Reklama
reklama

Krimi

Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
Stáří: 3 hodiny 44 min
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené služební zbraně.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Palubní kamera řidiče kamionu zaznamenala chování řidiče osobního auta, který jel na dálnici blízko Podivínu před ním. Potom, co řidič osobního auta předjel kamion, začal opakovaně brzdit. Srážce už řidič kamionu nemohl zabránit.
Sporem mezi dvěma motoristy se zabývali v sobotu dopoledne brněnští strážníci.
Téměř čtrnáct dní se strážníci věnovali četným oznámením o čtyřnohém fantomovi na jihu Brna. V Holáskách a Brněnských Ivanovicích běhal mezi domy a vnikal do zahrad kozel kamerunský. Odchytová služba dopadla uprchlého sudokopytníka včera 8.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Agresivní dvaatřicetiletá žena fyzicky napadla zaměstnankyni klubu u Staré osady. Udeřila jí pěstí do obličeje, tahala za vlasy a rozbila dioptrické brýle.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Silně opilý řidič se u hypermarketu v Zábrdovicích řítil v protisměru přímo na policejní auto. Narazil do nich a pak ujížděl dál.
Hlídka městské policie dnes před polednem vyprostila z ledové vody Brněnské přehrady topící se ženu.
Mendlovo náměstí Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Teprve sedmnáctiletý mladík na sebe upoutal pozornost na Mendelově náměstí. Silně opilý se válel na zemi a pokřikoval urážky na strážníky. Navíc tvrdil, že tam čeká na vlak.
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
Dvou zaklesnutých mužů do sebe si všimla hlídka městské policie, která v noci na dnešek dohlížela na pořádek v centru Brna.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Restaurace, obchody, kavárny nebo cukrárny. Celkem dvanáct krádeží s celkovou škodou přes sto tisíc korun má na svědomí osmadvacetiletý muž z Brna. Jedna z poškozených je i jeho babička, která muže u sebe nechávala bydlet.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Kopancem do skleněných dveří se žena pomstila obsluze, která ji nechtěla pustit do zavřeného podniku. Problémovou zákaznici personál znal, a tak ji strážníci rychle našli.