Reklama
reklama

Na křižovatce u kuřimské věznice se od dnešního dne mění povrch silnice. V místě se tvořily kolony

S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.

Od dnešního dne se na frekventované komunikaci mění asfaltový povrch. Křižovatkou poblíž kuřimské věznice se kvůli opravám bude projíždět dva týdny kyvadlově. 

Policisté varují motoristy před komplikacemi. Pro řidiče jedoucí stavbou to jednoznačně znamená pravděpodobně nemalé zdržení, zvlášť když problematické místo nelze z řady důvodů ani alternativními trasami efektivně objíždět. Policisté budou v místě dopravu usměrňovat, navíc v blízkosti budou operovat i další hlídky, aby v případě komplikací, například v podobě dopravní nehody, byli schopni rychle a efektivně, tyto řešit. Policie především řidičům dálkové dopravy doporučuje, aby zvolili jinou trasu,“ uvedl mluvčí policistů Bohumil Malášek.

Od sobotního rána na bezpečnost a plynulost provozu v místě dohlíželi dopravní policisté. Přesto se tu během dne tvořily kolony, které kolem poledne dosahovaly ve směru od Brna až 4 kilometrů. Přestože již policisté museli několikrát dopravu urychlovat, je na místě situace velmi komplikovaná. S určitými problémy v místě počítejte až do večera,“ upozornil mluvčí policistů Petr Vala.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Dva muže, kteří údajně rybařili tam, kde to není povoleno, zpozoroval v neděli odpoledne náhodný svědek u Rakovecké zátoky.
15.06.2021 - 20:35
Šedesátka dnes v podstatě není žádný věk a lidé, které označujeme jako seniory, jsou mnohem aktivnější, než tomu bylo v minulosti. Současným trendem pak je, že se chtějí cíleně věnovat pohybu, aby...
15.06.2021 - 10:38
Od 14. června začíná platit regulace vjezdů v osmi vnitroblocích v městské části Brno-střed. Požadavek na úpravu vznesla městská část na základě požadavků jejich obyvatel.
14.06.2021 - 17:51
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně vychází vstříc zájemcům o preventivní neinvazivní „žvýkací“ PCR testy a otevřela pro ně další testovací místo ve svém areálu. Testování je určeno pouze pro...
14.06.2021 - 17:23
Dopravní podnik města Brna s cestujícími komunikuje pomocí dalšího informačního kanálu. Jako první dopravce v republice začne využívat službu Mobilní Rozhlas, která slouží pro jednodušší komunikaci...
13.06.2021 - 07:08
V úterý odpoledne se na linku 156 ozvala rozrušená žena a uvedla, že z okna řečkovického domu vidí hořící strom.
11.06.2021 - 08:32
Komentáře