Reklama
reklama

VIDEO: Řidič vypil osm piv a usedl za volant

Policejní kontrola nedopadla pro čtyřčlennou posádku vozu příliš dobře.

Během kontroly nad dodržováním vládních nařízení nemohla ujít pozornosti policistů osádka hnědé škodovky. Večer na Šlapanicku si totiž šofér starší Octavie spletl uličky malé obce se závodní dráhou, které se snažil driftem projíždět. Jenomže osudným se mu v křižovatce stal poslední manévr, při kterém dostal smyk a v něm pak dojel až ke stojícím policistům. Ti okamžitě zjistili, že za divokou noční jízdu může především alkohol. Dechovou zkouškou bylo totiž u osmadvacetiletého muže naměřeno více než půldruhého promile. A aby toho nebylo málo, začal průběh kontroly policistům značně ztěžovat jeho namol opilý třiadvacetiletý spolujezdec. Ten opakovaně zakročující hlídku počastoval nadávkami nejhrubšího zrna. Uklidnit jej tak musela až služební pouta a převoz do policejní cely. Předtím však policistům ještě stihnul nadýchat přes dvě promile alkoholu. Nyní mu za jeho počínání hrozí několikatisícová sankce. Řidiči zase hrozí stíhání za trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Zdoroj: PČR

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře