VIDEO: Dva mladíci v Brně údajně páčili automat s pokémony. Přistihla je hlídka strážníků
V nočních hodinách vyjížděli strážníci městské policie do obchodní pasáže v centru Brna kvůli neobvyklému oznámení. Pracovník ostrahy krátce před půlnocí informoval linku 156 o dvojici mužů, kteří se údajně pokoušeli vypáčit automat s pokémon kartičkami. Hlídka po příjezdu našla dva pětadvacetileté muže klečet před automatem, ze kterého po zaplacení vypadávají balíčky s populárními sběratelskými kartami. Oba měli ruce zasunuté ve výdejním otvoru a vedle nich ležel zavírací nůž.
Mladíci strážníkům tvrdili, že automat nefungoval a po zaplacení své kartičky nedostali. Strážníci však kontaktovali provozovatele zařízení, který uvedl, že stejná dvojice se už během dne obdobným způsobem pokoušela dostat do automatu v jiném obchodním centru. Podezření posílily také kamerové záznamy z obchodního domu, které noční dobývání automatu zachytily. Známý slogan „pochytej je všechny“ se tak dvojici podle všeho naplnit nepodařilo. Strážníci muže předali státní policii jako podezřelé z trestného činu.
Zdroj:MP Brno






























