Reklama
reklama

VIDEO: Mladík prohledával spícího muže i na hýždích a vytáhl mu údajně z kapsy mobil

V noci na pondělí přemohla únava osmadvacetiletého mladíka v brněnském parku nad ulicí Bašty.

Na jedné ze zdejších teras se mladý muž položil na lavičku a usnul, což neušlo pozornosti o dva roky staršímu kolemjdoucímu. Chvíli posedával na zídce za ním, kontroloval pohledem okolí a vzápětí si začal důkladně ze všech stran prohlížet i spícího muže. Netrvalo dlouho a zapojil i své ruce. Mladíkovi pohmatem prohledával oblečení a zpod hýždí vytáhl plochý předmět. Potom vylezl na zídku a měl se k odchodu. Nedošel ale daleko, protože ho dopadli strážníci pořádkové jednotky městské policie. Upozornili je pracovníci dohledového centra. Psovodi mezitím probudili spícího mladíka a ten se jim svěřil, že postrádá svůj mobilní telefon. K jeho krádeži se podezřelý přiznal a ještě před příjezdem hlídky ho před sebe odhodil do trávy. Strážníci případ předali státním policistům pro důvodné podezření z trestného činu. 

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Sdružení dopravních podniků ČR (SDP ČR) se už počtvrté spojilo s nadačním fondem Muži proti rakovině, který je organizátorem akce Movember v České republice. Tramvaje, trolejbusy a autobusy v...
27.10.2021 - 08:01
Ve čtvrtek 28. října 2021 je nejen Den vzniku samostatného československého státu, ale také svátek pro sportovní fandy. Od 15:20 se totiž v hale Vodova odehraje brněnské futsalové derby.
26.10.2021 - 13:49
Železniční nehoda včera večer zastavila provoz na trati v Rájci-Jestřebí na Blanensku.
26.10.2021 - 08:18
Zlato bylo vždy ozdobou a znamením elit. Zlato symbolizuje vznešenost, bohatství a moc, dává pocit hojnosti, lesku a bohatství.
25.10.2021 - 14:09
Na muže postávajícího v houští nedaleko školy upozornila strážníky v pátek odpoledne žena procházející jednou z komárovských ulic.
25.10.2021 - 08:18
Bagry, ale i stavební stroje a technika. Brňané se mohou v následujících měsících těšit v ulicích svého města na čilý ruch. Proměňovat se bude neustále Mendlovo náměstí, novinky čekají Staré Brno i...
24.10.2021 - 14:01
Komentáře