Reklama
reklama

Muž údajně masturboval před ženou s kočárkem

Muže se staženými kalhotami potkala mladá žena v Králově Poli, když se tam na Velký pátek večer procházela s kočárkem.

Na tísňovou linku městské policie žena zatelefonovala z důvodu, že se před ní neznámý člověk uspokojoval. Strážníci během několika minut našli podezřelého, který seděl před vchodem bytového domu do půli těla nahý, tepláky měl nasazené opačně a na ulici byl bosý. Když hlídku uviděl přijíždět, narychlo si alespoň nasadil bundu. Vysvětlil, že ponožky si po práci sundal, protože se mu pomačkaly, a to mu vadilo. Se strážníky se snažil konverzovat na různá témata, a tak se od něj dozvěděli například to, že nesouzní s kapitalismem. Začal jim také vyjmenovávat své koníčky a nabízel jim, že jim ukáže fotky zvířat v mobilním telefonu. Strážníkům se však mezitím prostřednictvím kolegů z operačního střediska podařilo zpětně spojit se ženou, která případ oznámila. Situaci pozorovala zpovzdálí a po telefonu potvrdila, že hlídka dopadla správného muže. Po chvíli je kontaktovala i další mladá žena, která prý třiatřicetiletého muže toho večera také viděla venku masturbovat. Podezřelý strážníkům řekl, že vypil větší množství alkoholu, dal si marihuanu a u sebe měl údajně i pervitin. Během rozhovoru bezdůvodně odhazoval doklady, hotovost, mobilní telefon a na chodníku skončila i injekční stříkačka s bílou látkou. Strážníci ho tedy předali státním policistům jako důvodně podezřelého z trestného činu.

TZ: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře