Reklama
reklama

Krimi

Na služebnu v Medlánecké ulici přišel včera odpoledne třiašedesátiletý muž a strážníkům předal zavařovací sklenici.
Stáří: 5 dnů 17 hodin
Konopí, ilustrační foto Foto: PČR JMK
Brněnští policisté přijali oznámení o napadání mezi partnery v jednomu z bytů v městské části Brno-Veveří. V bytě nenašli jen pohádaný pár, ale i pěstírnu konopí.
Nepříjemné procitnutí z alkoholového opojení čekalo dvaatřicetiletou cizinku.
Hlídka městské policie vyrazila v noci na dnešek na Moravské náměstí. Pracovníci operačního střediska jí předali informaci od pětadvacetiletého volajícího, že se tam údajně uspokojuje opilý muž.
Oznámení o muži spícím v autě s rozbitým okénkem prověřovali v sobotu po poledni strážnici ve Veslařské ulici.
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval svému telefonu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pivo a kořalka nezabránili sedmatřicetileté řidičce v tom, aby po pobytu na koupališti nesedla za volant. Po srážce se zaparkovaným autem nadýchala více než dvě a půl promile.
Muž ujížděl před policisty Foto: Centrum news
Policisté na Hodonínsku si všimli cyklisty, který se před nimi snažil ukrýt. Když prchajícího muže policisté zastavili, ukázalo se, že jeho batoh je plný chemikálií na výrobu drog. Teď mu hrozí až pět let za mřížemi.
V blízkosti Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně se to včera večer hemžilo uniformami. Strážníci a policisté tam hledali čtyři mamby zelené. Panika kvůli úniku těchto prudce jedovatých exotických hadů se ukázala jako neopodstatněná.
Mládě lišky se koncem minulého týdne vydalo z lesa do jedné z řečkovických zahrad na okraji Brna.
Travnaté plochy u líšeňské zastávky Kotlanova o víkendu plnily funkci pastvin. Hlídky městské policie tam během soboty a neděle třikrát vyjížděly kvůli zaběhlým ovcím a kozám.
Jízdní kola se stávají terčem zlodějů Foto: Centrum news
Hned pětici jízdních kol postrádají od středy jejich majitelé. V jednom případě zloděj dokonce ukradl trekové kolo vystavené před prodejnou za 20 tisíc korun.
Čtyřiasedmdesátiletá seniorka, jedenadevadesátiletá žena a osmiletý chlapec – hned po třech pohřešovaných pátrali policisté v Brně a okolí v pondělí odpoledne. Všechny se nakonec mužům a ženám zákona podařilo najít.
Ilustrační foto Foto: MMB
V Pohořelicích na Brněnsku spatřil muž kočkovitou šelmu. Zřejmě se jednalo o pumu, která se vyskytovala minulý týden na Vyškovsku.
Z Brna do Kuřimi se vydal ve čtvrtek odpoledne čtyřiasedmdesátiletý muž, nevybral si k tomu ale nejvhodnější cestu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
O víkendu nahlásil řidič nákladního vozu policii informaci o třech mužích, kteří jdou pěšky v odstavném pruhu na dálnici u Lanžhota. Později policisté, že jde o tři státní příslušníky Bangladéše, kteří cestovali ukryti v kamionu.