Reklama
reklama

Cirkus Jo-Joo zavede brněnské diváky do světa superhrdinů

Třetí zastávkou obnoveného turné Cirkusu Jo-Joo je jihomoravská metropole. S heslem cirkus nové doby představí publiku nové artistické a trenérské disciplíny v programu nazvaném Superhrdinové ve světě cirkusu.

Pod zářivě žlutým šapitó diváci zažijí dvě hodiny trvající program, ve kterém uvidí jedinečné výkony artistů, například akrobacii na drátku, plastickou akrobacii, ekvilibristiku, žonglování s kužely, a souhru člověka se zvířaty, například pumami americkými či tygry sibiřskými. To vše v provedení týmu artistů z České republiky, Rumunska a Mexika.

„Nuda rozhodně na návštěvníky Cirkusu Jo-Joo nečeká. Představení totiž obsahuje bohatou scénickou výpravu, nové led osvětlení manéže a nový zvukový systém. Brněnskému publiku představíme jedinečnou show plnou profesionálních výkonů propojených promyšlenou dramaturgií a příběhem“ popsal Patrik Joo, ředitel Cirkusu Jo-Joo. „Samozřejmostí je zajištění bezpečného provozu za přísných hygienických podmínek. Dohlédneme na dodržování povinných rozestupů, k dispozici jsou stojany s dezinfekcí, stan je odvětrávaný,“ doplnil Patrik Joo.

Již tradičně se navíc zájemci mohou kdykoliv vydat i do zázemí cirkusu, kde navštíví cirkusovou zoo. Stačí se vypravit do lákavého světa cirkusu a užít si zdejší jedinečnou atmosféru.

To vše a mnoho dalšího je pro diváky připraveno v rámci programu Superhrdinové ve světě cirkusu od 10. 9. do 11. 10. v Hněvkovského ulici naproti supermarketu LIDL pod šapitó Cirkusu Jo-Joo. 

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře