Reklama
reklama

Krimi

Včera odpoledne usmrtil vlak na Hodonínsku postaršího muže. Přecházel přes koleje a upadl. Jedoucí vlak už nezastavila ani rychlobrzda.
Stáří: 12 hodin 12 min
Zatím neznámý hříšník navštívil brněnskou svatyni, kde se místo zpovědi a zpytování svědomí ze svých zločinů, rozhodl krást. Využíval rozjímání věřících a v nestřežených okamžicích je okrádal.
V noci na sobotu na Konečného náměstí měli policisté opravdu napilno. Třiadvacetiletý cizinec pořádal párty pro více než šedesát svých spolužáků.
Každé město má své podsvětí. Temnou stranu, které se běžní smrtelníci vyhýbají. Brno a okolí samozřejmě nejsou výjimkou. Jak už však bývá v Jihomoravském kraji zvykem, i kriminální gerojové si volí nekonvenční metody páchání trestné činnosti.
Pátrací akci po nebezpečných osobách včera bleskově zvládli brněnští strážníci.
Hlídky městské policie se včera odpoledne zabývaly neobvyklým případem. Operační středisko přijalo na lince 156 hovor od volajícího, který upozornil na ničení zaparkovaných aut v Husovicích.
Prudké reakce zákazníka se dočkal pracovník ostrahy z drogerie v centru Brna, když ho v pátek odpoledne požádal o dodržování pravidel.
Zákaz vjezdu nebyl koncem minulého týdne pro pětadvacetiletého řidiče dostatečným důvodem, aby se vyhnul Václavské ulici.
V pondělí večer si brněnští policisté všimli mladíka, který se nemohl udržet na nohou a během chůze ho museli podepírat kamarádi. Dechová zkouška u něj prokázala dvě promile. Odvezl si ho jeho otec.
Dva muži a dvě ženy z obcí na Znojemsku měli společný zájem - pracovat v Rakousku. Na slovenských internetových stránkách je v prvních dnech letošního roku zaujala na pohled skvělá nabídka. Výdělek v továrně na čokoládu ve Vídni s třísměnným provozem a platem tři tisíce euro.
Akční, znalý a dosud neznámý pachatel našel svazek klíčů s platební nálepkou. Situace využil a přišel si na více než deset tisíc korun.
Mladý muž na Kyjovsku se rozhodl vyřešit své osobní problémy sebevraždou. Jeho rodina zavolala policisty poté, co doma našla krvavé stopy. Psí hrdina BigBoy, i se svým psovodem, zraněného muže ale našel včas.
Policisté z Břeclavi nyní vyšetřují požár obytné části vinného sklepa ve Valticích. Třicetiletý muž ho zapálil zcela úmyslně, jeho motiv je však stále neznámý. Že by neměl rád víno?
Hlídka městské policie musela v noci na včerejšek zasahovat v Židenicích. Údajně tam chodil muž, který tahal za kliky u zaparkovaných aut.
Policisté z Jihomoravského kraje od pátečního dne pátrají po patnáctileté dívce Veronice Hanzalové. Do teď se ji nepodařilo nalézt, proto se její matka obrací na veřejnost s prosbou o pomoc.
Policie v souvislosti s úmrtím dítěte, které vypadlo z okna z prvního patra v Pohořelicích na Brněnsku, obvinila jednoho člověka. Osoba je trestně stíhaná kvůli usmrcení z nedbalosti a týrání osoby žijící ve společném obydlí. Neštěstí se stalo v neděli večer a jednalo se o čtyřtýdenní dítě.