Reklama
reklama

VIDEO: Řidič jedoucí ve Vlhké v protisměru nadýchal přes tři promile

Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.

Strážníci neosvětleného řidiče  ve Vlhké ulici zastavili a vyzvali k předložení dokladů. Třiačtyřicetiletý muž hlídce poskytl jen osvědčení o registraci vozidla, ve kterém však nefiguroval jako majitel vozu. Vysvětloval to tím, že auto zakoupil nedávno a právě řeší jeho přepis. Nemohl se ale prokázat ani svými osobními doklady. Strážníkům tvrdil, že občanský průkaz mu údajně odcizili a ten řidičský prý zapomněl doma. Protože hlídka neměla možnost ověřit žádné z jeho tvrzení, přivolala republikové policisty. Ti zjistili, že muž není držitelem řidičského oprávnění skupiny B, k čemuž se následně doznal. Že by těsně před jízdou pil alkohol, pak dotyčný opakovaně popíral. Provedená dechová zkouška ale přinesla výsledek 3,36 promile. Řidič se tak stal podezřelým ze spáchání trestného činu a případ si proto převzala Policie ČR.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře