Reklama
reklama

Krimi

Na začátku listopadu jihomoravští kriminalisté ve spolupráci s policisty z Útvaru rychlého nasazení a rakouskými kolegy zadrželi muže z Břeclavska, kterého podezřívali z obchodování s marihuanou, extází i kokainem. Odběratele měl v Česku i Rakousku.
Stáří: 1 den 13 hodin
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Na kyjovské policisty se obrátila jednapadesátiletá žena, že se na Facebooku stala obětí neznámého podvodníka. Člověk vystupující jako lékař z Brazílie ji pod legendou, že za ní přijede do Česka a budou spolu žít, postupně vylákal deset tisíc amerických dolarů.
Foto z pátrací akce Foto: PČR JMK
Od čtvrtečního odpoledne pátrali policisté na Hodonínsku po mladém muži, který odešel z domova a vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a důležitosti správné medikace mohl být ohrožen na zdraví a životě.
Policisté pátrají po ženách, které kradly v lékárně Foto: PČR JMK
Policisté pátrají po dvojici žen, které jsou podezřelé z opakovaných krádeží. Ženy během tří dnů navštívily lékárnu v Brně a odnesly si zboží v hodnotě téměř patnáct tisíc korun. Poznáváte ženy na fotografiích?
Ani zamčené dveře neodradily v noci na sobotu mladého muže, který se chtěl dostat do bistra na Zelném trhu.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Jihomoravští policisté v poslední době zaznamenali zvýšený počet nehod, při kterých byli řidiči pod vlivem alkoholu či drog. Do konce září to bylo u viníků v 352 případech, což je o 33 případů více než minulý rok. Nejvíce jich policisté zjistili v Brně a na Vyškovsku.
Dvaadvacetiletému muži se nepozdával cizinec vybírající peníze pro hluchoněmé a do Nádražní ulice přivolal strážníky.
Policisté našli záhon marihuany Foto: PČR JMK
Sušenou marihuanu na prádelní šňůře a navíc celý záhon těchto rostlin našli policisté spolu s hasiči při prohlídce domu, do kterého je přivolali nájemníci. Mysleli si totiž, že cítí unikající plyn.
Podezřele jedoucí osobní automobil Renault upoutal v Pasohlávkách před půlnocí pozornost projíždějící policejní hlídky.
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Brněnští strážníci v pátek rozmluvili rozrušenému muži sebevraždu. Měl prý rodinné problémy a blízkým napsal, že už nechce žít. Strážníci ho našli sedět před chatou, vedle sebe měl položenou zbraň.
Kašna Parnas na Zelném trhu se stala ve středu dopoledne centrem zájmu jednatřicetiletého muže.
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Zatím neznámý zloděj se rozhodl krást ve zbraslavském pohostinství. Z lokálu ukradl čtyři sudy piva, lahve tvrdého alkoholu, ale i kávu a cukrovinky.
Jeden z brněnských strážníků který nebyl ve službě v pondělí večer odvážným zákrokem zabránil loupeži v obchodě.
Rozkymáceným stylem jízdy na sebe upoutal pozornost hlídky městské policie cyklista jedoucí včera po čtvrté hodině ranní Bubeníčkovou ulicí.
Ve středu večer zastavil v Židenicích projíždějící autohlídku městské policie řidič tramvaje.