Reklama
reklama

Krimi

Strážníci si dnes o půl druhé ráno při dohledu v Benešově ulici všimli mercedesu jedoucího se zhasnutými světly.
Stáří: 1 den 11 hodin
Obdivuhodnou poctivostí se včera odpoledne blýskla devítiletá žákyně základní školy Chalabalova, která v Kohoutovicích na chodníku nalezla tři tisíce korun.
Hodně pestrý lup si odnesl z rodinného domku Omicích zatím neznámý pachatel. Ten se do příbytku osmatřicetiletého majitele dostal v noci po poničení vstupních dveří.
Odhodláním ukončit svůj život pod koly rozjeté vlakové soupravy se netajil mladý muž, kterého strážníci v závěru týdne díky spolupráci s operátory linky 112 našli v těsné blízkosti kolejí na jihu města.
Prozíravé rozhodnutí použít raději dva zámky než jeden, si mohou pochvalovat dva muži, kteří v neděli brzy ráno v centru města takto zabezpečili svá jízdní kola a na nějakou chvíli se od nich vzdálili.
Kriminalisté z Králova Pole řeší případ krádeže číšnického fleku, ke kterému došlo již koncem října loňského roku v baru v ulici Štefánikově. Případ byl ovšem policii oznámen až koncem měsíce ledna.
Kočárek s ročním kojencem jako oporu pro udržení se na vlastních nohou využila v úterý odpoledne matka, kterou strážníci zahlédli u eskalátorů v ulici Dornych.
Nezodpovědnou matku přistihli včera odpoledne brněnští strážníci. Z jejího chování bylo patrné, že je zřejmě pod vlivem alkoholu, přičemž kočárek s ročním kojencem používala jako oporu pro chůzi. Následná dechová zkouška u ženy prokázala hodnotu nad dvě promile alkoholu.
Kriminalisté z Králova Pole řeší případ vloupání do restaurace na Palackého třídě z poloviny měsíce ledna letošního roku.
Svérázný test dvou odlišných automobilových značek učinil včera odpoledne muž, na jehož nezvyklé počínání upozornilo z Kohoutovic hned několik svědků.
V sobotu večer bylo před brněnským hlavním nádražím rušno. Hlídku městské policie, která právě kontrolovala nároží s Masarykovou ulicí, oslovili kolemjdoucí a upozornili ji na potyčku několika lidí před vstupem do drážní budovy.
Dnes před půl sedmou ráno vyjížděli hasiči k dopravní nehodě vozidel Seat a Ford na silnici I/43 u Kuřimi. Na místě byli čtyři zranění.
Zatímco se někteří lidé zdokonalují ve schopnosti připravit druhé o jejich majetek, jiní naopak poctivě vracejí i věci, které majitelé ztratili nebo zapomněli.
Dopoledne zasahovali hasiči u nehody osobního auta a kamionu na silnici I/53 v katastru Mackovic. Při nehodě zemřel řidič auta značky Peugeot, zraněnou spolujezdkyni vyprostili hasiči. Hlavní tah byl několik hodin uzavřen a policisté odkláněli dopravu.
Osobní spory s otcem své přítelkyně dost svérázným způsobem řešil dvaatřicetiletý muž.
Záchvat agresivity popadl včera ráno ženu, kterou ošetřil personál Fakultní nemocnice u svaté Anny. Lékaři a sestry se namísto vděku dočkali sprostých nadávek, které čtyřiatřicetiletá pacientka adresovala i lidem sedícím v čekárně.