Reklama
reklama

Krimi

Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
Stáří: 18 hodin 1 min
Na novomlýnských nádržích pátrala policie po muži, který před nimi utíkal. Když už neměl kam utéct, skočil do vody. Na místo byl přivolán i vrtulník. Muž byl nalezen mrtvý.
Policisté z Jihomoravského kraje v současné době pátrají po desetileté Daniele Danihelové. Do teď se policistům nepodařilo dívku nalézt, proto se obrací na veřejnost.
Muž umíral na ulici. Díky všímavosti náhodného kolemjdoucího, pohotovosti policie a sociální pracovnice, která se u situace ocitla náhodou, přežil.
Nepříjemná situace čekala na ženu z Blanenska. V létě se šla bavit na diskotéku, kde ztratila telefon. O pár měsíců později jí z bankovního účtu začaly mizet peníze – někdo si užíval dovolenou v Paříži na její účet.
Pětašedesátiletá žena se v neděli procházela kolem hradu Veveří a nešla věc, připomínající granát z druhé světové války. Policisté okamžitě zavolali pyrotechnika a prostor okolo granátu uzavřeli. Pravděpodobně se jedná o protitankový granát sovětské výroby.
Dnes ráno mezi čtvrtou a desátou hodinou policisté zajistili tři řidiče, kterým stále proudil alkohol v krvi. I když popíjeli večer. Víte, jaký čas alkohol potřebuje, než zcela zmizí z krve?
Patnáctiletý mladík se nedokázal v prodejně udržet na nohou. Když si toho všimla ostraha obchodu, zavolala městskou policii. Nadýchal 1,3 promile.
Cizí muž oslovil na ulici ve Znojmě postaršího pána s tím, že mu jeho dcera dluží 10 tisíc korun za přezutí pneumatik. Důvěřivý pán muže nechal čekat před otevřeným bytem. Díky tomu přišel o 30 tisíc korun.
Na brněnské křižovatce ulice Smetanova a Veveří došlo k dopravní nehodě. Policie hledá svědky a zjišťuje veškeré podrobnosti.
Pádné důvody k ujíždění před silniční kontrolou měli na Brněnsku hned dva řidiči. Oba dva před policií dlouho ujížděli a oba měli zákaz řízení motorových vozidel.
Na svou nepozornost doplatila servírka z nejmenované brněnské pivnice, když si odložila tašku za barový pult. Dosud neznámý pachatel ji okradl. Nyní po něm pátrá policie.
Policejní hlídka z bystrcké městské policie postřehla, že autobus, do kterého nastoupili, hoří. Okamžitě na situaci upozornili řidičku a popadli hasicí přístroj, aby kouř uhasili. To se jim naštěstí podařilo a celá situace se obešla bez zranění.
Dosud neznámý pachatel si mohl přijít na částku pohybující se kolem dvou milionů. Tři čtvrtě hodiny se snažil dostat do bankomatu nejmenované finanční společnosti. Nakonec se mu to nepodařilo.
Při včerejší ranní hlídce policisté narazili na starší ženu, která upadla na ulici. Dovedli ji do bezpečí a zavolali lékařskou pomoc.
Policisté za 4 dny dopadli dvojici zlodějů, která se před koncem roku vloupala do trezoru herny v centru Brna. Do trezoru se dostali krumpáčem a odnesli si 80 tisíc korun.