Reklama
reklama

Krimi

Couvání dnes před polednem nezvládla v Sokolnicích jedenačtyřicetiletá řidička osobního automobilu Ford.
Stáří: 2 dny 4 hodiny
Kriminalistům z brněnského Králova Pole se podařilo vypátrat šestašedesátiletou ženu, která od srpna do listopadu letošního roku poničila několik vozidel a způsobila na nich škodu téměř 60 tisíc korun.
Policisté na Břeclavsku šetří netradiční událost, která se odehrála včera v podvečer.
Několik hodin se plazil pro pomoc devětatřicetiletý muž, který se v noci na sobotu zřítil ze srázu v oblasti Červeného kopce.
Neuspořádanou jízdu vozidla s nápadným defektem ukončila v sobotu po druhé hodině ráno hlídka městské policie.
Bláznivý nápad se včera večer v Bílovicích nad Svitavou zrodil v hlavě dvacetiletého cizince.
Adventní trhy v centru Brna budou bedlivě kontrolovat hlídky městské policie. V provozní době stánků plánují strážníci nepřetržitou přítomnost na náměstích, dohled posílí i v nočních hodinách.
Auta nebezpečně přejíždějícího z jedné strany silnice na druhou si v sobotu večer všiml náhodný svědek v Maloměřicích.
Hořící odpadní nádobu v podchodu pod hlavním nádražím zpozoroval v neděli brzy ráno pracovník dohledového centra policie.
Příjemné rozptýlení při páteční cestě do zaměstnání či do školy měli před půl osmou ráno lidé v blízkosti Mendlova náměstí.
K emotivní scéně na tramvajovém ostrůvku přivolali včera dopoledne hlídku městské policie kolemjdoucí.
Vyměnit vodní hladinu za rušnou silnici se dnes ráno rozhodla labuť, o kterou měla strach žena volající na linku 156.
Alkoholem znavený jednatřicetiletý muž usnul v chladné pondělní noci na lavičce v Denisových sadech. Jeho štěstím v neštěstí bylo, že si vybral místo, které neustále sledují pracovníci dohledového centra městské policie.
Unaveného člověka, který usnul na schodišti v jedné z chodeb podchodu pod brněnským hlavním nádražím, si všimla v pátek po jedné hodině ráno trojice mužů.
Do Heršpické ulice vyrazila po telefonickém upozornění v pátek odpoledne hlídka městské policie. Žena na lince 156 popsala bezvládně ležícího muže, kolem kterého se povalují vypité láhve tvrdého alkoholu.
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.