Reklama
reklama

Zloděj si teď může otevřít zlatnictví. Z domu v Tuřanech ukradl šperky za desítky tisíc

Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Rozbité okno v kuchyni Foto: PČR JMK

Neznámý pachatel se vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Nevadilo mu, že je pravé poledne a už vůbec mu nevadilo, že v přiléhající novostavbě pracovalo hned několik stavebních dělníků. Zloděj drze z ulice vešel vraty na dvůr domu a zde rozbil okno do kuchyně.

Skrze okno do domu vnikl a celý jej prohledal. Během svého počínání si přivlastnil rodinné zlaté a stříbrné šperky, tomu však nestačilo a ještě navíc dále poničil vnitřní vybavení domu. Majitelce tak zloděj způsobil škodu za celkem padesát čtyři tisíc korun.

"Policisté v tomto případě pátrají po odcizených špercích přiložených na fotografiích, jestliže je někdo poznává či dokonce jim je někdo nabízel k prodeji, ať se ozve na linku tísňového volání 158. Taktéž se můžete přímo obrátit na kolegy z obvodního oddělení Brno-Komárov na telefonní lince 974 623 694," uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Zdroj: PČR JMK

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ve spolupráci s praktickými lékaři začalo očkování seniorů 80+.
20.01.2021 - 14:49
Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z tramvaje číslo jedna.
19.01.2021 - 09:16
Dnes začalo po sedmé hodině ranní ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně očkování registrovaných seniorů. Všechny termíny, uvolněné zatím do konce příštího týdne, jsou plné.
18.01.2021 - 13:55
Očkovací centra začnou fungovat od března a denně v každém z nich naočkují až tisícovku lidí.
18.01.2021 - 05:19
Počasí s teplotami kolem bodu mrazu mohou lákat návštěvníky k pozvolna zamrzajícím vodním plochám.
17.01.2021 - 10:51
Navýšení skládkovacích poplatků, k němuž došlo od ledna tohoto roku v souvislosti s novým zákonem o odpadech, se Brňanů týkat nebude. Podle nové legislativy se poplatek za komunální odpad, ukládaný...
15.01.2021 - 10:14
Komentáře