Reklama
reklama

VIDEO: Na vánoční nákupy vyrazil autem. Dopravní značení v oblasti hlavního nádraží pro něj však neplatilo

Kamerový systém městské policie si vzal do hledáčku osobní vůz Citroen, který během krátké chvíle spáchal hned několik dopravních přestupků.

Minulý týden si pracovník dohledového centra městské policie všiml citroenu, který se odpoledne během krátké chvíle dopustil několika přestupků. Řidič vyjel z ulice Bašty přes frekventovanou Nádražní ulici, a navzdory zákazové značce, se nejkratší cestou vydal k budově pošty. Vozidlo pak zastavil zhruba dva metry před přechodem pro chodce, kde údajně čekal na příbuznou. Na blížící se hlídku městské policie pětatřicetiletý řidič z auta gestikuloval, že mu nejde stáhnout okno ani otevřít dveře. Přes pootevřené boční okénko za sebou, pak nataženou rukou dosáhl na madlo předních dveří a otevřel je zvenčí. U sebe měl pouze občanský průkaz a strážníkům tvrdil, že řidičský průkaz nechal doma. Chybějící doklad k vozidlu vysvětloval tím, že auto mu prý na vánoční nákupy půjčil nadřízený. Hlídka následně také zjistila, že vůz má už více než rok propadlou technickou kontrolu a celý případ předala k dořešení republikovým policistům.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře