Reklama
reklama

Krimi

Hatě u Znojma Foto: Centrum news
Policie dopadla jednu ze zlodějek, které ukradly 80 tisíc korun muži, který přijel na nákupy do obchodního centra u hraničního obchodu Hatě. Obě zlodějky jsou Bulharky. Jedna je ve vazbě, po druhé policie stále pátrá.
Stáří: 2 dny 23 hodiny
Kdybych něco udělal, tak by to muselo být vidět. I takovými slovy se hájil muž, kterého strážníci zastavili v sobotu ráno ve Veselé ulici.
Ani tma nedokázala ve čtvrtek pozdě večer skrýt vrávoravé pohyby muže v Křenové ulici.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Sedmačtyřicetiletá žena si za dva roky přišla na 5 milionů korun deptáním učitelky svého syna. Chtěla po ní peníze pod nejrůznějšími hrozbami. Například, že jinak její syn skončí v dětském domově.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Stížnosti na podivně se chovajícího muže přijali v úterý večer operátoři tísňové linky městské policie. Několik znepokojených volajících uvedlo, že na severovýchodě Brna se pohybuje muž, který se na ulici svléká a nahlíží do oken
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Na linku důvěry zavolala krátce po půlnoci žena s tím, že stojí na rozhledně a chce spáchat sebevraždu. Nechtěla však říct, na které. Půlnoční telefonát tak zaměstnal na několik hodin policejní hlídky na celé jižní Moravě. Nakonec ji policie našla u příbuzné.
Rozkopaná zastávka Foto: MP Brno
Své rozjitřené emoce nezkrotil v noci na neděli dvacetiletý muž. Na konečné zastávce v Mifkově ulici si ho všiml svědek při demolování přístřešku pro cestující a přivolal hlídku městské policie.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Dramatická událost se střelbou v domě v Hrušovanech u Brna se obešla bez tragického konce. Policisté včera zadrželi podezřelého, který použil legálně drženou zbraň.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Jen několik minut po půlnoci se sedmapadesátiletý muž pokusil udeřit do hlavy sekerou muže, se kterým se nepohodl kvůli zábavní pyrotechnice. Incident se stal v Blansku, jihomoravští kriminalisté tak řeší první pokus o vraždu v tomto roce.
Novoroční vycházka pod hradem Veveří v Brně odtajnila nebezpečný nález. Čtyřiašedesátiletá žena 1. ledna 2019 našla v lese sovětský protitankový granát RPG-43. Na místo nejprve dorazili strážníci městské policie Brno, kteří následně přivolali policejního pyrotechnika. Ten vojenský předmět zajistil.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Policie vypátrala muže, který v Rooseveltově ulici v centru Brna zapálil byt. Podoba pachatele se navíc shodovala s popisem muže, který v Lužánecké ulici napadl seniorku. K oběma činům se muž přiznal.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Otec se synem se rozhodli svou nespokojenost s vlakovým spojením vyjádřit v sobotu večer dost svérázným způsobem.
Městské policii Brno se tento týden podařilo přímo v centru města odhalit muže důvodně podezřelého z distribuce drog i ženu, která od něj látku získala.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Listovní doručovatelka ze Znojemska vybírala od lidí peníze za dobírky, už je ale nedonesla do práce. Takto si přišla na padesát tisíc korun. Nyní ji hrozí zákaz činnosti a dva roky za mřížemi.
Kotěrova ulice, kde k incidentu došlo Foto: Google maps
Policistům se o víkendu podařilo zachytit padajícího muže ze stromu, který měl uvázanou smyčku na krku. Incident se odehrál v Brně na Kotěrové ulici.
Foto z akce Foto: PČR JMK
Během celostátní dopravně bezpečnostní akce zaměřené na podnapilé řidiče v Jihomoravském kraji byl u pětadvaceti řidičů zjištěn při kontrole alkohol. Celkem bylo zkontrolováno téměř dva tisíce sedm set aut.