Reklama
reklama

Krimi

Čtyřiasedmdesátiletá seniorka, jedenadevadesátiletá žena a osmiletý chlapec – hned po třech pohřešovaných pátrali policisté v Brně a okolí v pondělí odpoledne. Všechny se nakonec mužům a ženám zákona podařilo najít.
Stáří: 1 týden 16 hodin
Ilustrační foto Foto: MMB
V Pohořelicích na Brněnsku spatřil muž kočkovitou šelmu. Zřejmě se jednalo o pumu, která se vyskytovala minulý týden na Vyškovsku.
Z Brna do Kuřimi se vydal ve čtvrtek odpoledne čtyřiasedmdesátiletý muž, nevybral si k tomu ale nejvhodnější cestu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
O víkendu nahlásil řidič nákladního vozu policii informaci o třech mužích, kteří jdou pěšky v odstavném pruhu na dálnici u Lanžhota. Později policisté, že jde o tři státní příslušníky Bangladéše, kteří cestovali ukryti v kamionu.
Jihomoravský kraj může brázdit puma. Kočkovitou šelmu údajně zahlédla čtrnáctiletá dívka u Dětkovic.
Další dopravní nehoda se smrtelnými následky se udála v noci ze včerejška na dnešek na Znojemsku. Padesátiletý řidič na trase z Přímětic do Suchohrdel nezvládl řízení a narazil do betonového mostku. Na místě zemřel.
Kontrola alkoholu v krvi Foto: Centrum news
Plánovaný policejní zátah na diskotéku v Moravském Krumlově na Znojemsku se uskutečnil v pátek 28. června v nočních hodinách. Policisté našli drogy a opilé mladistvé.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Řidič srazil ženu přecházející přes přechod pro chodce ve Šlapanicích. Od nehody ujel. Nyní po řidiči pátrá policie.
Dívka odešla z koupaliště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nedělní návštěvu kohoutovického aquaparku ukončily předčasně neshody mezi rodiči a desetiletou dívkou. Dcera se podle šestatřicetileté ženy volající na linku 156 urazila a odešla z areálu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Tragickou dopravní nehodu u Znojma nepřežil řidič Volkswagenu, který vjel na silnici I/53 do protisměru. Čelně se srazil s autem, které jelo proti němu. Další tři lidé jsou těžce zranění.
Ukradená loď Foto: PČR JMK
Muž ukradl ve Strážnici menší loď, kterou chtěl podle jeho slov doplout až k moři. Jeho sen mu ale překazila voda, která do vody natekla. Za krádež muži hrozí až pět let za mřížemi.
Žena si s podvodníkem dopisovala přes internet Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Seniorka z Brněnska naletěla podvodníkovi, který se vydával za populárního amerického herce. Přišla o téměř dva miliony korun.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dvaapadesátiletý muž omylem odeslal 8 tisíc na účet někomu jinému. Muž, kterému peníze přišly, je odmítl poslat zpět.
Neobvyklý odpad v podobě včel Foto: Městská policie Brno
S neobvyklými zástupci hospodářských zvířat se setkali včera před polednem strážníci vyslaní do Jindřichovy ulice v Brně. Z několika černých pytlů pohozených poblíž kontejnerů na směsný odpad se ozývalo silné bzučení.
Do pátrání byl zapojen i vrtulník Foto: Centrum news
Od sobotního večera pátrají brněnští policisté po šestaosmdesátiletém seniorovi. Muž bydlící v městské části Husovice se podle vzkazu nalezeného v bytě vydal v sobotu ráno na sběr bylinek. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Během týdne přijali policisté několik oznámení od starších lidí, kteří byli osloveni ze strany neznámého muže. Ten se v telefonu vydával za jejich vnuka. Jednu seniorku obral o 15 tisíc.