Reklama
reklama

Krimi

Pondělní dopoledne se na jihomoravských silnicích neslo ve znamení nehod. V rozmezí tří hodin zasahovali hasiči u šesti dopravních střetů, během kterých se zranilo pět osob a zemřela mladá řidička.
Stáří: 2 dny 27 min
Včerejší střet řidiče s vlakem na železničním přejezdu měl opět fatální následky.
Zdravotnický personál Fakultní nemocnice u svaté Anny se koncem minulého týdne obrátil na linku 156 s naléhavou prosbou o rychlý příjezd strážníků.
Nemilé překvapení čekalo na řidiče rozvážkové služby poté, co se vrátil ke svému autu po předávce zboží klientovi.
Na šokovanou a třesoucí se ženu upozornili v sobotu dopoledne městskou policii prostřednictvím linky 156 kolemjdoucí.
Při dnešním nočním průjezdu Divadelní ulicí uviděla autohlídka městské policie muže, který tloukl pěstmi do výlohy obchodu a hlasitě u toho křičel.
Mladá dívka se zřejmě rozhodla zkrátit si dny volna popíjením tvrdého alkoholu. Strážníci ji zaregistrovali ve skupince osob, která vrávorající slečně pomáhala stát na nohou. Nadýchala dvě promile.
Tragická nehoda se stala dnes dopoledne v Maloměřicích. Osobní auto zde srazilo dvouleté dítě. Batole bohužel i přes snahu záchranářů na místě zemřelo.
Neznámý agresor zaútočil ve čtvrtek poblíž líšeňského supermarketu Albert na muže teleskopickým obuškem a snažil se jej okrást. Když neuspěl, z místa utekl. Kriminalisté žádají o pomoc svědky.
Tragická nehoda zablokovala ve středu dálnici D2 ve směru na Brno. Pracovník údržby silnic na místě vážným zraněním podlehl. Policie nabádá řidiče k opatrnosti, začátek týdně měl krutou bilanci.
Z bytového domu museli hasiči včera evakuovat 22 osob. Hořely zde sklepní kóje. Jugoslávská ulice byla v době zásahu uzavřená i řidičům.
Alkoholem posilněný šofér netrefil v brněnské Slatině správný nájezd na dálnici a riskantní jízdou v protisměru dorazil až k Rohlence. Muž nadýchal 1,59 promile.
Sousedské spory v brněnské části Komín museli v sobotu odpoledne vyřešit až strážníci. Seniorovi totiž dlouhodobě vadily květiny rostoucí od sousedů natolik, že se rozhodl situaci vyřešit svérázným způsobem.
Dva zranění obyvatelé rodinného domu a škoda milion korun. To jsou následky požáru v brněnských Řečkovicích.
Společné večery při kapce piva či vína zřejmě chyběly štamgastům z obce na Blanensku. Během kontroly místní vinotéky se totiž nestačili muži zákona divit. Uvnitř natrefili na popíjející skupinu.
Na letošní Velikonoce zřejmě nebude v dobrém vzpomínat starší muž z Vlasatic na Brněnsku. V noci na dnešek se zranil při výbuchu plynu, který poškodil i rodinný dům, v němž bydlel.