Reklama
reklama

Strážníci překazili noční krádež stavebnin

Muž si chtěl pod rouškou tmy přilepšit lupem z nedaleké stavby. Vozík se stavebním materiálem ho prozradil.

Muže tlačícího dvoukolák po okraj naplněný kusy potrubí různých délek a průměrů odstavili v pondělí brzy ráno strážníci v Nováčkově ulici v Brně. Bylo asi půl druhé v noci, když hlídku začal přesvědčovat, že jde o vozík, který půjčil svému známému, a protože mu ho prý sám nevrátil, vydal se ho v noci k němu vyzvednout. Jeho jméno ale neuvedl. Strážníci si veškerý náklad pečlivě prohlédli a na jedné z věcí objevili zřetelný nápis, který naznačil, že by mohlo jít o věci pocházející z nedaleké stavby. Jednačtyřicetiletý muž se hlídce následně omluvil a přiznal, že právě tam si věci skutečně nabral a odvážel bez vědomí majitele. Veškerý odcizený materiál jí dobrovolně odevzdal a odešel tak s prázdnou. Po vyčíslení škody se podezřením z majetkového přestupku bude zabývat správní orgán,

Zdroj: MP Brno

Autor: 
Jana Danielová
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře