Reklama
reklama

Strážníci zachránili ženu balancující na hraně mostu

Ženu sedící za zábradlím mostu ve zhruba patnáctimetrové výšce s lahví v ruce zpozorovali strážníci v sobotu k ránu, když projížděli Židenicemi.

Kymácivé pohyby ženy na římse nasvědčovaly tomu, že pravděpodobně může být pod vlivem alkoholu. Přes operační středisko si proto přivolali další hlídku a domluvili se s ní na přesném postupu. Ve chvíli, kdy kolem projíždělo auto a nebyli díky tomu slyšet, bleskově k třiadvacetileté ženě zezadu přistoupili, společně ji uchopili a vytáhli přes zábradlí do bezpečí. Dívka přiznala, že má psychické problémy, celou noc chodila po městě a popíjela alkohol. Orientační dechová zkouška přinesla výsledek 1,12 promile. Vzhledem k jejímu špatnému psychickému stavu, strážníci přivolali zdravotníky. Ti si pak mladou ženu převzali do péče a odvezli sanitkou do nemocnice na vyšetření.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře