Reklama
reklama

Dobrovolníkům „Ukliďme Česko“ nabízí SAKO Brno pytle pro úklidové akce

Pod heslem „Ukliďme Česko: nevzdáváme to“ se v sobotu 27. března koná další ročník akce, jejímž smyslem je zapojit co nejvíce dobrovolníků do úklidu nelegálních skládek či volně pohozených odpadků z měst a z přírody.

„SAKO Brno tuto úklidovou iniciativu podporuje i letos, stejně jako ostatní aktivity, které směřují k tomu, aby Brno bylo čistější a uklizenější. Samozřejmě za předpokladu, že veškeré aktivity proběhnou v souladu s vládními opatřeními,“ zdůrazňuje Filip Leder, předseda představenstva SAKO Brno a dodává: “Vážíme si každého, kdo se v dnešní době bezpečně zapojí do úklidu nepořádku ve veřejném prostranství. Organizovaným dobrovolníkům nabízíme zdarma černé plastové pytle na sběr odpadu,“.

Pytle se sesbíraným odpadem lze odložit na nejbližším sběrném středisku odpadů s tím, že organizátoři úklidu by měli o této skutečnosti příslušné středisko informovat.

TZ: SAKO

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nestandardní jízda řidiče nákladního automobilu mobilizovala v neděli večer kolemjdoucí, kteří tak upozornili na tísňovou linku brněnské policisty.
21.04.2021 - 09:46
Potřebu výtvarně se vyjádřit měli v noci na pondělí dva muži, kteří stříbrnou barvou posprejovali skleněnou výplň a obklad schodiště v podchodu u hlavního nádraží.
20.04.2021 - 08:23
Novou alej jabloní, hrušní a švestek včera vysadili energetici k podpoře zdravého životního prostředí v těsné blízkosti Jaderné elektrárny Dukovany. Samotné výsadby se ujal spolek JARO pro Dukovany...
18.04.2021 - 14:52
V zajetí městského ruchu se ve čtvrtek odpoledne ocitla kachna s několika mláďaty.
17.04.2021 - 14:52
Od včerejšího dne startuje proces vracení peněz za nevyužité vstupenky, které byly prodány na loňský ročník závodu série MotoGP v Brně na Masarykově okruhu. TIC BRNO zahájil přípravu vracení ihned po...
17.04.2021 - 12:50
Dvě poškozená auta našli ve středu odpoledne brněnští strážníci v Černých Polích po telefonátu svědků na linku 156.
16.04.2021 - 09:56
Komentáře