Reklama
reklama

Auto na kolejích nebo agresivní muž. Brněnští opilci stále zaměstnávají strážníky

Ani v době nouzového stavu si někteří výtečníci neodpustí kapku alkoholu. V brněnském Komárově zaparkoval opilý řidič své vozidlo na koleje, v Židenicích zase vyhrožoval opilec strážníkům, že je sežere.

Netradiční pohled se naskytl kolemjdoucím i strážníkům v Komárově v noci na úterý. V Konopné ulici tu zůstal stát v opravovaném úseku tramvajové trati vzpříčený automobil. S vozidlem řidič nemohl odjet, protože jeho přední část trčela do vzduchu a levé přední kolo bylo proražené. Nechal jej proto uzamčený stát na kolejích a odešel.

Díky popisu se policistům podařilo čtyřicetiletého řidiče vypátrat v Hodonínské ulici. „Přiznal se jim, že auto řídil a před jízdou podle svých slov vypil čtyři jedenáctistupňová piva a dvě velké vodky. Hlídka městské policie ho proto předala státním kolegům, kteří s ním zamířili na odběr krve,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Případ muže notně posilněného alkoholem řešili strážníci i během víkendu. V Židenicích nalezli muže ležícího na zemi. Kvůli chladnému počasí chtěli zkontrolovat, zda je v pořádku. Opilý sedmačtyřicetiletý muž však po probuzení na policisty nejdříve zaútočil a následně i vyhrožoval, že muže zákona sežere. Opilec proto dostal pouta a putoval na záchytnou stanici.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Na travnatém středovém pásu v ulici Petra Křivky uvízla v sobotu dopoledne dodávka rozvážkové služby.
25.01.2021 - 07:30
Velkokapacitní očkovací místo ve Znojmě bude jen jedno a bude ve sportovní hale na Dvořákově ulici. Shodl se na tom Jihomoravský kraj jako zřizovatel očkovacího centra, Nemocnice Znojmo jako jeho...
22.01.2021 - 15:41
V únoru proběhne již devátý ročník tradiční kampaně, která pomáhá široké veřejnosti prověřit její vztah k alkoholu a změnit zaběhlé návyky. Loňského ročníku se podle průzkumů zúčastnilo až 9 %...
22.01.2021 - 10:49
Ani série chladnějších dnů příliš nevylepšila situaci na zamrzajících vodních plochách v Brně.
21.01.2021 - 07:49
Ve spolupráci s praktickými lékaři začalo očkování seniorů 80+.
20.01.2021 - 14:49
Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z tramvaje číslo jedna.
19.01.2021 - 09:16
Komentáře