Reklama
reklama

Krimi

Urážkami a výhrůžkami se prý domáhal pozornosti muž, který večer vešel do pizzerie v centru Brna, kde údajně došlo i k menší potyčce.
Stáří: 3 dny 18 hodin
V sobotu brzy ráno projížděli strážníci Svatopetrskou ulicí, odkud se ozvalo řinčení skla a hlasitý alarm.
Během včerejšího dne vyjížděli jihomoravští policisté hned ke dvěma dopravním nehodám. Ani jeden z řidičů těchto dopravních nehod nebyl pod vlivem alkoholu. Přesné příčiny a míra zavinění jsou nyní předmětem dalšího šetření.
Zcela netypickou situací v dopravě se tento týden zabývali strážníci v Králově Poli. Způsobil ji pětašedesátiletý muž na kole. Vše přitom začalo jako přestupek, s nímž se hlídky u cyklistů ve městě setkávají běžně.
Na agresivního bezdomovce si včera po poledni stěžovala strážníkům lékařka z Komárova. Posadil se v čekárně, kde údajně sprostě pokřikoval a odmítal odejít.
Brněnští policisté opět evidují další případy okradených seniorů. Od začátku letošního roku se na policii s oznámením obrátilo více než dvacet poškozených, přičemž poslední případy jsou z minulého týdne.
Vlastní roztržitostí se o vyšší finanční obnos připravil klient, který od bankomatu v královopolském nákupním centru odešel včera dřív, než mu přístroj vydal požadovanou hotovost.
Růžový tank před Červeným kostelem zůstává artefaktem, jenž přitahuje pozornost kolemjdoucích.
Kamery městské policie zaznamenaly včera brzy ráno ničení zaparkovaných aut v Rooseveltově ulici.
Hned několika prohřešků proti zákonu se dopustil dvaasedmdesátiletý řidič. Ten usedl za volant v podnapilém stavu a paradoxně na sebe upozornil strážníky tím, že cestoval bez zapnutých světel. Při prohlídce navíc vyšlo najevo, že již nemá oprávnění řídit vozidlo.
Plejáda exotických zvířat, kterou již odchytávali brněnští strážníci, se v sobotu odpoledne rozrostla o dalšího neobvyklého člena.
Pracovník dohledového centra městské policie si v úterý brzy ráno povšiml na záběrech z kamer muže, který se pohyboval kolem altánku v Denisových sadech.
Krásné a teplé počasí v posledních dnech přímo vybízí k venkovním sportovním aktivitám. Z naplno rozjeté cyklosezóny se však neradují pouze sportovci, ale také zloději. Bohužel se zvyšují případy, kdy je nezastaví ani zámek.
Skokem ze sály chtěl ukončit svůj život muž ve Slatině. Když na místo přijeli strážníci, zjistili, že je muž v lehce podnapilém stavu a jeho úmysly mu naštěstí rozmluvili.
Vlastním očím nechtěli věřit královopolští policisté, kteří v pátek dopoledne měřili rychlost v Žilkově ulici.
Strážníci městské policie v sobotu večer pátrali po třech osobách, které na jihu Brna sprejovaly po zdech.