Reklama
reklama

Pivní slavnosti se ve Velkém Březně, Brně a Krušovicích uskuteční až za rok

Pro všechny příznivce letních slavností s koncerty a pivními značkami z portfolia společnosti HEINEKEN nemáme dobrou zprávu. Den otevřených dveří v pivovaru Velké Březno (28. 8.), Den Starobrna (5. 9.) a Slavnosti piva Krušovice (12. 9.) se letos neuskuteční. Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí je bezpečnost návštěvníků v souvislosti s C-19.

Pivní slavnosti se každoročně konaly ve všech třech pivovarech na sklonku léta a symbolicky tak ukončovaly hlavní pivovarskou sezonu. Za koncerty populárních českých kapel, dobrou zábavou, skvělým pivem i jídlem tam vždy zamířily tisíce návštěvníků. Právě to je ale stěžejním důvodem, proč se letos pivní slavnosti v jednotlivých regionech neuskuteční. Vysoká koncentrace návštěvníků na omezeném prostoru při veřejné akci stále z epidemiologického hlediska představuje příliš velké riziko, kterému se pořadatel chce vyhnout. Neustále je totiž potřeba myslet na bezpečnost lidí, obzvláště v uvolněné atmosféře, jež pivní slavnosti provází.

Jednotlivé pivovary coby pořadatelé akce proto všem svým příznivcům vzkazují: uvidíme se všichni příští rok. Pivní slavnosti pro vás pečlivě nachystáme a užijeme si je všichni společně, v dobré náladě, ve zdraví a hlavně bez rizika. Dej Bůh štěstí!

Zdroj: Starobrno

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dva muže, kteří údajně rybařili tam, kde to není povoleno, zpozoroval v neděli odpoledne náhodný svědek u Rakovecké zátoky.
15.06.2021 - 20:35
Šedesátka dnes v podstatě není žádný věk a lidé, které označujeme jako seniory, jsou mnohem aktivnější, než tomu bylo v minulosti. Současným trendem pak je, že se chtějí cíleně věnovat pohybu, aby...
15.06.2021 - 10:38
Od 14. června začíná platit regulace vjezdů v osmi vnitroblocích v městské části Brno-střed. Požadavek na úpravu vznesla městská část na základě požadavků jejich obyvatel.
14.06.2021 - 17:51
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně vychází vstříc zájemcům o preventivní neinvazivní „žvýkací“ PCR testy a otevřela pro ně další testovací místo ve svém areálu. Testování je určeno pouze pro...
14.06.2021 - 17:23
Dopravní podnik města Brna s cestujícími komunikuje pomocí dalšího informačního kanálu. Jako první dopravce v republice začne využívat službu Mobilní Rozhlas, která slouží pro jednodušší komunikaci...
13.06.2021 - 07:08
V úterý odpoledne se na linku 156 ozvala rozrušená žena a uvedla, že z okna řečkovického domu vidí hořící strom.
11.06.2021 - 08:32
Komentáře