Reklama
reklama

VIDEO: Slovní urážky a rozbité okno u vozu, tak vypadal konflikt dvou osádek vozů na křižovatce v Heršpické ulici

Rozdílný názor na plynulost provozu měly v neděli odpoledne osádky dvou osobních aut v Heršpické ulici. Údajné zpomalování v jízdě a náhlé brzdění rozohnilo spolujezdce ve druhém autě natolik, že se rozhodl jednat na vlastní pěst.

Po zastavení před semaforem muž  vysedl z auta a rozběhl se k řidiči vozidla stojícího před ním. Muž pak prý začal řidiče slovně napadat, bouchat pěstí do karoserie, a nakonec údajně rozbil okno ve dveřích u řidiče a utekl. Majitel poškozeného vozu měl obavu, že by řidička mohla z místa ujet, a tak nacouval až těsně k jejímu mercedesu. I přesto se ženě podařilo z křižovatky ujet a nechat spolujezdce znovu nastoupit. Posádka poškozeného auta se vydala za nimi, aby je dostihla. Mezitím už se na místo vydali strážníci, které přivolala náhodná svědkyně.

Jelikož u sebe podezřelý neměl doklady, přivolala na místo hlídka státní policisty. Ti zjistili, že jde o muže v celostátním pátrání. Řidič rozbitého citroenu tvrdil, že jel předpisově a druhý vůz se na něj zezadu tlačil a troubil na něj. Vzhledem k podezření ze spáchání trestného činu a neobjasněným okolnostem celé dopravní situace si případ převzala Policie České republiky.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře