Reklama
reklama

V Decathlonu je se sportem zima lepší

Přestože tomu pohled z okna příliš neodpovídá, zimní sezóna je v plném proudu. Pokud jste tak zatím neučinili, je načase zkompletovat vybavení na venkovní radovánky. Ať již jej potřebujete doplnit nebo servisovat, v brněnských prodejnách Decathlonu, které najdete v Modřicích a v Brněnských Ivanovicích, vyřešíte vše.

Ať už patříte k milovníkům tradičních zimních sportů, jako je lyžování, běžkování, bruslení, vyznáváte otužování nebo rádi formujete tělo ve fitcentru, jedno je jasné. Se sportem je zima lepší. Zásadní je však nepodcenit kvalitní výbavu.

Dvojnásob to pak platí u těch nejmenších sportovců. Před sezónou jarních prázdnin a školních lyžařských výcviků je nasnadě zkontrolovat, zda vše sedí jako ulité a některé vybavení již náhodou nedosloužilo.

„Pokud chtějí mít zákazníci jistotu, že pořídí přesně to, co potřebují, mohou si u nás zboží přes internet zarezervovat. My jim jej do hodiny připravíme v prodejně, kde si ho mohou do 24 hodin vyzvednout a koupit. Možné je také zarezervovat si více velikostí a z nich si následně vybrat tu pravou. To je velká výhoda například v exponované sezóně jarních prázdnin a školních výletů na hory,“ doporučuje Daniel Babilon, store manager společnosti Decathlon.

Čerstvou letošní novinkou je aplikace, kterou mohou zákazníci také využít k rezervaci produktu nebo rovnou k nákupu. „Ten je díky ní velice příjemný a snadný, jste v ní trvale přihlášení. Samozřejmě je ke stažení zdarma,“ vysvětluje Daniel Babilon. 

Základem je oblečení

Každý, kdo někdy vyrazil na hory ví, že prim hraje správné outdoorové oblečení. To totiž umožní užívat si pohybu na sněhu v jakémkoliv počasí i teplotě. Základem je jeho vrstvení, dobře zvolená velikost a kvalitní materiál, u svrchní vrstvy také membrána nebo zátěr. Na nepromokavosti se však podílejí ještě další komponenty, při výběru je proto potřeba se ujistit, zda jsou nepromokavé třeba i zipy a švy.

Chcete-li mít při nákupu jistotu, že jste se rozhodli správně a při sportování vás nečeká nepříjemný den, v horším případě zdravotní komplikace, poraďte se se zkušeným personálem, díky kterému budete mít v Decathlonu jistotu, že nekupujete pomyslného zajíce v pytli. Vybavení tu navíc pořídíte pro celou rodinu, od miminek po babičky.

Servis

K pohodlnému, ale především bezpečnému lyžování, patří i pravidelný servis. V obou brněnských prodejnách je k dispozici například servis lyží, běžek, ale i broušení bruslí. „Poskytujeme profesionální kvalitu servisu za velmi dostupnou cenu a ve velmi krátké době. Kapacita v Modřicích je na vysoké úrovni,“ doplňuje Daniel Babilon, store manager společnosti Decathlon. Samozřejmostí je podle něj i potvrzení o seřízení lyží podle norem, bez kterého by se nejmenší lyžaři neměli na školní výcvik vypravit.

Cvičení není mučení

Zima ale není jen sportování na sněhu. K oblíbeným aktivitám patří v posledních letech například otužování, které má blahodárný vliv na imunitní systém i psychiku. V nabídce Decathlonu naleznete kvalitní plavky i ručníky, bez kterých se nejen v zimních měsících u vody neobejdete.

Co se týče novoročních předsevzetí, nemusí letos zůstat jen u řečí. Ať už chcete budovat svoji fyzičku ve fitcentru nebo v klidu domova, v prodejnách v Modřicích nebo Brněnských Ivanovicích si vyberete vše, co bude pro aktivní start roku potřeba. „Například fitness stroje jsou vystavené v prodejně a zákazníci si je tak mohou u nás otestovat a vše si vyzkoušet. Samozřejmostí je servis a případné záruční a pozáruční opravy,“ uzavírá Daniel Babilon.  

 

Autor: 
PR
Aktuálně
Ženu s pořezaným a krvácejícím lýtkem ošetřovali dnes o půl páté ráno strážníci z pořádkové jednotky městské policie.
05.02.2023 - 14:29
Mnoho lidí má zdravotní potíže, za které může jejich profese a pracovní náplň. Mezi nejčastější nemoci z povolání patří syndrom karpálního tunelu, který postihuje zaměstnance od kancelářských pozic...
03.02.2023 - 17:43
Se svým záměrem pochlubit se vlastním tělem příliš neuspěla žena, která včera v centru města zastavovala návštěvníky luxusní restaurace.
03.02.2023 - 09:52
Dopravní podnik města Brna za loňský rok eviduje celkem 413 stížností cestujících na své služby. Jedná se o nejnižší číslo za dobu, kdy připomínky eviduje. Pouhá čtvrtina stížností je po jejich...
02.02.2023 - 17:24
Cestovatel Tomáš Vaňourek se po své výpravě do Asie, inspirované pány Hanzelkou a Zikmundem, tentokrát rozhodl zopakovat a také rozšířit první putování H + Z napříč Afrikou a Amerikou. S ročním...
02.02.2023 - 07:37
Záchrannou akci v bohunickém panelovém domě spustil v sobotu odpoledne naléhavý telefonát na tísňovou linku 156.
31.01.2023 - 13:10
Komentáře