Reklama
reklama

Queenie se i letos vrací na Špilberk! 6. července v Brně odstartuje UNIVERSUM Tour

Česká skupina Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, již 6. července odstartuje v Brně svou UNIVERSUM Tour.

Z původní lokace na fotbalovém stadionu Za Lužánkami se však kapela přesouvá na tradiční nádvoří Špilberku, kde své koncerty obvykle pořádá. Důvodem změny je sobotní rozvolnění, díky čemuž koncert na Špilberku může proběhnout. Čas koncertu se nemění. Diváci se i nadále mohou těšit na precizní provedení písní skupiny Queen v původních aranžích a tóninách a na tu nejlepší atmosféru, jakou zažijí pouze na živém koncertě.

Diváci zažijí největší hity legendární skupiny Queen, naživo a v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy. Stejně pečlivě kapela přistupuje také ke všem dalším aspektům letošní UNIVERSUM Tour. Do detailu je vyladěná nejen technologická stránka koncertů, aby si diváci odnesli prvotřídní audiovizuální zážitek, ale také catering, v němž se objeví oblíbené lahůdky Freddieho Mercuryho.

Zdroj: luckymonkey.cz

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
V noci na pondělí přemohla únava osmadvacetiletého mladíka v brněnském parku nad ulicí Bašty.
21.09.2021 - 13:39
21. září si připomínáme Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. Tohle degenerativní onemocnění mozku se obvykle začíná projevovat po pětašedesátém roku života, postihuje ale i mladší ročníky. Centrum...
20.09.2021 - 19:25
Fembot   Foto: Michal Večeřa
Nový průzkum zahrnující 1200 účastníků odhaluje některé zajímavé myšlenky o robotech včetně toho, jak by mohla vypadat budoucnost lidského sexu.
20.09.2021 - 13:00
S nožem v ruce prý v pátek odpoledne před obličeji několika dětí šermoval neznámý muž nedaleko Kovářské ulice.
20.09.2021 - 10:36
Divadlo Radost otevírá svou divadelní loď těm nejmenším divákům – a to dětem do tří let a jejich pra/rodičům. V bývalém Muzeu loutek se tak hraje po dlouhé odmlce první představení pro nejmenší, a to...
18.09.2021 - 08:20
Opilého řidiče zadržel ve středu odpoledne kolemjdoucí na Konečného náměstí.
17.09.2021 - 18:47
Komentáře