Reklama
reklama

VIDEO: Mladíci okradli podnapilého muže u hlavního nádraží

Kamerový systém městské policie pomohl o víkendu u hlavního nádraží odhalit další podezřelou dvojici z trestného činu.

Dohledové centrum městské policie si hned v zárodku všimlo nestandardní situace, kdy se dva mladíci připojili k očividně silně opilému muži. Na první pohled měl velké potíže udržet rovnováhu, kličkoval ze strany na stranu a několikrát téměř upadl. Mladíci ho oslovili, střídavě ho podpírali a u toho mu sahali na batoh. Doprovodili ho ke vchodu v Benešově ulici, kde se vedle něj posadili a živě si s ním vykládali. Ve chvílích, kdy byl zaujatý rozhovorem, se mu mladík sedící o dva schody výš pokoušel postupně batoh rozepnout. Když se mu to podařilo, začal prohledávat kapsu. Tou dobou už o všem věděly nejbližší autohlídky městské policie a čekaly nedaleko na další pokyny z operačního střediska. Mladík pak vytáhl z batohu mobilní telefon, přitom si s mužem přátelsky připíjel vodkou a po činu si s ním podal ruku. Strážníci přispěchali přímo k nim a podezřelou dvojici odvedli stranou. Mobil stačil jeden z mladých mužů rychle vytáhnout z kapsy své bundy a odložit na schody. Ani tentokrát však neušel pozornosti obsluhy kamer městské policie. Mladíci tvrdili, že netuší, co od nich strážníci chtějí, a hájili se tím, že jen pomáhali svému kamarádovi. To ale muž odmítal a hlídce řekl, že podezřelé nezná. Navíc vyšlo najevo, že mladší z obou podezřelých je celostátně hledaný. Strážníci tedy celý případ předali i s kamerovým záznamem policistům.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře