Reklama
reklama

VIDEO: Řidič při odbočování poškodil semafor a ujel

Svědek dopravní nehody se v pondělí odpoledne obrátil na hlídku městské policie a popsal jí lhostejnost řidiče dodávky, který údajně na rozhraní ulic Cejl a Koliště poničil semafor.

Ve chvíli, kdy rozměrné vozidlo odbočovalo na křižovatce, vrchní částí nákladového prostoru narazilo do světelné signalizace zavěšené na rohu budovy. Semafor se po střetu zkřivil a vychýlil ze své osy zhruba o třicet stupňů. Jeden z jeho krytů spadl na zem pod kola dalšího projíždějícího vozidla. Osobu sedící za volantem to ale evidentně nijak nerozhodilo a pokračovala v jízdě. Strážníci zjistili, že dopravní značení je sice poničené, ale funkční. I přes to o incidentu informovali pracovníky Brněnských komunikací, aby prověřili, zda není ohrožena bezpečnost a plynulost provozu. Veškeré poznatky včetně kamerového záznamu, kde je čitelná registrační značka vozidla, pak hlídka předala republikovým policistům. Řidiči za tento dopravní přestupek hrozí pokuta do pěti tisíc korun, zákaz činnosti až na půl roku a přičteno mu bude sedm bodů.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
V noci na pondělí přemohla únava osmadvacetiletého mladíka v brněnském parku nad ulicí Bašty.
21.09.2021 - 13:39
21. září si připomínáme Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. Tohle degenerativní onemocnění mozku se obvykle začíná projevovat po pětašedesátém roku života, postihuje ale i mladší ročníky. Centrum...
20.09.2021 - 19:25
Fembot   Foto: Michal Večeřa
Nový průzkum zahrnující 1200 účastníků odhaluje některé zajímavé myšlenky o robotech včetně toho, jak by mohla vypadat budoucnost lidského sexu.
20.09.2021 - 13:00
S nožem v ruce prý v pátek odpoledne před obličeji několika dětí šermoval neznámý muž nedaleko Kovářské ulice.
20.09.2021 - 10:36
Divadlo Radost otevírá svou divadelní loď těm nejmenším divákům – a to dětem do tří let a jejich pra/rodičům. V bývalém Muzeu loutek se tak hraje po dlouhé odmlce první představení pro nejmenší, a to...
18.09.2021 - 08:20
Opilého řidiče zadržel ve středu odpoledne kolemjdoucí na Konečného náměstí.
17.09.2021 - 18:47
Komentáře