Reklama
reklama

Strážníci dopadli sprejery v podchodu u hlavního nádraží

Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.

Počínání mužů v podchodu u hlavního nádraží neuniklo pozornosti pracovníků dohledového centra, kteří na uvedené místo prostřednictvím operačního střediska městské policie vyslali strážníky. Vzhledem k rychlé reakci se hlídce podařilo zastihnout oba aktéry ve věku třiatřicet a šestatřicet let v bezprostřední blízkosti dvou graffiti, kdy větší z nich bylo velké zhruba jeden metr čtverečný. Muži se ke sprejování po chvíli přiznali. Mladší z nich se v přítomnosti strážníků opakovaně omlouval a svého jednání litoval. Připustil, že se nechal vyprovokovat známými a přislíbil, že se pokusí nápis odstranit. U staršího muže strážníci našli sprej stříbrné barvy a skvrny na jeho rukách naznačovaly, že ho skutečně použil. Hlídka proto dvojici předala přivolaným republikovým kolegům jako podezřelou ze spáchání trestného činu.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Edvard Křenek a Jaroslav Hanych vozí ulicemi Brna cestující dlouhých 50 let. Vedení Dopravního podniku města Brna jim včera za jejich práci poděkovalo a předalo ocenění. Oba řidiči se shodují, že...
12.05.2021 - 08:46
Brněnští skauti a skautky dnes vyrazili hromadně darovat krev. Bylo jich dokonce tolik, že na dopoledne obsadili transfuzní stanici ve FN Brno. Na odběr jich dorazilo 46 a ti, kteří byli připuštění k...
11.05.2021 - 17:19
A je to tu! Po nucené pauze jsme pro vás znovu otevřeli náš autosalon, a navíc jsme k této příležitosti připravili i něco navíc.
11.05.2021 - 14:34
Brněnská zoologická zahrada spustila na svých webových stránkách rezervaci na prázdninové lesní kluby určené pro děti od 7 do 13 let.
11.05.2021 - 07:57
Snaha využít každý metr zemědělské půdy vedla k rozorání cest, vykácení remízů, vysušení mokřadů. Krajina ztrácí schopnost zadržet vodu a postrádá rozmanitost. Obec Sivice vrací do krajiny přírodní...
10.05.2021 - 15:38
Na muže sedícího přímo uprostřed vozovky na náměstí 28. října v pátek večer upozornil náhodný kolemjdoucí prostřednictvím linky 156.
10.05.2021 - 08:12
Komentáře