Reklama
reklama

Citroën přiváží do Brna svou oblíbenou Roadshow

A je to tu! Další ročník oblíbené akce Citroën Roadshow, letos s podtitulem Electric Experience, který se ponese především v duchu elektromobility, přijede do jihomoravské metropole již v sobotu 19. září.

U Obchodního centra Olympia si návštěvníci vyzkouší elektrické a plug-in hybridní vozy, seznámí se s novinkou letošního roku, vozem Citroën C4, který je k dispozici v elektrické, benzinové a dieselové verzi. Navíc otestují i další skvělé a pohodlné vozy Citroën, které posádce i řidiči zajišťují potěšení z jízdy a maximální komfort i bezpečí.

V rámci roadshow je navíc připravena speciální nabídka financování. Při koupi elektromobilu či plug-in hybridního vozu Citroën mohou zákazníci čerpat úvěr s fixním úrokem pouze 2,9 % včetně povinného pojištění.

Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program včetně soutěží a občerstvení. Letošní akce se navíc ponese v charitativním duchu, Citroën je totiž od letošního roku partnerem profesionálního cyklistického týmu AG2R. Nejen milovníci jízdy na kole mohou udělat něco pro své zdraví i pro dobrou věc a ujet na trenažéru týmu AG2R Citroën libovolnou vzdálenost, za každý ujetý kilometr totiž poputuje 10 korun na vybraný projekt Konta Bariéry. Nejlepší jezdec navíc získá balíček reklamních předmětů AG2R.

Nenechte si jít jedinečnou akci, na které si přijdou na své nejen fanoušci kvalitních a moderních vozů, ale celá rodina. Citroën Roadshow startuje již tuto sobotu u nákupního centra Olympia.

Rezervujte si jízdu nawww.carlingauto.cz/roadshow/

 

Autor: 
PR
Aktuálně
Sdružení dopravních podniků ČR (SDP ČR) se už počtvrté spojilo s nadačním fondem Muži proti rakovině, který je organizátorem akce Movember v České republice. Tramvaje, trolejbusy a autobusy v...
27.10.2021 - 08:01
Ve čtvrtek 28. října 2021 je nejen Den vzniku samostatného československého státu, ale také svátek pro sportovní fandy. Od 15:20 se totiž v hale Vodova odehraje brněnské futsalové derby.
26.10.2021 - 13:49
Železniční nehoda včera večer zastavila provoz na trati v Rájci-Jestřebí na Blanensku.
26.10.2021 - 08:18
Zlato bylo vždy ozdobou a znamením elit. Zlato symbolizuje vznešenost, bohatství a moc, dává pocit hojnosti, lesku a bohatství.
25.10.2021 - 14:09
Na muže postávajícího v houští nedaleko školy upozornila strážníky v pátek odpoledne žena procházející jednou z komárovských ulic.
25.10.2021 - 08:18
Bagry, ale i stavební stroje a technika. Brňané se mohou v následujících měsících těšit v ulicích svého města na čilý ruch. Proměňovat se bude neustále Mendlovo náměstí, novinky čekají Staré Brno i...
24.10.2021 - 14:01
Komentáře