Reklama
reklama

Krimi

Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
Stáří: 1 den 11 hodin
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
Zákaz vylepování plakátů mimo vyznačené plochy zřejmě neplatil pro dvojici mužů, kteří se ve středu v Zábrdovicích naplno věnovali této ilegální činnosti. Dopadla je však hlídka městské policie a nyní jim hrozí pokuta.
Brněnští kriminalisté řeší zapeklitý případ krádeže peněz a nyní se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání. Muž si v bankomatu vybral třináct tisíc, ovšem peníze na místě zapomněl. O chvíli později je z přístroje ukradl mladík, po kterém policie usilovně pátrá.
V dnešní době ani dětské kočárky nepatří mezi nejlevnější zboží, a možná právě proto se je na Znojemsku zatím neznámý pachatel rozhodl opatřit nelegálním způsobem. Jeden z kočárků byl odcizen na ulici, druhý z chodby domu.
Řidič autobusu zadržel mladíka, který údajně psal na stěnu vozidla fixem.
Trojice výtečníků přepadla na ulici dva sedmnáctileté chlapce. Jednomu z nich hrozili pistolí.
Dobrým postřehem se blýskla žena, která v noci na sobotu využila tísňovou linku městské policie.
Ilustrační foto
Od soboty pátrali znojemští policisté po seniorovi. Pátrací akce byla úspěšná.
Osmnáctiletého chlapce údajně dnes před třetí hodinou ráno bezdůvodně napadl stejně starý kolemjdoucí.
Brněnští dopravní policisté vyšetřují včerejší nehodu dvou tramvají.
Zákaznici obchodního centra u hlavního nádraží se zalíbila maskáčová bunda natolik, že se ji rozhodla ukrást. To se jí nepovedlo a nyní ji může čekat kompenzace vzniklé škody.
Opilý mladík kopal v Bystrci do popelnic a zaparkovaných aut. Když jej policisté chtěli vzít na služebnu, začal si vymýšlet neexistující zákony. Teprve po nasazení želízek se mladík začal uklidňovat.
Dva muži si chtěli v pátek večer v Černovicích přilepšit tím, že si odvezli žulovou dlažbu nachystanou na opravu cesty.
Letní měsíce má většina z nás spojené s cestováním a zaslouženou dovolenou. Ovšem právě na odjezd rodin na dovolené čekají také zloději, kteří pak neváhají a snaží se vloupat do prázdných domů.
Šaty vylétávající z kontejneru na použitý textil uviděli v úterý odpoledne strážníci, kteří přijeli ověřit telefonické oznámení na Pálavské náměstí.