Reklama
reklama

VIDEO: Řidič ujel z místa nehody a po projetí Pisáreckým tunelem vjel na dálnici do protisměru

Nepříjemné chvilky připravil policistům čtyřiatřicetiletý muž, který ujel po dopravní nehodě v Bystrcké ulici dnes krátce po třetí ráno.

Hlídka policie podle informace o směru ujíždění a nalezených zbytků pneumatiky a vrypů na vozovce doslova vystopovala, že po projetí Pisáreckého tunelu najel řidič na dálnici D1 a v pásu na Brno jel v protisměru na Prahu. Současně u policistů zastavil řidič, který potvrdil, že se minul s autem v protisměru.  Zatímco operační středisko organizovalo zastavení provozu na dálnici, hlídka se vydala stíhat vozidlo.

Na znamení k zastavení řidič nereagoval, policistům se ho podařilo předjet a za použití donucovacího prostředku zahrazení cesty vozidlem zastavit. Muž za volantem se choval zmateně, nereagoval na pokyny a neorientoval se v čase a prostoru. Skončil v péči zdravotníků. Policisté zjistili, že řidič vozu má vystaven zákaz řízení motorových vozidel za ohrožení pod vlivem návykové látky a je na něj vydán příkaz k zatčení.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Edvard Křenek a Jaroslav Hanych vozí ulicemi Brna cestující dlouhých 50 let. Vedení Dopravního podniku města Brna jim včera za jejich práci poděkovalo a předalo ocenění. Oba řidiči se shodují, že...
12.05.2021 - 08:46
Brněnští skauti a skautky dnes vyrazili hromadně darovat krev. Bylo jich dokonce tolik, že na dopoledne obsadili transfuzní stanici ve FN Brno. Na odběr jich dorazilo 46 a ti, kteří byli připuštění k...
11.05.2021 - 17:19
A je to tu! Po nucené pauze jsme pro vás znovu otevřeli náš autosalon, a navíc jsme k této příležitosti připravili i něco navíc.
11.05.2021 - 14:34
Brněnská zoologická zahrada spustila na svých webových stránkách rezervaci na prázdninové lesní kluby určené pro děti od 7 do 13 let.
11.05.2021 - 07:57
Snaha využít každý metr zemědělské půdy vedla k rozorání cest, vykácení remízů, vysušení mokřadů. Krajina ztrácí schopnost zadržet vodu a postrádá rozmanitost. Obec Sivice vrací do krajiny přírodní...
10.05.2021 - 15:38
Na muže sedícího přímo uprostřed vozovky na náměstí 28. října v pátek večer upozornil náhodný kolemjdoucí prostřednictvím linky 156.
10.05.2021 - 08:12
Komentáře