Reklama
reklama

Cirkus Jo-Joo zavede brněnské diváky do světa superhrdinů

Třetí zastávkou obnoveného turné Cirkusu Jo-Joo je jihomoravská metropole. S heslem cirkus nové doby představí publiku nové artistické a trenérské disciplíny v programu nazvaném Superhrdinové ve světě cirkusu.

Pod zářivě žlutým šapitó diváci zažijí dvě hodiny trvající program, ve kterém uvidí jedinečné výkony artistů, například akrobacii na drátku, plastickou akrobacii, ekvilibristiku, žonglování s kužely, a souhru člověka se zvířaty, například pumami americkými či tygry sibiřskými. To vše v provedení týmu artistů z České republiky, Rumunska a Mexika.

„Nuda rozhodně na návštěvníky Cirkusu Jo-Joo nečeká. Představení totiž obsahuje bohatou scénickou výpravu, nové led osvětlení manéže a nový zvukový systém. Brněnskému publiku představíme jedinečnou show plnou profesionálních výkonů propojených promyšlenou dramaturgií a příběhem“ popsal Patrik Joo, ředitel Cirkusu Jo-Joo. „Samozřejmostí je zajištění bezpečného provozu za přísných hygienických podmínek. Dohlédneme na dodržování povinných rozestupů, k dispozici jsou stojany s dezinfekcí, stan je odvětrávaný,“ doplnil Patrik Joo.

Již tradičně se navíc zájemci mohou kdykoliv vydat i do zázemí cirkusu, kde navštíví cirkusovou zoo. Stačí se vypravit do lákavého světa cirkusu a užít si zdejší jedinečnou atmosféru.

To vše a mnoho dalšího je pro diváky připraveno v rámci programu Superhrdinové ve světě cirkusu od 10. 9. do 11. 10. v Hněvkovského ulici naproti supermarketu LIDL pod šapitó Cirkusu Jo-Joo. 

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře