Reklama
reklama

Krimi

Hledaný muž Foto: PČR JMK
Hledaný muž ukradl v kasinu v Popůvkách číšnici peněženku, která v sobě měla více než sto tisíc korun. Policie zná totožnost muže. Nyní po muži policisté pátrají.
Stáří: 1 den 15 hodin
Muž z Blanska z okna v ulici Bezručova vyskočil dnes o půl šesté ráno. Zdravotníci se jej pokusili resuscitovat. Neúspěšně.
Policisté a rodina pátrají po pohřešované mladistvé dívce, které před dvěma dny odešla z domova. Od té doby o ní nejsou žádné zprávy.
Znepokojivý pohled se naskytl strážníkům při páteční podvečerní kontrole náměstí Svobody.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Řidičce ve Vyškově naměřili policisté 3,38 promile alkoholu v krvi. Třiačtyřicetiletá žena navíc vezla v autě dvě malé děti.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Poslední dubnový den se u obce Suchohrdly na Znojemsku střetla před sedmou hodinou ranní dvě vozidla. Řidič Škody Fabia utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Policie nyní hledá svědky nehody.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Policisté od pátku pátrali po ženě z Kyjovska. Ukázalo se, že pohřešovanou ženu zabil po hádce její manžel. Tělo své manželky následně zakopal na poli poblíž města. 
Krásy zámeckého parku v Lednici lákají tisíce návštěvníků. Ovšem policisté v těchto dnech zadrželi 56letého muže, který se v areálu zámeckého parku nekochal přírodou a historií, ale vyhledával ženy, před kterými se sexuálně uspokojoval.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Gumovou palicí zaútočil agresor na cizince během konfliktu, který se odehrál v Trnité ulici v Brně. Třicetiletý cizinec skončil s krevními výrony na hlavě, útočníka strážníci našli na Zvonařce.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Kriminalistům se podařilo vypátrat a obvinit ženu, která celkem třikrát oznámila uložení bomby v pobočce banky v Kyjově. První případ se stal 11. března, druhý pak 29. března a poslední 17. dubna letošního roku.
Havarované auto Foto: PČR JMK
Padesátiletý řidič zemřel na následky zranění, které utrpěl při autonehodě mezi obcemi Moravský Písek a Polešovice. Při projíždění zatáčky dostal smyk a narazil do stromu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Restauraci v Zábrdovicích si vybral jako útočiště před chladným sobotním počasím šestačtyřicetiletý muž. Majitel hospody ho prý nechal sedět i přesto, že si muž nic neobjednal, ale pouze do chvíle, než ho začal host údajně slovně napadat.
Nehoda Foto: PČR JMK
Ve čtvrtek odpoledne došlo v obci Nedvědice k tragické dopravní nehodě. Podle svědků šestačtyřicetiletá řidička automobilu Peugeot vjela plynule mimo silnici, kde narazila do pařezu a vozidlo následně skončilo na střeše v řece Svratce. Při nehodě zemřela ona i její partner.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
S originálním zdůvodněním vykradení pětice aut v Ivančicích vyrukoval na vyšetřovatele jednačtyřicetiletý muž. Vymluvil se na rozchod s přítelkyní.
Auto, byt či kancelář – zabouchnuté dveře a následný zásek vně či uvnitř se dříve či později nevyhnou nikomu. Značně mrzuté místo, kde se nechat uvěznit, si „zvolil" 37letý muž v Brně, když se včera večer ocitl ve spárech veřejných záchodků v ulici Rooseveltova.
Policisté stále nemohou dopadnout muže, který si 19. března vyrazil vybrat peníze do banky v ulici Merhautova. Nic neobvyklého, kdyby muž nevyhrožoval, že u sebe drží bombu a je připraven se odpálit.