Reklama
reklama

Krimi

Hledaný pachatel Foto: PČR
Kriminalisté od nedělního rána pátrají po muži, který se pokusil znásilnit mladou ženu v brněnské Líšni. Naštěstí jej vyrušil svědek, který slyšel křik a volání o pomoc. Poznáváte muže na fotografii?
Stáří: 2 dny 19 hodin
Pohřešovaná Foto: Policie
Rodina a policisté pátrají po ženě z Kyjovska, která v sobotu odešla z místa bydliště a od té doby o sobě nepodává žádnou zprávu.
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno
Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další řidič.
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
Foto
Opilého muže, který v pondělí brzo ráno seděl na lavičce na Baštách a odpočíval, si vyhlídla trojice mladíků. Později od nich sedmadvacetiletý muž schytal několik kopanců a jeden přímo do hlavy.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Několik žen upozornilo strážníky na muže, který se na tramvajové zastávce v Černých Polích uspokojoval. Jedna ze svědkyň dokonce uvedla, že jednou při tom byl úplně nahý.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Na matku s dcerou zaútočila v Mariánském údolí opilá mladá žena, kterou podle jejich slov vyprovokoval pohled malé holčičky. Nevinný pohled si vyložila agresivní žena po svém a napadla matku s dcerkou.
Dnes v brzkých ranních hodinách se na silnici I/52 u Pasohlávek čelně střetla dvě osobní vozidla polských státních občanů.
Na velkou lásku k čokoládě doplatil muž na Blanensku, který minulý týden ukradl v supermarketu tuto oblíbenou sladkost velice originálním způsobem – vecpal si všechny cukroviny v hodnotě patnácti tisíc korun do trenýrek.
Vraždou skončil poměr dvou lidí z Brna-Židenic, když sedmatřicetiletý muž neunesl, že s ním jeho milenka ukončila vztah. Proto se v neděli 1.
Hned dvakrát pomohl v neděli večer třiatřicetiletý muž motorkáři, kterého potkal na severu Brna.
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Více než patnáct podvedených lidí přišlo o své peníze kvůli podvodníkovi působícímu v Brně. Nabízel jim byty, které byly v cizím vlastnictví. Kriminalisté se domnívají, že na svobodě je ještě jiný podvodník se stejnými praktikami.
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Strážníci upozornili na přestupek ženu, která nechala volně pobíhat svého psa a navíc bez košíku. Když strážnice opisovala údaje z občanského průkazu, přiběhla k ní a napadla.
Na své puntičkářství doplatila žena, která se dnes v odpoledních hodinách v Brně dožadovala v kadeřnictví ostříhání. Problém byl v tom, že přišla několik minut před zavírací dobou, pročež jí personál nevyhověl. Strhla se hádka, kvůli níž museli přijet i strážníci městské policie.