Reklama
reklama

Krimi

Originálně využil nedostatečného zabezpečení společných sklepních prostorů v bytovém domě v Kuřimi zatím neznámý pachatel.
Stáří: 16 hodin 49 min
Jako host na rautu si prý v sobotu ráno počínala zákaznice bystrckého supermarketu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Osmnáctiletý agresor se chtěl vyhnout zaplacení pokuty tím, že revizory napadne a uteče. Za tímto účelem použil pepřový sprej a poranil nos jednomu z revizorů. Přivolaní strážníci museli mladíka spoutat.
Se značkovacími spreji se v Kobylnicích vyřádil na odstavených vozidlech a strojích zatím neznámý pachatel.
Nezvyklý nález čekal na matky a jejich ratolesti, které byly na dětském hřišti poblíž náměstí Slovanského národního povstání v Brně. V křoví tam ležela protéza dolní končetiny. Podle jedné z žen od skutečné nohy nerozeznatelná.
Nepříjemné chvíle zažila žena v minulých dnech na jednom z brněnských hřbitovů. Vyskočil tam na ni muž oděný pouze v kabátu, načež se začal obnažovat a chtít za poskytnout podívanou peníze.
Agresor ze Strážnice na Hodonínsku skončil ve vazbě. Sedmačtyřicetiletý muž podle policistů nejprve asi před měsícem přiložil nůž ke krku své známé a vyhrožoval jí zabitím. Obdobně pak podle výpovědi oběti agresor před několika dny napadl muže, který se mu však vysmekl a vše ohlásil policii.
Déle než předpokládá jízdní řád, se dnes na zastávce v Lidické ulici zdržel ranní autobus MHD.
Policisté zatkli dva muže ve věku 42 a 29 let za vaření pervitinu. Dvojici jak z amerického seriálu Perníkový táta zadrželi minulý týden v centru Brna. Vařiče prozradil chemický zápach šířící se po chodbách.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Řidič nerespektoval výzvu strážníka v Pisárecké ulici a porušil zákazovou značku. Na pokyn k zastavení auta zareagoval tím, že prudce zrychlil a k srážce s peugeotem tak nedošlo jen díky tomu, že strážník před ním rychle uskočil.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Pětadvacetiletý muž si po rozchodu s přítelkyní pokusil podřezat žíly. Následně celý zakrvácený vyběhl i s nožem na ulici a ohrožoval lidi kolem sebe.
Pálení čarodějnic u žebětínského penzionu se včera odpoledne neplánovaně zúčastnila dvě prasátka.
Smrtelná nehoda, při níž zemřel šestasedmdesátiletý řidič osobního vozidla, se udála dnes 30. dubna 2018 v odpoledních hodinách v ulici Hradecká v Brně. Šofér z neznámých důvodů zastavil na okraji silnice, načež do vozidla zezadu narazila dodávka. Senior při srážce utrpěl vážná zranění a zemřel.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Tříletá holčička postávala v brněnské nákupní galerii u lavičky, kde usnula její silně opilá matka. Policisté ženě naměřili 4,39 promile alkoholu v krvi. Pro dcerku si musel přijet otec.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Čtrnáctiletého chlapce zezadu udeřil a povalil na zem o pět let starší muž. K incidentu došlo, když chlapec vystupoval z tramvaje na zastávce v Bohunicích. Agresor policii uvedl důvod napadení – chlapcův pohled.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Teprve dvacetiletá dívka zaútočila na dvaašedesátiletou ženu. Svou kabelkou ženu povalila na zem a začala do ni tlouct. Napadená žena skončila v Úrazové nemocnici a agresorku spoutali strážníci.