Reklama
reklama

VIDEO: Na vánoční nákupy vyrazil autem. Dopravní značení v oblasti hlavního nádraží pro něj však neplatilo

Kamerový systém městské policie si vzal do hledáčku osobní vůz Citroen, který během krátké chvíle spáchal hned několik dopravních přestupků.

Minulý týden si pracovník dohledového centra městské policie všiml citroenu, který se odpoledne během krátké chvíle dopustil několika přestupků. Řidič vyjel z ulice Bašty přes frekventovanou Nádražní ulici, a navzdory zákazové značce, se nejkratší cestou vydal k budově pošty. Vozidlo pak zastavil zhruba dva metry před přechodem pro chodce, kde údajně čekal na příbuznou. Na blížící se hlídku městské policie pětatřicetiletý řidič z auta gestikuloval, že mu nejde stáhnout okno ani otevřít dveře. Přes pootevřené boční okénko za sebou, pak nataženou rukou dosáhl na madlo předních dveří a otevřel je zvenčí. U sebe měl pouze občanský průkaz a strážníkům tvrdil, že řidičský průkaz nechal doma. Chybějící doklad k vozidlu vysvětloval tím, že auto mu prý na vánoční nákupy půjčil nadřízený. Hlídka následně také zjistila, že vůz má už více než rok propadlou technickou kontrolu a celý případ předala k dořešení republikovým policistům.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ani série chladnějších dnů příliš nevylepšila situaci na zamrzajících vodních plochách v Brně.
21.01.2021 - 07:49
Ve spolupráci s praktickými lékaři začalo očkování seniorů 80+.
20.01.2021 - 14:49
Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z tramvaje číslo jedna.
19.01.2021 - 09:16
Dnes začalo po sedmé hodině ranní ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně očkování registrovaných seniorů. Všechny termíny, uvolněné zatím do konce příštího týdne, jsou plné.
18.01.2021 - 13:55
Očkovací centra začnou fungovat od března a denně v každém z nich naočkují až tisícovku lidí.
18.01.2021 - 05:19
Počasí s teplotami kolem bodu mrazu mohou lákat návštěvníky k pozvolna zamrzajícím vodním plochám.
17.01.2021 - 10:51
Komentáře