Reklama
reklama

VIDEO: Kvůli poruše uvázla řidička v Pisáreckém tunelu. Přes dvacet řidičů ji ignorovalo

Nepříjemnou situaci musela minulý týden řešit řidička fordu, která odpoledne projížděla Pisáreckým tunelem.

Kvůli poruše na vozidle musela řidička náhle v tunelu zastavit. Kolem stojícího auta projelo bez povšimnutí čtyřiadvacet řidičů, až pětadvacátý zastavil a přispěchal rozrušené řidičce na pomoc. Ze zavazadlového prostoru rychle vytáhl výstražný trojúhelník a umístil ho v bezpečné vzdálenosti na okraj pravého jízdního pruhu. Jiný řidič se obrátil na linku 156, kde na vzniklou překážku upozornil a upřesnil, že se jedná o tubus ve směru z Brna. Vyslaná hlídka strážníků odtlačila porouchané auto čtyřicetileté řidičky k pravé krajnici. Světelnou signalizací na služebním vozidle při tom zároveň naváděla projíždějící řidiče do volného pruhu až do chvíle, než přijela asistenční služba. Po naložení nepojízdného auta na plošinu se autohlídka městské policie zařadila za rozměrný odtahový vůz a bezpečně ho doprovodila z tunelu.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře