Reklama
reklama

Desetiletá holčička po hádce s rodiči sama odešla z koupaliště. Hledala ji policie

Nedělní návštěvu kohoutovického aquaparku ukončily předčasně neshody mezi rodiči a desetiletou dívkou. Dcera se podle šestatřicetileté ženy volající na linku 156 urazila a odešla z areálu.
Dívka odešla z koupaliště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga

Po ztracené dívce hned začal pátrat její otec, ale ani po několika desítkách minut nebyl úspěšný. Do Kohoutovic se proto rozjelo několik hlídek městské policie a strážníci zanedlouho uviděli poblíž dětského hřiště sedět holčičku odpovídající popisu.

Strážnici ji oslovili křestním jménem a nabídli jí, že se může posadit do služebního vozidla. "Plačící dívka s hlídkou nemluvila, kýváním ale potvrdila, že se prý pohádala se svými rodiči," uvedla policejní mluvčí Tereza Kadrnožková.

Strážníci jí nabídli pití a kapesníky, a ujistili ji, že se na ní rodiče už nezlobí, ale bojí se o ni. "Protože strážníci o pátrání uvědomili i státní kolegy, přivolali je na místo a dívku jim předali. Ta se následně shledala se svými rodiči," dodala Kadrnožková.

 

Autor: 
Petra Slavíková
Aktuálně
Ve spolupráci s praktickými lékaři začalo očkování seniorů 80+.
20.01.2021 - 14:49
Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z tramvaje číslo jedna.
19.01.2021 - 09:16
Dnes začalo po sedmé hodině ranní ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně očkování registrovaných seniorů. Všechny termíny, uvolněné zatím do konce příštího týdne, jsou plné.
18.01.2021 - 13:55
Očkovací centra začnou fungovat od března a denně v každém z nich naočkují až tisícovku lidí.
18.01.2021 - 05:19
Počasí s teplotami kolem bodu mrazu mohou lákat návštěvníky k pozvolna zamrzajícím vodním plochám.
17.01.2021 - 10:51
Navýšení skládkovacích poplatků, k němuž došlo od ledna tohoto roku v souvislosti s novým zákonem o odpadech, se Brňanů týkat nebude. Podle nové legislativy se poplatek za komunální odpad, ukládaný...
15.01.2021 - 10:14
Komentáře