Reklama
reklama

VIDEO: Lupič zaútočil na bezbrannou důchodkyni na Bratislavské ulici v Brně

Seniorku pohybující se o francouzských holích, si minulou středu večer vyhlídnul dosud neznámý mladík.

Bezbrannou důchodkyni totiž zbabělý lupič napadl krátce po 19. hodině na brněnské Bratislavské ulici, právě když vcházela do bytového domu. Muž jí zezadu nečekaně uchytil do kravaty a bleskově s ní praštil o zem. Napadené se pak rychle snažil z ruky vytrhnout její kabelku, což se mu na několikátý pokus přece jen podařilo. Získal tak kořist za tři a půl tisíce. Při hrůzostrašném přepadení nebyla žena naštěstí nijak zraněna. Troufalou loupeží se nyní intenzivně zabývají brněnští kriminalisté, kdy pachateli v případě dopadení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

 Policisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je vidět celé přepadení. Pokud by někdo na záznamu z kamer poznal příslušné osoby, ať se obrátí na tísňovou linku policie 158.

Zdroj: PČR

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře