Reklama
reklama

VIDEO: Podpisy na zastávkách a kontejnerech usvědčily nočního kreativce

Z popsání zastávky, kontejnerů, elektrického rozvaděče a několika dalších míst je podezřelý jednatřicetiletý muž z Brna.

Obsluha kamer městské policie si v pondělí v noci všimla muže na Dornychu, když ve vylidněné ulici maloval na stánek s rychlým občerstvením. Domluva mezi dohledovým centrem, operačním střediskem a nejbližší hlídkou zabrala jen několik sekund a sotva mladý muž prošel pod viaduktem v Nádražní ulici, musel své chování vysvětlovat strážníkům. Tvrdil jim, že se vrací z procházky. Další hlídka městské policie už ovšem zamířila k bistru a postupně i s pomocí kolegů u monitorů mapovala trasu, kterou podezřelý přišel. Vedla je napříč středem Brna. Strážníci totiž stejný nápis našli nedaleko vstupu do podchodu, na stěně v Úzké ulici a další tři pod mostem u Malé Ameriky. Čerstvě vytvořený podpis objevili i na vratech na Nových sadech a jejich pozornosti neušel ani počmáraný elektrický rozvaděč, kontejnery na sklo a skleněný přístřešek u zastávky v Křídlovické ulici. Strážníci tedy zavolali státní policisty a muže jim předali jako podezřelého z trestného činu.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře