Reklama
reklama

OC FUTURUM Brno představí nové značky i prostory

Větší prodejní plocha, prostornější pasáže a nové značky. Rozsáhlá rekonstrukce a modernizace brněnského obchodního centra Futurum se blíží ke svému konci. Pro návštěvníky i provozovatele obchodních jednotek je novinek připraveno mnohem více.

„Přestože byla aktuálně probíhající stavba pro nájemce i zákazníky trochu nepříjemná a znamenala dočasné uzavírání jednotlivých prodejen, její výsledek bude stát za to,“ říká Veronika Dobiášová, property manažerka centra. Ve zmodernizovaných prostorách OC Futurum, které patří realitní skupině Trikaya, je pro zákazníky připraven i zrekonstruovaný a výrazně rozšířený food court s novými restauracemi, zábavu zaručí trampolinové centrum s trampolínami, parkourem, virtuální laser arénou nebo 9D kinem.

Ve zrekonstruovaných prodejnách se vedle hypermarketu Tesco zákazníci mohou těšit na oblíbené nájemce jako Pepco, Gate, Sportisimo, Takko, BENU lékárna či na nový koncept prodejny Orion. Chybět nebudou ani nové značky, mezi nimi například potřeby pro domácí mazlíčky Super Zoo, prodejna elektroniky Datart, drogerie DM nebo módní řetězec Sinsay. Ten akvizicí v OC Futurum zahájí svůj vstup na brněnský trh a poprvé se představí místním návštěvníkům.

Za novou podobou stojí dvě architektonické kanceláře

Venkovní výraznou červeno-žlutou fasádu ve spolupráci s umělcem Václavem Kočím navrhlo studio KOGAA. Interiéry centra s industriálním nádechem připravilo studio ArchiJam. V rámci revitalizace se změnila barevnost, vyměněny byly povrchy, v centru se nachází nové sociální zázemí i rozšířená a prosvětlená pasáž.

Nové centrum přináší příležitosti pro podnikatele

„Jsme rádi, že i přes složitou situaci, se podařilo zajistit nová zajímavá jména v naší skladbě nájemníků. A to z různých segmentů – od módy přes služby po elektro,“ komentuje obsazování centra Dobiášová. „Zájemcům o nové prostory můžeme nadále nabídnout několik menších a středních jednotek. Současnou situaci bohužel nepřežila kavárna, která byla v centru v provozu, a tak pro prostory kavárny také nyní sháníme nájemníka,“ doplňuje. Centrum tak nadále nabízí volné prostory k podnikání. Podporou marketingových aktivit se investor navíc chystá cíleně oslovit stávající i nové návštěvníky a do centra se tak brzy vrátí čilí ruch se vším všudy.

OC Futurum je moderním centrem s tradicí, které je skvěle dostupné z dálnice D1 a těží ze silné spádové oblasti na jihu Brna a v obcích jižně od moravské metropole. Návštěvníkům nabízí zázemí pro rychlý nákup, stravování i možnosti, jak smysluplně a příjemně strávit volný čas.

OC FUTURUM

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře