Reklama
reklama

Muž se dožadoval ošetření před přicházejícím lockdownem. V nemocnici napadal zdravotníky

Blížící se zpřísnění mimořádných opatření přivedlo včera před sedmou hodinou ráno do Úrazové nemocnice pacienta, který se tam domáhal ošetření.

Opilý padesátiletý muž přišel do nemocnice podle lékařské zprávy den před plánovanou kontrolou a personál přesvědčoval, aby se mu věnoval. Byl však údajně velmi sprostý, agresivní a zaměstnance se prý pokusil fyzicky napadnout. Zdravotníci popsali, že se pokoušel rozdávat rány, podařilo se jim však ustoupit a muže zpacifikovat. Potom k němu přivolali hlídku městské policie. V přítomnosti strážníků byl muž klidný a řekl jim, že přišel mimo jiné kvůli tomu, aby ošetření stihl před nadcházejícím lockdownem. Přiznal se, že pil alkohol, nařčení z agresivního chování však odmítal. Strážníci případ předali k projednání ve správním řízení pro podezření z přestupku proti občanskému soužití.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře