Reklama
reklama

Krimi

Vlastním očím nechtěli věřit královopolští policisté, kteří v pátek dopoledne měřili rychlost v Žilkově ulici.
Stáří: 1 hodina 16 min
Strážníci městské policie v sobotu večer pátrali po třech osobách, které na jihu Brna sprejovaly po zdech.
Opravdu kuriózní nález oznámili v pátek ráno zaměstnanci firmy v ulici Kaštanové přes tísňovou linku městské policie.
Pracovníci dohledového centra městské policie v noci na čtvrtek znovu výrazně přispěli k dopadení člověka podezřelého z kapsářství.
Růžový tank umístěný před kostelem na Komenského náměstí je pro řadu kolemjdoucích natolik pozoruhodnou atrakcí, že jim nestačí jen vyfotit se s ním z chodníku.
Muže, který chtěl vzít pořádek do svých rukou, ale sám se stal podezřelým z trestného činu, kontaktovali včera po poledni strážníci v Židenicích.
Brněnští strážníci se v pondělí večer nestačili divit. V Lesné se jim naskytla scéna jako z akčního filmu, když projíždějící řidič překročil povolenou rychlost o více než dvojnásobek. Zběsile jedoucí mercedes hlídka dostihla a nyní mu hrozí pobyt za mřížemi.
Opravdu zvláštní zábavu si našla skupina osob v neděli kolem půl třetí ráno. Policisté přes tísňovou linku přijali oznámení od svědka, který z okna viděl, jak na parkovišti v ulici Koniklecově mládež odtrhává registrační značky z vozidel.
Na podivné chování staršího muže, který na mostě u Zamilovaného hájku neskrýval sebevražedné sklony, upozornilo v pátek večer na lince 156 několik kolemjdoucích.
S nadsázkou by se dalo říct, že služba brněnských strážníků se během pondělního státního svátku odvíjela ve znamení ztrát a nálezů. Společným jmenovatelem obou případů přitom byly ztracené děti, jimž hlídky městské policie pomáhaly najít jejich rodiče.
Muže, který se sexuálně uspokojoval na veřejnosti, se podařilo v sobotu dopoledne dopadnout ve Štýřicích. Strážníky na něj upozornil svědek, který si ho všiml v křoví ve vnitrobloku.
Stačila chvíle nepozornosti a muž v brněnské Bystrci ztratil v pondělí odpoledne peněženku i s vyšší finanční hotovostí. Díky poctivému nálezci se však se s touto hotovostí nemusel loučit na dlouho a svou peněženku si později vyzvedl od strážníků.
Při dlouhém nedělním popíjení v garáži se asi dva mladíci ve Šlapanicích rozpomněli na staré lidové zvyky.
Strážníci v sobotu večer prověřovali oznámení ze Skácelovy ulice, kde údajně upadl na zem muž a již nedokázal vstát.
Hromadnému napadení čelili ve čtvrtek večer strážníci v podchodu pod brněnským hlavním nádražím.
Devětapadesátiletý muž ztratil chuť do života a rozhodl se přelézt zábradlí na terase domu s jediným úmyslem. Chtěl skoncovat se svým životem. Díky rychlému jednání svědků dorazila na místo hlídka městské policie, která muže přesvědčila, aby tak nekonal.