Reklama
reklama

Fotbalové hry na Tatranu v Kohoutovicích

Městská část pořádá již tradiční akci Fotbálkohraní, dvoudenní turnaj v malém fotbale na fotbalovém hřišti Tatranu Kohoutovice. Fotbálkohraní se uskuteční v termínu 12. a 13. září a je určeno pro kohoutovické mateřské a základní školy.

„Malé děti se nesmí míče bát, jsem rád, že jsme zavedli tradici Fotbálkohraní a tím přivedli nejen k malé, ale i velké kopané právě ty nejmenší,“ uvádí Jiří Zorník, radní Kohoutovic.

Brněnský svaz malé kopané spolu s TATRAN Kohoutovice pod záštitou Městské části Brno-Kohoutovice pořádají dvoudenní turnaj v malém fotbale. Děti si vyzkouší dovedností hry s míčem, poznají skutečné fotbalové hřiště.

Každý si něco odnese

Akce se účastní místní školy a školky pod dozorem pedagogů. Pro účastníky je připraveno občerstvení a odměna za účast.

„Již z předešlých ročníků víme, že děti turnaj doslova pohltí a odnesou si z Fotbálkohraní silné zážitky. Díky spolupráci s partnery a sponzory, se nám daří projekt opakovat,“ zmiňuje Dr. Filip Juda, prezident Světové federace malého fotbalu.

Fotbálkohraní odstartuje spolu se školním rokem také kroužky, do kterých se děti mohou i díky této zkušenosti přihlásit. Mohou objevit sport, který je bude celý život bavit.

Zdroj: MČ Brno-Kohoutovice

Autor: 
redakce
Aktuálně
Součástí technického vybavení požárních jednotek Hasičských záchranných sborů jaderných elektráren Dukovany a Temelín jsou nově i kontejnery pro hašení elektromobilů. Počty zásahů podnikových hasičů...
25.02.2024 - 08:42
Lenka Filipová je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček, která se proslavila svým osobitým stylem a již jako hodně mladá dívka se zamilovala do francouzské hudby.
24.02.2024 - 08:03
Už máte víkendové plány? Jestli ne, inspirujte se našimi tipy. Objevujte zajímavosti o Brně při komentovaných prohlídkách k Mezinárodnímu dni průvodců, na hvězdárně navštivte seriál přednášek o...
23.02.2024 - 19:37
Prvními mláďaty roku 2024 jsou v brněnské zoo tři malí vlci hřivnatí. Na svět přišli na konci ledna, zatím se jim daří velmi dobře. Poslední štěňata těchto nejvyšších psovitých šelem byla v Zoo Brno...
23.02.2024 - 19:28
Třetí měsíc v roce, tři vodojemy, tři dny! Magie Vodojemů Žlutý kopec přitáhla od jejich prvního otevření na tisíce návštěvníků. Ve své plné kráse, tedy všechny tři nádrže i s návštěvnickým centrem a...
22.02.2024 - 14:40
Nepříjemné překvapení čekalo v úterý večer na čtyřiadvacetiletou majitelku auta, které zaparkovala v brněnských Štýřicích.
22.02.2024 - 10:13
Komentáře