Reklama
reklama

Krimi

Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.
Stáří: 1 den 13 hodin
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
Výbornou znalost svého revíru prokázala v úterý odpoledne hlídka vyjíždějící do Tišnovské ulice. Svědci přivolaným strážníkům ukázali rozbitou telefonní budku a popsali, že ji údajně rozbil železnou trubkou mladý muž.
Kriminalisté objevili v bytě pervitin za půl milionu Zdroj: Policie Jihomoravského kraje
V bytě v centru města kriminalisté objevili varnu na pervitin. Na zásah se připravovali a šli na jistotu. V bytě našli muže, který s rukavicemi na rukou právě připravoval pervitin. Teď mu hrozí deset let za mřížemi.
Na ženu, která ležela pouze v kalhotkách na chodníku před komárovskou hernou, upozornili strážníky v sobotu odpoledne náhodní chodci.
K ničení cizího majetku nebyl lhostejný pětatřicetiletý muž, který zavolal ve středu odpoledne strážníky.
K dramatické situaci na křižovatce ulic Bratislavská a Hvězdová vyjížděli v úterý odpoledne strážníci.
Neobvyklým chováním na sebe upozornil muž, který včera kolem poledne na Brněnské přehradě chytal ryby.
V neděli odpoledne zamířili strážníci do Černých Polí, odkud se na ně obrátila rozmrzelá padesátiletá žena.
čtvrtek večer se na tísňovou linku městské policie ozval kamarád mladé ženy, které se příliš nevydařil řidičský manévr.
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu pyrotechnika na Vyškovsko.
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala, ani strážník alkohol nepožil.
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního vozidla na místě zemřel.
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.