Reklama
reklama

Technologie, elegance, dynamika i prostor. S novým vozem CITROËN C5 X je cestování příjemnější

Absolutní pohodlí, luxus i velký zavazadlový prostor. To a mnohem více přináší nový CITROËN C5 X. K dispozici je v plug-in hybridní a benzinové verzi a je pouze na vás, pro který se rozhodnete. Vlastní názor si na novinku můžete udělat v autosalonu Carling auto na Hviezdoslavově ulici v brněnské Slatině, u předního prodejce vozů Citroën v České republice.

Hledáte-li vůz, který v sobě snoubí eleganci limuzíny, praktičnost kombi a zvýšenou pozici SUV, pak máte vybráno. Díky své dlouhé kapotě, prostornému zavazadelníku a velkým 19" kolům totiž plní nový CITROËN C5 X vše. Navíc je to vůz, který vyniká v tradičním segmentu a nabízí nebývalé pohodlí věrné programu Citroën Advanced Comfort®.

Příjemnější cestování zaručí špičkové technologie jako je poloautonomní řízení, rozšířený head-up displej, zcela nový infotainmentový systém a 12″ displej s hlasovým ovládáním, bezpečnou jízdu zase vyšší pozice při řízení, která poskytuje řidiči lepší výhled.

Praktičnost i styl

Noví majitelé mohou vybírat ze šesti metalických či perleťových barev karoserie, každou z nich lze kombinovat s černou střechou Perla Nera, která umocní přirozenou eleganci vozu. Tu doplňuje typický světelný podpis ve tvaru písmene V, který je nepřehlédnutelný, okamžitě rozpoznatelný a dobře viditelný ve dne i v noci. 

Interiéru dominují nápadité kontrasty spojené s velkými prosklenými plochami, díky kterým působí velmi prostorně. Ve spojení s dokonalým zpracováním, důrazem na detail, a především nejmodernějšími technologiemi tak CITROËN C5 X své posádce evokuje pocit, že silnice brázdí v luxusním salónku.

Ať již cestujete na kratší či delší vzdálenosti, určitě oceníte prostorný zavazadelník navržený stejně jako u vozů kombi, s širokým hranatým otvorem, nízkou nákladovou hranou a rovnými boky. Nejen na vícedenních výletech s rodinou či přáteli využijete rovnou plochu, která vznikne po sklopení zadních sedadel, při nakládání zavazadel na dovolenou i při běžném provozu si vás zase získá hands-free ovládání víka pátých dveří, díky kterému ho můžete pohodlně otevřít a zavřít i s plnýma rukama.

S novým vozem CITROËN C5 X i cesta může být cíl. Přijďte si tohoto charismatického benjamínka francouzské značky vyzkoušet do autosalonu Carling auto v brněnské Hviezdoslavově ulici.

Autor: 
PR
Aktuálně
U příležitost Mezinárodního dne seniorů připravila Zoo Brno na sobotu 1. října vstup pro seniory za pouhých 10 Kč. Tradiční je také zvýhodněné vstupné za 10 Kč pro nositele zvířecích příjmení, a to v...
30.09.2022 - 06:54
Uprostřed noci na sobotu si strážníci všimli řidiče škodovky, který projížděl Mendlovým náměstím pouze s denními světly a zadní část vozidla navíc nebyla osvětlená vůbec.
29.09.2022 - 16:33
Festival Film a architektura se láme do nové dekády a odhaluje letošní nabitý program. Jedenáctý ročník s názvem Body zlomů zavítá ve dnech 29. 9. – 4. 10. také do Brna. V prostorech Kina Art,...
29.09.2022 - 13:00
Opravy se na podzim dočká poslední větší kus tramvajové trati v ulici Táborská. Dopravní podnik zde vymění koleje na 296 metrů dlouhém úseku mezi křižovatkami s ulicemi Gajdošova a Otakara Ševčíka....
28.09.2022 - 06:40
Letošní brněnská Noc vědců se uskuteční v pátek 30. září. Na její přípravě se podílí dvanáct institucí a nabídne nevšední program na téma VŠEMI SMYSLY. Zájemci navštíví laboratoře a výzkumná...
26.09.2022 - 09:04
Ulevit řidičům od zdlouhavého hledání parkovacího místa v podvečerních hodinách od pondělí do pátku má systém modrých čar. Ty se již během srpna začaly objevovat v oblasti 4-04 Dukelská třída....
25.09.2022 - 07:06
Komentáře