Reklama
reklama

VIDEO: Řidič ujel z místa nehody a po projetí Pisáreckým tunelem vjel na dálnici do protisměru

Nepříjemné chvilky připravil policistům čtyřiatřicetiletý muž, který ujel po dopravní nehodě v Bystrcké ulici dnes krátce po třetí ráno.

Hlídka policie podle informace o směru ujíždění a nalezených zbytků pneumatiky a vrypů na vozovce doslova vystopovala, že po projetí Pisáreckého tunelu najel řidič na dálnici D1 a v pásu na Brno jel v protisměru na Prahu. Současně u policistů zastavil řidič, který potvrdil, že se minul s autem v protisměru.  Zatímco operační středisko organizovalo zastavení provozu na dálnici, hlídka se vydala stíhat vozidlo.

Na znamení k zastavení řidič nereagoval, policistům se ho podařilo předjet a za použití donucovacího prostředku zahrazení cesty vozidlem zastavit. Muž za volantem se choval zmateně, nereagoval na pokyny a neorientoval se v čase a prostoru. Skončil v péči zdravotníků. Policisté zjistili, že řidič vozu má vystaven zákaz řízení motorových vozidel za ohrožení pod vlivem návykové látky a je na něj vydán příkaz k zatčení.

Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ani série chladnějších dnů příliš nevylepšila situaci na zamrzajících vodních plochách v Brně.
21.01.2021 - 07:49
Ve spolupráci s praktickými lékaři začalo očkování seniorů 80+.
20.01.2021 - 14:49
Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z tramvaje číslo jedna.
19.01.2021 - 09:16
Dnes začalo po sedmé hodině ranní ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně očkování registrovaných seniorů. Všechny termíny, uvolněné zatím do konce příštího týdne, jsou plné.
18.01.2021 - 13:55
Očkovací centra začnou fungovat od března a denně v každém z nich naočkují až tisícovku lidí.
18.01.2021 - 05:19
Počasí s teplotami kolem bodu mrazu mohou lákat návštěvníky k pozvolna zamrzajícím vodním plochám.
17.01.2021 - 10:51
Komentáře