Reklama
reklama

Dopřejte svým ratolestem zdravé i chutné svačiny

Ať již patříte k vyznavačům zdravého a aktivního životního stylu dlouhodobě, nebo se na svou fyzickou i psychickou kondici zaměřujete až v poslední nelehké době, výběr kvalitních potravin plných živin a vitamínů by měl hrát dozajista prim.

Přejete-li si nakupovat v příjemném a nezaměnitelném prostředí zásobovaném rozmanitým zbožím nejvyšší jakosti, zvolte prodejny RYNEK. Zde si rozhodně vyberete! Především v dnešní době je podstatné zamyslet se, zda vaše tělo dostává každý den dostatek vitamínů. Jsou potraviny, které dennodenně servírujete na svůj stůl opravdu čerstvé, plné chuti i potřebných živin? Vyplatí se zapřemýšlet. Právě zdravý jídelníček doplněný aktivním životním stylem totiž výrazně ovlivní obranyschopnost organismu a vaši imunitu. V prodejním konceptu RYNEK naleznete sortiment ze surovin produkovaných v České republice a s tradičním složením, většina potravin pochází z vlastní produkce společností patřících do skupiny AGROMĚŘÍN.

Máte tak jistotu, že svému tělu i chuťovým pohárkům dopřáváte přesně to, po čem touží, a zároveň i dostatek vitamínů, které pro odolnost vůči nemocem vyžaduje. Určitě si pochutnáte na tradičně vyráběných sýrech, jogurtech, čerstvém másle a ostatních mléčných výrobcích, získá si vás i čerstvé ovoce a kvalitní pečivo. Bude-li vás honit mlsná, sáhněte po chutném tuzemském medu, moštech či šťávách. Během své cesty za zdravým stravováním se nemusíte vzdávat ani masa a uzenářských výrobků. V prodejnách RYNEK je totiž společným jmenovatelem vysoká kvalita. Masný závod v Měříně tradičně zpracovává výhradně tuzemské hovězí a vepřové maso převážně z chovů skupiny AGROMĚŘÍN a hlavní část zdejší produkce představují bouraná hovězí a vepřová masa a masné výrobky.

Důvodů, proč se rozhodnout vyrazit do prodejen RYNEK, je však mnohem více. Komorní prostředí menších prodejen s přehledným vnitřním uspořádáním umožňuje dodržování těch nejpřísnějších hygienických opatření a zároveň dostatek prostoru a klidu pro výběr zboží při dodržení potřebných rozestupů mezi zákazníky. A v neposlední řadě je nákup lokálních produktů i ideální ekologickou volbou. Společným jmenovatelem pro prodejny RYNEK je kvalita a především tuzemský původ nabízeného sortimentu. Zdravý způsob stravování i současné trendy tak zde jednoznačně mají zelenou. Více informací o sortimentu a kompletní přehled prodejen naleznete na www.agrorynek.cz nebo na www.facebook.com/prodejnyRYNEK.

Prodejna RYNEK:

Kurská 713/1a, Starý Lískovec, Brno

Telefon: +420 606 054 689

E-mail:brno.kurska@agrorynek.cz

Prodejní doba:

Po - Pá  8:00 - 18:00 hod.

So          8:00 - 11:30 hod.

Autor: 
PR
Aktuálně
Galerijní tramvaj, charitativní projekt Dopravního podniku města Brna, propůjčí své vnitřní prostory neziskové organizaci Ratolest Brno a jejímu jedinečnému benefičnímu projektu Galerie Ratolest.
04.12.2020 - 09:12
Pouhých čtrnáct dní mělo nové vedení kraje na sestavení rozpočtu na příští rok. Jeho sestavování komplikuje nedávno schválený návrh daňových změn. Kraj bude mít celkově kvůli zrušení superhrubé mzdy...
03.12.2020 - 13:29
Do velmi nepříjemné situace se v pátek večer dostal muž v Denisových sadech, když chtěl své známé předvést svoje hudební vlohy.
02.12.2020 - 12:17
Od středy 2. prosince 2020 se vrací všechny tramvajové a trolejbusové linky v Brně do běžného provozu.
02.12.2020 - 11:11
Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.
01.12.2020 - 08:03
Zřejmě nedočkavost vedla ke zkratkovitému jednání mladé ženy v centru Brna.
29.11.2020 - 18:40
Komentáře