Reklama
reklama

Krimi

Poměrně rozsáhlé manévry zapříčinila osmdesátiletá žena, která se dnes ráno dostavila na ředitelství Městské policie Brno ve Štefánikově ulici.
Stáří: 11 hodin 11 min
Neobvyklá roztržka vznikla v pátek odpoledne na poště v Nádražní ulici.
V sobotu v podvečer došlo na silnici poblíž Černé Hory k tragické dopravní nehodě.
Hlídky městských, ale i republikových strážníků musely v noci na úterý přispěchat do klubu v centru města a uklidnit situaci. Rozhořel se zde spor mezi sedmnáctiletou dívkou a čtyřiapadesátiletou ženou, který vyvrcholil, když po sobě obě zmíněné začaly házet sklenice.
Tvrdým nárazem do mostního zábradlí skončila v pátek odpoledne v Žabovřeskách jízda octavie.
Bývá tradicí, že k pomlázce o Velikonočním pondělí dostávají koledníci malovaná či čokoládová vajíčka. V České republice je také zvykem, že ti starší si dopřejí panáka nějakého dobrého alkoholického nápoje.
Oznámení o šesti opilých lidech, kteří údajně v Benešově ulici obtěžovali cestující na autobusovém nádraží a popíjeli u toho alkohol, prověřovala včera odpoledne hlídka městské policie.
Nic netušící padesátiletý muž z Bystrce prožil včera o půl šesté ráno velmi nepříjemný začátek dne.
Dva muže demolující městský mobiliář uviděli v neděli před třetí hodinou ráno brněnští strážníci.
Do Brna se po delší době znovu vrátila falešná pouliční sbírka na chudé děti a tělesně postižené.
Dvojice mužů zakončila své bujaré popíjení v chatě jednoho z nich v Bílovicích nad Svitavou. Díky všímavosti souseda jela hlídka místo zkontrolovat a ukázalo se, že ani jeden z mužů není právoplatným majitelem objektu. Skutečnému majiteli vznikla celková škoda dvacet tisíc korun.
Ulice, nádraží i prostředky hromadné dopravy prohledávali v úterý dopoledne strážníci v centru Brna. Snažili se najít muže, který údajně zcela bezdůvodně plival kolemjdoucím do obličeje.
Podezřelou situaci dokázali odhalit hned v zárodku pracovníci dohledového centra městské policie. Na záběrech z podchodu pod hlavním nádražím si všimli mladíka, který se držel nápadně blízko třiašedesátileté ženy.
Brněnští dopravní policisté intenzivně pracují na objasnění všech okolností tragické dopravní nehody, ke které došlo v sobotu ve 13:58 v křižovatce ulic Sokolnická a Roviny.
Nástupní ostrůvek jako k místo k vyznání svých citů si zvolil mladý muž, kterého si hlídka městské policie všimla v sobotu večer.
Na jihu Moravy bouraly motocykly s osobními auty. Řidič motorky, který havaroval u obce Sokolnice utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem.