Reklama
reklama

Brno Autokino přivítá první diváky již 13. dubna. Nabídne aktuální filmy i osvědčenou klasiku

Šarlatán, Téměř dokonalá tajemství, Pomáda či Meky. To je jen malý výběr z filmů, které lidé uvidí v autokině na brněnském výstavišti. Oblíbený projekt se do veletržního areálu vrací v úterý 13. dubna.

Společnosti Veletrhy Brno a Kletch chtějí obnovením autokina dopřát Brňanům možnost kulturního vyžití, a to i v době vládních restrikcí. „V autokině budou samozřejmě platit přísná pravidla. Ve vozidle mohou sedět pouze dvě osoby či jedna domácnost. V případě, že se v autě budou nacházet osoby z různých domácností, musí mít zakryté dýchací cesty dle aktuálních nařízení,“ uvedl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek. Informoval také, že v době představení nesmějí lidé opustit auto či stahovat okýnka nebo otevírat dveře.

Aktuální hity i legendární klasika

Program autokina na výstavišti vsadí na aktuální filmy, jejichž čas v kině výrazně zkrátila vládní opatření. Lidé si tak vychutnají kritiky oceňovaný český film Šarlatán či německou komedii Téměř dokonalá tajemství s populárními herci, kteří jsou známí z trilogie Fajků, pane učiteli.

Chybět nebudou ani klasiky. „Hned v prvním týdnu uvedeme kultovní muzikál Pomáda. Na další dny připravujeme třeba Pulp Fiction: Historky z podsvětí,“ uvedl organizátor Brno Autokina Jakub Klečka ze společnosti Kletch.

Z důvodů omezení kontaktu s obsluhou se vstupenky na představení prodávají výhradně on-line, a to na webu ibvv.cz. „První týden je nabízíme za zaváděcí cenu tři sta korun za vozidlo, v následujícím týdnu budou lístky o devadesát korun dražší,“ podotkl Bílek. Doplnil, že na místě bude v prodeji také balené občerstvení, a to formou drive-thru.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Edvard Křenek a Jaroslav Hanych vozí ulicemi Brna cestující dlouhých 50 let. Vedení Dopravního podniku města Brna jim včera za jejich práci poděkovalo a předalo ocenění. Oba řidiči se shodují, že...
12.05.2021 - 08:46
Brněnští skauti a skautky dnes vyrazili hromadně darovat krev. Bylo jich dokonce tolik, že na dopoledne obsadili transfuzní stanici ve FN Brno. Na odběr jich dorazilo 46 a ti, kteří byli připuštění k...
11.05.2021 - 17:19
A je to tu! Po nucené pauze jsme pro vás znovu otevřeli náš autosalon, a navíc jsme k této příležitosti připravili i něco navíc.
11.05.2021 - 14:34
Brněnská zoologická zahrada spustila na svých webových stránkách rezervaci na prázdninové lesní kluby určené pro děti od 7 do 13 let.
11.05.2021 - 07:57
Snaha využít každý metr zemědělské půdy vedla k rozorání cest, vykácení remízů, vysušení mokřadů. Krajina ztrácí schopnost zadržet vodu a postrádá rozmanitost. Obec Sivice vrací do krajiny přírodní...
10.05.2021 - 15:38
Na muže sedícího přímo uprostřed vozovky na náměstí 28. října v pátek večer upozornil náhodný kolemjdoucí prostřednictvím linky 156.
10.05.2021 - 08:12
Komentáře