Reklama
reklama

Ruší se zákaz návštěv v brněnských nemocnicích

Fakultní nemocnice Brno společně s Fakultní nemocnicí u sv. Anny ruší od zítra 9. března zákaz návštěv. Chřipka už není tak velkou hrozbou.
Nemocnice ruší zákaz návštěv Foto: Centrum news/Tomáš Varga

Fakultní nemocnice Brno zrušila zákaz návštěv. Od soboty 9. března jsou proto znovu všechny tři areály – areál Bohunice, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu v návštěvní hodiny přístupné.

To stejné platí pro Fakultní nemocnici u sv. Anny. Jako důvod pro zrušení zákazu uvádí pokles respiračních onemocnění v Jihomoravském kraji pod hranici epidemie.

Zákaz návštěv v brněnských nemocnicích začal platit 2. února, trval tak více než měsíc.

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře