Reklama
reklama

Unikátní design i technologie. Nový DS 4 nepřehlédnete

Styl, unikátní interiér i exteriér, jízdní komfort a technologie poslední generace. Nový DS 4, který vstoupil v polovině letošního ledna na tuzemský trh, v sobě snoubí všechny atributy prémiového vozu. DS 4 je zkrátka automobil, který na silnicích určitě poznáte.

Víc než prémiová značka

Zakládá si na špičkových technologiích i kvalitních materiálech. Prémiová značka DS staví na pilířích jako je kvalita, jedinečnost, samostatné dědictví a vozy, které jsou avantgardní, odlišné a zajímavé. A především mají styl.

Není náhodu, že v posledních osmi ročnících Mezinárodního automobilového festivalu (Festival Automobile International, FAI) získala značka DS Automobiles sedm trofejí. Tou poslední je ocenění pro nejkrásnější auto roku 2022 právě pro model DS 4. Charismatického benjamínka francouzské značky si mohou nyní zájemci vyzkoušet i v CARLING AUTO v brněnské Hviezdoslavově ulici ve Slatině.

Styl, jízdní komfort a odladěný podvozek

DS 4 je ztělesněním nové generace vozů DS Automobiles. Jaké jsou jeho hlavní charakteristické znaky? Odlišnost, technologie poslední generace, komfort, digitalizace, unikátní tvary karoserie, luxusní materiály a podíly ruční práce špičkových řemeslníků. Připočteme-li k nim pozoruhodně působivý vzhled, a to jak zvenčí, tak zevnitř, je jasné, že jde o automobil s vlastní vizí.

Vůz DS 4 kombinuje přednosti SUV kupé a kompaktního hatchbacku a nabízí všechny motorické verze: tři benzinové motory, diesel a hybrid. S délkou 4,40 metru, šířkou 1,83 m a střechou ve výšce 1,47 metru na první pohled upoutá charismatickým vzhledem, robustností a nádhernými liniemi souznícími s logem DS.

Model navíc zaujme i díky rozmanitým možnostem přizpůsobení. Klasickou verzi DS 4 totiž doplňuje DS 4 PERFORMANCE LINE pro sportovnější vzhled a DS 4 CROSS pro jízdu v náročnějším terénu, se kterým i cesta může být cíl. Všechny verze však mají společné jedno, jsou nabité technologiemi i kvalitními materiály.

Nabídka, ve které je například systém hlídání kvality vzduchu nasávaného do kabiny a jeho čištění, noční vidění, systém skenování vozovky před autem a úprava odpružení pro pohodlnou jízdu, zaujme všechny řidiče, kteří touží nejen po jedinečném stylu, ale i maximálním komfortu a bezpečí. To podpoří i pokročilý jízdní asistent navržený tak, aby umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. DS DRIVE ASSIST navíc reguluje rychlost a vzdálenost ve vztahu k vozidlu vpředu a přesně umístí DS 4 do jeho jízdního pruhu, podle vašeho výběru, působením na řízení.

Unikátní je i interiér. Designéři jej vybavili těmi nekvalitnějšími materiály, jako je kovaný karbon, dekor jasanu nebo pravá kůže. Eleganci a čistý styl navíc podtrhují displeje zasazené do palubní desky, ovladač E-TOGGLE, tlačítka ovládání elektrických oken i kompaktní středové výdechy klimatizace DS AIRS.

DS 4 na vás čeká v CARLING AUTO

V Brně na vás nejhezčí auto letošního roku čeká v autosalonu CARLING AUTO, který je předním prodejcem vozů Citroën v České republice. Od listopadu roku 2020 rozšířil svoji nabídku o prémiovou značku DS a DS servis. „Chtěli jsme zákazníkům nabídnout značku, která je designově i technologicky zajímavá, sleduje trendy a nabízí plný komfort toho, co je na trhu dostupné,“ říká Aleš Pokorný, ředitel brněnské pobočky, kterou zákazníci naleznou v Brně na Hviezdoslavově ulici.

Autor: 
PR
Aktuálně
Nejstarší brněnská sauna na Drobného se svou velikostí řadí mezi ty menší, její kapacita je 12 osob a má jednu potírnu. Pravidelní návštěvníci chválí její domáckou atmosféru, místním tmelem byl i...
30.11.2022 - 08:30
Brňané si v dobročinných obchodech Nadace Veronica pořídili již více než 100 jedliček v květináči. Prodej přitom začal teprve v pondělí 21. listopadu. Celkem má nadace pro zájemce o ekologičtější...
29.11.2022 - 15:15
Výnos dobročinné aukce činí rovných 417 tis. korun, společně s dalšími příjmy z prodeje drobných výrobků a vstupného se výnos celého večera vyšplhal na úžasných 470 772 Kč. Již od prvních chvil bylo...
29.11.2022 - 09:57
Podpora rozvoje jaderné energetiky v Česku vzrostla za rok o sedm procent a je nejvyšší v historii měření od roku 2000. Za vysokou podporou je především válka na Ukrajině a energetická krize, jak...
28.11.2022 - 14:10
Od počátku příštího roku v Brně zdraží vodné a stočné. Po vyšších cenách za centrální dodávky tepla, které platí od letošního listopadu, jde o další zásah do peněženek Brňanů. Připlatit si navíc...
26.11.2022 - 06:15
Bez rozsvícení vánočního stromu by nemohly Brněnské Vánoce začít. Na náměstí Svobody se v pátek 25. listopadu rozsvítí už po osmadevadesáté. Co přináší letošní zahájení, jaké novinky budou v průběhu...
25.11.2022 - 07:51
Komentáře