Reklama
reklama

Strážníci přistihli u nádraží skupinku devíti lidí. Jsou podezřelí z porušení restrikcí

Devítičlenného hloučku před nákupním centrem nedaleko hlavního nádraží si včera večer všimla hlídka městské policie.

Skupina lidí ve věku od třiatřiceti do šestapadesáti let převyšovala nejvyšší povolený počet osob, lidé nedodržovali ani povinné rozestupy a neměli zakryté dýchací cesty, někteří také popíjeli alkoholické nápoje. Strážníci tedy s nimi začali řešit podezření z porušení platných vládních nařízení. Ve skupině byla i zjevně opilá třiatřicetiletá žena, která se vyjadřovala velmi nesrozumitelně a navzdory zákonným výzvám strážníků s pitím alkoholu v jejich přítomnosti nepřestala. Kvůli ztotožnění jednoho muže hlídka přivolala republikové kolegy. Stejně jako osm dalších bude podezření ze zjištěných přestupků vysvětlovat u správního orgánu, jedna z nich po vystřízlivění na záchytné stanici.

TZ: MP Brno

Autor: 
Jana Danielová
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře