Reklama
reklama

Krimi

Na úterní dopoledne bude zřejmě dlouho nemile vzpomínat žák brněnské autoškoly. Během jízdy s instruktorem do něj narazila opilá řidička.
Stáří: 3 dny 19 hodin
Krátce před osmou hodinou ranní zasahovali v pondělí policisté v brněnských Bosonohách. Při výstavbě nové kanalizace tu dělníci objevili leteckou pumu z druhé světové války. Situaci ztížilo deštivé počasí.
Bezmála desítku případů rušení nočního klidu řešily během víkendu hlídky městské policie. Jeden z nich měl však ještě dohru.
Dva čtyřicetileté recidivisty zadrželi policisté přímo při výrobě drog. Ke své činnosti využívali poloprázdnou budovu nedaleko brněnského výstaviště. Jeden z pachatelů se snažit před zásahovou jednotkou utéct skokem z okna.
Ve druhé polovině minulého týdne došlo k dopadení mladého muže podezřelého z krádeže jízdního kola.
Zhruba jen metr od chodníku dopadla včera večer kancelářská židle vyhozená ze čtvrtého patra bytového domu.
V úterý odpoledne přijali brněnští strážníci žádost o pomoc prostřednictvím linky 156. Náhodný svědek sdělil do telefonu, že nedaleko restaurace v Jabloňové ulici v Medlánkách spatřil muže, který údajně spadl do jezírka a začal se topit.
V prudkém klesání poblíž obce Černovice na Blanensku došlo dnes ráno k tragické havárii cyklisty.
Rozdílný názor na plynulost provozu měly v neděli odpoledne osádky dvou osobních aut v Heršpické ulici. Údajné zpomalování v jízdě a náhlé brzdění rozohnilo spolujezdce ve druhém autě natolik, že se rozhodl jednat na vlastní pěst.
Muže podezřelého z brutálního útoku dopadli v druhé polovině minulého týdne brněnští strážníci.
Středem silnice přímo proti přijíždějícímu služebnímu vozidlu městské policie si to ve čtvrtek namířil sedmatřicetiletý chodec na Pálavském náměstí.
Personál nemocnice u svaté Anny se včera odpoledne obrátil na tísňovou linku 156 kvůli mladému návštěvníkovi, který se údajně choval agresivně, nedbal na pokyny zaměstnanců a ohrožoval pracovníka ostrahy.
Přímo pod cedulí zákaz skládky se v Zábrdovicích objevily staré skříně, matrace, dřevěné postele a textil.
Do Přístavní ulice zamířili v pondělí večer strážníci kvůli konfliktu, při kterém údajně došlo ke zranění mladého muže.
O tom, že krást během nouzového stavu se nevyplácí, se přesvědčil pětadvacetiletý muž. Ten v Brně odcizil pět kousků pečiva.
Třiačtyřicetiletý brněnský Casanova chtěl v noci vyslovit pod balkonem své milé hlasitým křikem své city. Pochopení nenašel u sousedů, ani u policie.