Reklama
reklama

Queenie zahájí svou letní UNIVERSUM Tour v Brně. Zahrají už 6. července

Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, letos opět vyráží na letní open air koncerty. V rámci své UNIVERSUM Tour zavítá v průběhu července a srpna do třinácti měst České republiky. První z řady koncertů proběhne 6. července v Brně, kde kapela své turné odstartuje ve velkém stylu na fotbalovém stadionu Za Lužánkami. Diváci se mohou těšit na precizní provedení písní skupiny Queen v původních aranžích a tóninách a na tu nejlepší atmosféru, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived vyprodala dvakrát po sobě pražskou O2 arenu nebo vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do třinácti českých měst. Queenie svou letošní UNIVERSUM Tour zahájí v Brně, kde odehrají velký koncert na fotbalovém stadionu Za Lužánkami. Vymění jej tak za Špilberk, který Queenie v posledních dvou letech vyprodali hned třikrát.

„V Brně vystupujeme pravidelně a moc rádi se sem vracíme. Jen Špilberk, kde obvykle koncerty pořádáme a který má romantickou atmosféru, letos s ohledem na omezení hromadných akcí kapacitně nedostačuje. Ale bereme to sportovně – a to doslova! Z tradičního místa se přesouváme na fotbalový stadion Za Lužánkami. Kam se hrabe Wembley, tohle bude velký jak Brno,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

S ohledem na dlouhou koncertní pauzu se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem vyladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při vstupu do areálu koncertu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, aby si návštěvníci koncerty užili. Hodláme je vtáhnout do našeho Universa,“ dodává Michael Kluch.

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná a půjde o komplexní zážitek. A to včetně cateringu. Diváci ochutnají nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho.

A samozřejmě se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy. Stejně pečlivě kapela přistupuje také k technologické stránce svých koncertů, aby si diváci odnesli prvotřídní audiovizuální zážitek. Proto na UNIVERSUM Tour spolupracují odborníci, kteří připravili megashow Queen Relived v O2 areně. Na fanoušky kapely tak čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Vstupenky jsou již nyní v prodeji na portálech GoOut, smsticket, TicketmasterTicketportal.

S ohledem na omezenou kapacitu koncertů by diváci s nákupem vstupenek neměli váhat. Loňské koncerty se vyprodaly velmi rychle.

Kompletní harmonogram QUEENIE UNIVERSUM TOUR

 1. července 2021, Brno, fotbalový stadion Za Lužánkami
 2. července 2021, Olomouc, Korunní pevnůstka
 3. července 2021, Ostrava, Amfiteátr Poruba
 4. července 2021, Loket, Amfiteátr Loket
 5. července 2021, Konopiště, Přírodní amfiteátr Konopiště
 6. července 2021, Praha, Křižíkova fontána – Výstaviště Praha
 7. července 2021, Liberec, centrální parkoviště u Home Credit Areny
 8. července 2021, Plzeň, Amfiteátr OC Plzeň Plaza
 9. srpna 2021, Boskovice, letní kino
 10. srpna 2021, Mikulov, Amfiteátr Pod Turoldem
 11. srpna 2021, České Budějovice, Letní kino Háječek
 12. srpna 2021, Ústí nad Labem, letní kino
 13. srpna 2021, Svojšice, Kulturní areál Svojšice

Zdroj: Lucky Monkey

Autor: 
redakce
Aktuálně
V noci na pondělí přemohla únava osmadvacetiletého mladíka v brněnském parku nad ulicí Bašty.
21.09.2021 - 13:39
21. září si připomínáme Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. Tohle degenerativní onemocnění mozku se obvykle začíná projevovat po pětašedesátém roku života, postihuje ale i mladší ročníky. Centrum...
20.09.2021 - 19:25
Fembot  Foto: Michal Večeřa
Nový průzkum zahrnující 1200 účastníků odhaluje některé zajímavé myšlenky o robotech včetně toho, jak by mohla vypadat budoucnost lidského sexu.
20.09.2021 - 13:00
S nožem v ruce prý v pátek odpoledne před obličeji několika dětí šermoval neznámý muž nedaleko Kovářské ulice.
20.09.2021 - 10:36
Divadlo Radost otevírá svou divadelní loď těm nejmenším divákům – a to dětem do tří let a jejich pra/rodičům. V bývalém Muzeu loutek se tak hraje po dlouhé odmlce první představení pro nejmenší, a to...
18.09.2021 - 08:20
Opilého řidiče zadržel ve středu odpoledne kolemjdoucí na Konečného náměstí.
17.09.2021 - 18:47
Komentáře