Reklama
reklama

Děkujeme partnerům za podporu

Vážíme si našich partnerů, kteří nám pomohli zvládnout tento obtížný rok.

Děkujeme zejména generálnímu partnerovi ČSOB NA ZDRAVÍ, hlavním partnerům Jaderné elektrárně Dukovany - Skupina ČEZ, běžeckým speciálkám TRIEXPERT, japonské sportovní značce MIZUNO, montovaným systémům MILT, státnímu podniku POVODÍ MORAVY.

Díky patří i samosprávným orgánům Statutárnímu městu Brnu a Jihomoravskému kraji.

Bohužel 11. ročník Běhu kolem Brněnské přehrady "ČSOB Vokolo priglu 2020" se nám v letošním roce nepodařilo realizovat. Nouzový stav a ochranná opatření nám znemožnili závod zorganizovat v řádném i náhlradním termínu. Ekonomické ztráty se nám podařilo z velké části pokrýt díky podpoře dárců a hlavně našich partnerů, kteří nás podrželi nad hladinou "Brněnského móře" :).

Že jsou naši partneři stále pozitivně naladěni, dokládají i slova tiskového mluvčího našeho partnera Jaderné elektrárny Dukovany - Skupiny ČEZ pana Jiřího Bezděka: „Společně s pořadatelem jsme do poslední chvíle čekali a doufali, že se bude moci závod uskutečnit. Letošní rok tomu nepřál, ale věřím, že díky společné energii tento rok zvládneme a doběhneme ve zdraví a plné síle do příštího ročníku“.

Děkujeme, že běháte s námi.

Váš Tým ČSOB Vokolo priglu

 

 

 

 

 

Autor: 
PR
Aktuálně
Očkovací centra začnou fungovat od března a denně v každém z nich naočkují až tisícovku lidí.
18.01.2021 - 05:19
Počasí s teplotami kolem bodu mrazu mohou lákat návštěvníky k pozvolna zamrzajícím vodním plochám.
17.01.2021 - 10:51
Navýšení skládkovacích poplatků, k němuž došlo od ledna tohoto roku v souvislosti s novým zákonem o odpadech, se Brňanů týkat nebude. Podle nové legislativy se poplatek za komunální odpad, ukládaný...
15.01.2021 - 10:14
Trasa kolem lesíka poblíž medlánecké chatové oblasti se v úterý odpoledne mohla stát osudnou pro čtyřiačtyřicetiletého muže.
14.01.2021 - 12:51
Ke kostelu svatého Tomáše na Moravské náměstí vyjížděli v neděli dopoledne brněnští strážníci kvůli muži, který tam údajně dorážel na kolemjdoucí a choval se velmi hlučně.
13.01.2021 - 09:35
Vysoké školy pošlou dobrovolníky, poskytnou zázemí a pomůžou s přípravou a organizací.
12.01.2021 - 10:09
Komentáře