Reklama
reklama

GasNet představuje novou vizuální podobu a spouští vlastní zákaznickou linku

Společnost GasNet, provozovatel největší plynárenské distribuční soustavy v České republice, představuje novou vizuální podobu své značky. Název GasNet zůstává. Pod značkou GasNet bude vystupovat také servisní společnost GridServices, s.r.o., která se v této souvislosti přejmenovala na GasNet Služby, s.r.o. GasNet také uvedl do provozu vlastní zákaznickou linku 555 90 10 10. Všechny tyto kroky souvisí se změnou ve vlastnické struktuře a budováním samostatné distribuční skupiny GasNet. Ta je od října minulého roku 100% vlastněna sdružením investorů pod vedením Macquarie Infrastructure and Real Assets (MIRA) a není již součástí skupiny innogy v ČR.

Nové logo a vizuální podoba značky GasNet je důležitým milníkem v procesu budování zcela nezávislé a svébytné společnosti, která je tuzemským lídrem v oblasti distribuce zemního plynu. „Je to další významný krok na naší cestě k silné energetické skupině GasNet. Vlastní korporátní identita je také nezbytnou součástí procesu osamostatnění. Zároveň tímto krokem plníme legislativní požadavky na odlišení značky distributora zemního plynu od společností zabývajících se výrobou nebo obchodem s plynem,“ říká Martin Gebauer, předseda představenstva mateřské společnosti Czech Grid Holding a současně Executive Chairman skupiny GasNet

Součástí procesu vytváření samostatné energetické distribuční skupiny je také uvedení do provozu vlastní zákaznické linky. „Od včerejšího dne lze vyřizovat dotazy či požadavky na Zákaznické lince GasNet 555 90 10 10. Naši proškolení a zkušení operátoři poradí zákazníkům a zájemcům například se zadáním odečtu, postupem při montáži, demontáži nebo výměně plynoměru. Pomohou také s řešením či vyplněním jakékoliv žádosti, ať už jde o žádost o vyjádření pro stavební řízení, nebo o vytyčení naších sítí,“ doplňuje Martin Gebauer.

Linka je k dispozici každý pracovní den od 7 do 17 hodin. GasNet lze i nadále kontaktovat také e-mailem na adrese info@gasnet.cz nebo pomocí online-chatu na webových stránkách www.gasnet.cz.  Nová zákaznická linka nic nemění na stálé pohotovostní lince na čísle 1239 pro nahlášení poruchy nebo úniku plynu. Linka Pohotovost plyn 1239 je i nadále k dispozici nonstop.

GasNet v novém: silná, hrdá, sebevědomá a přátelská značka

Konstrukce nového loga je sestavená z přesných geometrických tvarů se stejnou precizností a profesionalitou, s jakou GasNet buduje plynárenskou distribuční síť a pečuje o ni. Propojuje písmena gn v jediném tahu, a symbolizuje tak plynovod – základní prvek naší infrastruktury, našeho podnikání. „Je to jednoznačně silná, hrdá, sebevědomá a přátelská značka. Věřím, že osloví také mladou generaci a pomůže nám získat nové zkušené odborníky a také talenty z řad studentů či absolventů,“ vysvětluje Erika Vorlová, Chief Services Officer skupiny GasNet, odpovědná za oblast podpůrných služeb.    

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře