Reklama
reklama

Bohunická fakultní nemocnice zpřísní vstup do svých areálů

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací začínají dnešním dnem platit u všech vstupů do Fakultní nemocnice Brno zpřísněná hygienická opatření. Dojde také k omezení vstupu do jednotlivých areálů.

Dle sdělení Fakultní nemocnice Brno se dnešním dnem mění vstup do areálů následovně:

Areál Bohunice:
• Vrátnice z ulice Kamenice („hospodářská“ a „čistá“) budou sloužit pouze pro vjezdy a výjezdy automobilů, nikoliv jako vstup pro pěší.
• Vstup z ul. Jihlavské bude pouze pro pěší a pouze zaměstnance FN Brno. Průchod bude prostřednictvím čipové karty zaměstnance. Průchod pro veřejnost uzavřen.
• Vstup z ul. Netroufalky (od kampusu) bude oddělen pro veřejnost a zaměstnance a dárce krve. Měřit teplota se bude pouze pacientům a veřejnosti, volný vstup mají zaměstnanci a dárci krve. Dárci krve, kteří jdou na odběr, budou vpouštěni vrátným přímo brankou pro zaměstnance přes vrátnici Netroufalky. Teplota jim bude měřena až na TTO.
 

Dětská nemocnice:
• Vstup do areálu z ul. Černopolní hlavní bránou bude oddělen zvlášť pro zaměstnance a zvlášť pro veřejnost. Zaměstnanci vstupují levou brankou z pohledu vstupu, pacienti a doprovod vstupují pravou brankou.
 • Při zhoršené epidemiologické situaci se začne měřit teplota pacientů i doprovodu termokamerou.
• Vjezd vozidel do areálu Dětské nemocnice je také hlavním vstupem z ulice Černopolní.

Porodnice Obilní trh:
• V pracovní době vstupují všichni chodící pacienti do areálu Porodnice hlavním vchodem z Obilního trhu. V prostorách u Centrální evidence pacientů, je osobám změřena teplota termokamerou.
• V mimopracovní době vstupují pacienti do areálu Porodnice bočním vchodem vrátnicí z ulice Údolní. Zde je i vjezd všech vozidel do areálu. U vrátnice se teplota osobám neměří a pacienti jsou odesíláni na příjmovou ambulanci. Teplota je jim měřena až tam.
• Všichni zaměstnanci vstupují do areálu Porodnice na Obilním trhu bočním vchodem vrátnicí z ulice Údolní.

Zdroj: FN Brno

Autor: 
Jana Danielová
Aktuálně
U příležitost Mezinárodního dne seniorů připravila Zoo Brno na sobotu 1. října vstup pro seniory za pouhých 10 Kč. Tradiční je také zvýhodněné vstupné za 10 Kč pro nositele zvířecích příjmení, a to v...
30.09.2022 - 06:54
Uprostřed noci na sobotu si strážníci všimli řidiče škodovky, který projížděl Mendlovým náměstím pouze s denními světly a zadní část vozidla navíc nebyla osvětlená vůbec.
29.09.2022 - 16:33
Festival Film a architektura se láme do nové dekády a odhaluje letošní nabitý program. Jedenáctý ročník s názvem Body zlomů zavítá ve dnech 29. 9. – 4. 10. také do Brna. V prostorech Kina Art,...
29.09.2022 - 13:00
Opravy se na podzim dočká poslední větší kus tramvajové trati v ulici Táborská. Dopravní podnik zde vymění koleje na 296 metrů dlouhém úseku mezi křižovatkami s ulicemi Gajdošova a Otakara Ševčíka....
28.09.2022 - 06:40
Letošní brněnská Noc vědců se uskuteční v pátek 30. září. Na její přípravě se podílí dvanáct institucí a nabídne nevšední program na téma VŠEMI SMYSLY. Zájemci navštíví laboratoře a výzkumná...
26.09.2022 - 09:04
Ulevit řidičům od zdlouhavého hledání parkovacího místa v podvečerních hodinách od pondělí do pátku má systém modrých čar. Ty se již během srpna začaly objevovat v oblasti 4-04 Dukelská třída....
25.09.2022 - 07:06
Komentáře