Reklama
reklama

Unikátní design i technologie. Nový DS 4 nepřehlédnete

Styl, unikátní interiér i exteriér, jízdní komfort a technologie poslední generace. Nový DS 4, který vstoupil v polovině letošního ledna na tuzemský trh, v sobě snoubí všechny atributy prémiového vozu. DS 4 je zkrátka automobil, který na silnicích určitě poznáte.

Víc než prémiová značka

Zakládá si na špičkových technologiích i kvalitních materiálech. Prémiová značka DS staví na pilířích jako je kvalita, jedinečnost, samostatné dědictví a vozy, které jsou avantgardní, odlišné a zajímavé. A především mají styl.

Není náhodu, že v posledních osmi ročnících Mezinárodního automobilového festivalu (Festival Automobile International, FAI) získala značka DS Automobiles sedm trofejí. Tou poslední je ocenění pro nejkrásnější auto roku 2022 právě pro model DS 4. Charismatického benjamínka francouzské značky si mohou nyní zájemci vyzkoušet i v CARLING AUTO v brněnské Hviezdoslavově ulici ve Slatině.

Styl, jízdní komfort a odladěný podvozek

DS 4 je ztělesněním nové generace vozů DS Automobiles. Jaké jsou jeho hlavní charakteristické znaky? Odlišnost, technologie poslední generace, komfort, digitalizace, unikátní tvary karoserie, luxusní materiály a podíly ruční práce špičkových řemeslníků. Připočteme-li k nim pozoruhodně působivý vzhled, a to jak zvenčí, tak zevnitř, je jasné, že jde o automobil s vlastní vizí.

Vůz DS 4 kombinuje přednosti SUV kupé a kompaktního hatchbacku a nabízí všechny motorické verze: tři benzinové motory, diesel a hybrid. S délkou 4,40 metru, šířkou 1,83 m a střechou ve výšce 1,47 metru na první pohled upoutá charismatickým vzhledem, robustností a nádhernými liniemi souznícími s logem DS.

Model navíc zaujme i díky rozmanitým možnostem přizpůsobení. Klasickou verzi DS 4 totiž doplňuje DS 4 PERFORMANCE LINE pro sportovnější vzhled a DS 4 CROSS pro jízdu v náročnějším terénu, se kterým i cesta může být cíl. Všechny verze však mají společné jedno, jsou nabité technologiemi i kvalitními materiály.

Nabídka, ve které je například systém hlídání kvality vzduchu nasávaného do kabiny a jeho čištění, noční vidění, systém skenování vozovky před autem a úprava odpružení pro pohodlnou jízdu, zaujme všechny řidiče, kteří touží nejen po jedinečném stylu, ale i maximálním komfortu a bezpečí. To podpoří i pokročilý jízdní asistent navržený tak, aby umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. DS DRIVE ASSIST navíc reguluje rychlost a vzdálenost ve vztahu k vozidlu vpředu a přesně umístí DS 4 do jeho jízdního pruhu, podle vašeho výběru, působením na řízení.

Unikátní je i interiér. Designéři jej vybavili těmi nekvalitnějšími materiály, jako je kovaný karbon, dekor jasanu nebo pravá kůže. Eleganci a čistý styl navíc podtrhují displeje zasazené do palubní desky, ovladač E-TOGGLE, tlačítka ovládání elektrických oken i kompaktní středové výdechy klimatizace DS AIRS.

DS 4 na vás čeká v CARLING AUTO

V Brně na vás nejhezčí auto letošního roku čeká v autosalonu CARLING AUTO, který je předním prodejcem vozů Citroën v České republice. Od listopadu roku 2020 rozšířil svoji nabídku o prémiovou značku DS a DS servis. „Chtěli jsme zákazníkům nabídnout značku, která je designově i technologicky zajímavá, sleduje trendy a nabízí plný komfort toho, co je na trhu dostupné,“ říká Aleš Pokorný, ředitel brněnské pobočky, kterou zákazníci naleznou v Brně na Hviezdoslavově ulici.

Autor: 
PR
Aktuálně
Ve středu v podvečer bylo živo v brněnské MHD na křižovatce ulic Nádražní a Hybešova. K násilí se tu odhodlala jedna z cestujících. Strážníky po aktivaci tísňového tlačítka v kabině pro řidiče...
22.09.2023 - 16:09
Seznámit se s tuzemskými, ale i exotickými dřevinami a zároveň strávit čas na čerstvém vzduchu umožní lidem naučná stezka Chvála stromů. Ta začíná na náměstí ve Křtinách a končí v nedalekém křtinském...
19.09.2023 - 08:32
Novým modrým čárám letos ještě neodzvonilo. Městská rada odsouhlasila úpravu nařízení, díky které už nic nebrání říjnovému rozšíření lokalit placeného stání o oblast 1-26 Pšeník. Modré zóny přibydou...
17.09.2023 - 12:16
Nepříjemný zážitek si odnesli v úterý večer návštěvníci ze Zamilovaného hájku. Nedaleko tamního dětského hřiště seděla alkoholem totálně zmožená žena. Pohled byl o to znepokojující, že vedle ní...
15.09.2023 - 08:13
Kardiologie brněnské fakultní nemocnice je jedním z předních pracovišť nejen v rámci České republiky, ale i v mezinárodním měřítku. V rámci modernizace byly na Pracovišti invazivní a intervenční...
14.09.2023 - 09:17
Jízdní kola, která jejich majitelé již nevyužívají, dostanou šanci na druhý život, a to až ve vzdálené Gambii. Díky projektu Kola pro Afriku navíc pomůžou místním dětem. Do sbírky, která bude...
12.09.2023 - 12:37
Komentáře