Reklama
reklama

Koordinátor dopravního systému v kraji nabízí od dnešního dne dárky za pořízení roční elektronické jízdenky

Koordinátor Integrovaného dopravního systému spouští od pátku speciální akci, jejímž cílem je podpořit rozšiřování elektronických jízdenek v regionu.

Každý zákazník, který si od 5. listopadu 2021 prostřednictvím oficiálního krajského e-shopu: eshop.idsjmk.cz koupí roční předplatní jízdenku, získává automaticky možnost vybrat si jeden ze čtyř dárků od KORDIS JMK:

  • Cykloturistická mapa
  • Odznáčky IDS JMK ideální na školní aktovky
  • Termohrnek
  • Sleva 100 Kč na Tričko IDS JMK

Cílem akce je podpořit přechod cestujících na elektronické předplatní jízdenky a současně podpořit pořízení pohodlné jízdenky platné po celý rok.

Dárky se poskytují bez ohledu na slevu a zóny, pro které jsou jízdenky pořízeny. Poskytují se pouze do vyčerpání zásob. Předplatitelé si mohou dárky vyzvednout na Kontaktních centrech IDS JMK v Brně na Hlavním nádraží, v Břeclavi, Vyškově, Boskovicích a brzy i ve Znojmě, Kyjově, Blansku a Hodoníně. 

KORDIS JMK s cílem podpořit elektronické odbavování cestujících již dříve umožnil dětem a mládeži do 18 let využívat mimo Brno jako nosič předplatní jízdenky čipovou klíčenku. 

Koordinátor se tak snaží rodičům i dětem přístup k elektronickým předplatním jízdenkám ještě zjednodušit, a proto zavádí další novinku – čipovou samolepku. Stojí 30 Kč a funguje úplně stejně jako klíčenka, či bankovní karta. Výhodou je to, že lze nalepit třeba na mobilní telefon. Stejně jako klíčenka, je z bezpečnostních důvodů povolena jen pro osoby do 18 let a zatím lze používat jen ve vlacích a regionálních autobusech.  Čipové samolepky je taktéž možné koupit na Kontaktních centrech IDS JMK.

TZ: KORDIS JMK

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velké vyřezávané marionety, loutky javajkového typu, originální maňásci ve spojení s herci na scéně, působivá scénografie využívající vitráže, zpěv tradičních koled i nových vánočních písní a...
07.12.2021 - 10:12
Rychlým skrčením mezi vozy zaparkované v Kuldově ulici zareagoval dnes kolem jedné hodiny ráno osmnáctiletý mladík na blížící se autohlídku městské policie.
06.12.2021 - 18:23
Koncem prosince to bude rok, co ve Fakultní nemocnici u sv. Anny začali zdravotníci očkovat proti nemoci COVID-19. První dávky byly podány přesně 27. prosince 2020, doteď jich celkem bylo zhruba 210...
06.12.2021 - 10:33
Značka Starobrno se rozhodla zpříjemnit pivařům v celé České republice letošní advent. Na trh proto posílá novinku – adventní speciál Červený ležák.
04.12.2021 - 09:37
V těchto dnech začíná v Brně praktická realizace projektu solární elektrárny na střechách brněnských domů. Prvních 88 fotovoltaických panelů nechává SAKO Brno instalovat na bytové komplexy Vojtova 7...
03.12.2021 - 08:57
Muzeum města Brna rozsvítí dnes 2.12. v 17 hodin na hradě Špilberku nejvyšší vánoční strom.
02.12.2021 - 09:33
Komentáře