Reklama
reklama

Krimi

S téměř neuvěřitelným příběhem přišel za rosickými policisty na začátku září pětašedesátiletý muž.
Stáří: 5 dnů 16 hodin
Státní veterinární správa odhalila v Jihomoravském kraji ve spolupráci s městskou policií výrobnu falšovaného medu v prostorách zahradního domku zahrádkářské kolonie v Sokolnicích u Brna.
Do české předvolební kampaně zasáhla včera kolem páté hodiny ráno španělská turistka.
Brněnští policisté pátrají po dvojici mužů, která se dopustila loupeže ve zlatnictví v Běhounské ulici.
Kvílení pneumatik, neprostupný bílý dým a pach spálené gumy. Těmito vjemy byly obklopeny tři hlídky městské policie, které v závěru týdne přispěchaly na záchytné parkoviště u brněnského Ústředního hřbitova.
Na zemi ležící dívky, u níž se skláněl jiný muž, si v sobotu dopoledne na tramvajovém ostrůvku v Králově Poli všimla hlídka městské policie.
Včera odpoledne vyjely tři jednotky hasičů k požáru dodávky ve vnitrobloku v Brně na Moravském náměstí. Výbuch tlakové láhve zcela zničil dodávku a způsobil škody přes milion korun.
Ještě předtím, než byl v noci na dnešek naložen a odvezen růžový tank Davida Černého, stihl ho neznámý pachatel posprejovat.
Brněnským strážníkům přišla podezřelá dvojice mladíků s dámskou kabelkou. Ještě více zbystřili, když se mladíci při spatření strážníků dali na útěk. Vyšlo najevo, že kabelka byla kradená.
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
Skoro půl roku si dvaatřicetiletý řidič osobního automobilu Mercedes myslel, že jeho počínání na silnici poblíž Rajhradu ujde trestu.
Roztržitost přijde asi dost draho třicetiletému muži. Ten v Rosicích vybral v bankomatu více než třicet tisíc korun.
Krátce po návratu na služebnu z nedělní noční kontroly Řečkovic zaslechla jedna z hlídek městské policie velmi hlasitou ránu.
Značné odhodlání uchránit si ukradené zboží prý v sobotu odpoledne projevoval dvaatřicetiletý muž v Černovicích.