Reklama
reklama

VIDEO:Muž hrubě napadl ženu v centru Brna. Povalil ji na zem a kopal do hlavy

Muže podezřelého z brutálního útoku dopadli v druhé polovině minulého týdne brněnští strážníci.

Muž po vzájemné výměně názorů a menší roztržce hrubě zaútočil na dvaatřicetiletou ženu. Podkopl jí nohy, povalil ji na zem a tam ji kopal a tloukl do hlavy i dalších částí těla. Napadení zaznamenal kamerový systém a upozornil na něj na lince 156 i náhodný svědek. Dvě hlídky městské policie zastihly muže i otřesenou ženu ještě na parkovišti v Benešově ulici. Zatímco jedna z nich dopadla třicetiletého podezřelého, druhá se věnovala ležící ženě, zjišťovala její zdravotní stav a přivolala záchrannou službu. Zdravotníci ji v sanitce ošetřili a převezli do Úrazové nemocnice. Strážníci potom podezřelého a celý případ i s kamerovým záznamem předali státním policistům pro důvodné podezření z trestného činu. Kamerový systém zachytil i situaci, kdy se během incidentu pes podezřelého prudce rozběhl proti menšímu psovi, kterého venčila jedna z kolemjdoucích. V okamžiku, kdy po něm skočil, zatáhla majitelka pohotově za vodítko a zvedla své zvíře bleskově do náruče.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře