Reklama
reklama

Žena se v Brně pohádala s partnerem, pak vyrazila do ulic lámat stěrače

Řidiči zaparkovaných vozidel na Vinohradech, zřejmě nebudou v dobrém vzpomínat na ženu, která pravděpodobně ve vzteku trhala autům stěrače.

V těsné blízkosti vozidel zaparkovaných u supermarketu na Vinohradech se v noci na neděli pohybovala osmatřicetiletá žena. Svědkové ji viděli, jak na autech údajně poškozuje stěrače a z parkoviště se pak snaží odejít. Ozvali se proto na operační středisko městské policie, kde uvedli její přesný popis a směr, kterým odchází. Nejbližší hlídka ji zakrátko uviděla, a přestože se žena dala na útěk, strážníci ji po pár metrech dostihli. Ke svému činu se doznala a své chování vysvětlovala údajnými neshodami s partnerem. K tomu dodala, že kdyby u sebe měla nůž, poškodila by i pneumatiky. Sama od sebe jim ukázala dvě auta, na kterých ulomila zadní stěrače. Vzhledem k pokročilé hodině se hlídce nepodařilo kontaktovat majitele, a tak ani vyčíslit výši způsobené škody. S podezřením na majetkový přestupek strážníci případ postoupili správnímu orgánu.

Zdroj: MP Brno

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ani série chladnějších dnů příliš nevylepšila situaci na zamrzajících vodních plochách v Brně.
21.01.2021 - 07:49
Ve spolupráci s praktickými lékaři začalo očkování seniorů 80+.
20.01.2021 - 14:49
Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z tramvaje číslo jedna.
19.01.2021 - 09:16
Dnes začalo po sedmé hodině ranní ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně očkování registrovaných seniorů. Všechny termíny, uvolněné zatím do konce příštího týdne, jsou plné.
18.01.2021 - 13:55
Očkovací centra začnou fungovat od března a denně v každém z nich naočkují až tisícovku lidí.
18.01.2021 - 05:19
Počasí s teplotami kolem bodu mrazu mohou lákat návštěvníky k pozvolna zamrzajícím vodním plochám.
17.01.2021 - 10:51
Komentáře