výroby atypického nábytku na míru.
Sympatická herečka, blogerka a díky vítězství ve StarDance i tanečnice Marie Doležalová je na roztrhání.
V květnu 2015 získali Orli Znojmo do pozice asistenta hlavního trenéra posilu v podobě Miroslava Vybírala. Spolupráce s týmem ze Znojma se osvědčila a Orlům se podařilo vybojovat účast v CHL (Liga mistrů) a prolétnout až do semifinále EBEL, kde úspěšně soupeří s týmem Lince.
Zpěvačku a herečku Olgu Lounovou rozhodně nepřehlédnete. Ať už hraje televizním seriálu, stojí na divadelních prknech nebo sedí za volantem závodního auta, vždy zaujme svou krásou, talentem a optimistickým úsměvem. Na začátku února představila své nové album Chuť svobody.
Ať už je to jejím aktivním přístupem k životu či láskou k hudbě, z níž čerpá energii, zpěvačka Marie Rottrová rozhodně nevypadá na svůj věk. I proto má fanoušky všeho věku. „Zpěváci se v rodinách dědí,“ říká česká „Lady soul“.